Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freeletics

Ulgio

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu freeletics olayını duyan ya da yapan var mı?

Youtube'da videoları (transformation) izledim ve bazı şeyler okudum hakkında.

Manyak bir şey gibi geldi.

Weight loss için yapılır mı?

Hemde evde çok rahat(barfix aldıktan sorna) yapılabilecek bir şey.Bir aydınlatın beni
Sosyal ağlarda paylaş

Kilo vermek için düşünüyorsan, düzenli yaptığın sürece hepsi işe yarıyor.

Bundan 3 ay önce kilo vericem gazı ile WEIDER L-Carnitine 1000mg aldım. L-carnatine yağ yakıcı etkisi henüz kanıtlanmamış olsa bile bu tarz ilaçlar psikolojik etki yaparak sizi düzenli çalışmaya ikna ediyor. O kadar para verdim, bugün ilaç aldım çalışmam lazım gibi bir zihniyet oluşuyor.

2 hafta 30 day shred programını yaptım. Gay işi gibi geldi.
3 hafta insanity workout yapmayı denedim. Oda harbiden insanity yani vücut kaldırmadı. 5 hafta sonunda 11 kilo verdim. Sonra hepsini bıraktım sadece günde yarım saat koşu ve evde 2-3 set mekik yaptım. 114kg dim şuan 92

Ha şunu da belirtim, rejim mejim hiç bir şey yapmadım. Gayet öküz gibi yiyordum. 1 saat kıçımdan ter akarak yaptığım spor sonrasında akşam yemeği 1 büyük boy pizza bitiriyordum bunlara rağmen gayet güzel zayıfladım. Yeter ki düzenli yap. Sorun orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bilmiyorum yukarıda yazdım belki metabolizma veya hormonal durumlarında etkisi olabilir ama rejim-mejim aşırı kasmamak lazım. Eğer vücudunu düzenli olarak sapık gibi çalıştırıp bir şekilde egzersiz yapıyorsan yediklerin koymuyor. Motive edecek bir şey bulman lazım, beni ilaç motive ediyordu mesala. Vitamin hapı bile olsa bir şey için pozitif etki ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu konunun üstündeyim iki-üç güne kadar temel bir kaç bilgi ile video linkleri ile şenlendiririm ortalığı (hatta bu akşama bile hazır oalbilir topaç) ,spor geneli takip et.

Lectre said:

abi banada evde yapılacak bir şeyler lazım.

çok kiloyum insan olmam lazım.

var mı önerebileceğiniz bir şey?

hayır çok fazlada yemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

eve bant ve top al plates yap paramparça olursun birde ip al cardio olarakda ip atla incecik olursun sisteme oturtursan ama büyüyemezsin. vücüt apırlığı ile yapılan bazı hareketler ile bir yere kadar büyüyebilirsin ama sonra ağırlık şart daha fazlasını istersen
Sosyal ağlarda paylaş

Evde yapılabilicek çok şey var aslında, P90 ve P90X düşünebilirsin, üniversitedeyken gaza gelip baya bi yaptım ( 6'da kalkıp programı bitirip derse gitmek gibi )etkisini kendini hemen gösteriyor, 2. ayın ortasına doğru tek elle şınav çekmek gibi. Onun dışında işin genel matematiği basit; abur cuburdan kaç, vitamin al, kardiyo ağırlıklı çalış, yemeklerine dikkat et, protein ağırlıklı beslen, en basitinden kola içme veya fast food yeme dışarda koş , bol su iç veeee uyku saatlerini düzenle. Zihinsel disiplini ucundan kaparsan gerisi zaten geliyor.

Lectre said:

abi banada evde yapılacak bir şeyler lazım.

çok kiloyum insan olmam lazım.

bu hoş duruyor bak.

var mı önerebileceğiniz bir şey?

hayır çok fazlada yemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

freelatics bilen yok sanırım.

PDF lerini indirdim ama hep 5 haftalık program yazıyor bunun 10-15 haftalığı yok mu?

ya da her 5 haftada bir başa mı dönüyorsun nedir anlamadım?

Çok rahat evde yapılır bu arkadaşlar.P90'a göre yapması daha rahat(alet falan yok).
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

Kilo vermek için düşünüyorsan, düzenli yaptığın sürece hepsi işe yarıyor.

Bundan 3 ay önce kilo vericem gazı ile WEIDER L-Carnitine 1000mg aldım. L-carnatine yağ yakıcı etkisi henüz kanıtlanmamış olsa bile bu tarz ilaçlar psikolojik etki yaparak sizi düzenli çalışmaya ikna ediyor. O kadar para verdim, bugün ilaç aldım çalışmam lazım gibi bir zihniyet oluşuyor.

2 hafta 30 day shred programını yaptım. Gay işi gibi geldi.
3 hafta insanity workout yapmayı denedim. Oda harbiden insanity yani vücut kaldırmadı. 5 hafta sonunda 11 kilo verdim. Sonra hepsini bıraktım sadece günde yarım saat koşu ve evde 2-3 set mekik yaptım. 114kg dim şuan 92

Ha şunu da belirtim, rejim mejim hiç bir şey yapmadım. Gayet öküz gibi yiyordum. 1 saat kıçımdan ter akarak yaptığım spor sonrasında akşam yemeği 1 büyük boy pizza bitiriyordum bunlara rağmen gayet güzel zayıfladım. Yeter ki düzenli yap. Sorun orada.

beslenmede sıçsan da olur diyene kadar iyiydi bozmasaydın
Sosyal ağlarda paylaş

@tili
yok abi gerçekten düzenli ve sağlam çalışıyorsan yemek memek hak getire hayvan gibi zayıflıyorsun gayet. Ha yemeği kesersen daha iyi tabi daha çabuk zayıflarsın.

Yani yemekten kasıtta tutup gece 2-3 de hamburgerler kokoreçler yeme tabi, yiyeceksen max 20:00'a kadar ye. gece acıkınca da meyve ile geçirtireceksin
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

@tili
yok abi gerçekten düzenli ve sağlam çalışıyorsan yemek memek hak getire hayvan gibi zayıflıyorsun gayet. Ha yemeği kesersen daha iyi tabi daha çabuk zayıflarsın.

Yani yemekten kasıtta tutup gece 2-3 de hamburgerler kokoreçler yeme tabi, yiyeceksen max 20:00'a kadar ye. gece acıkınca da meyve ile geçirtireceksin

ama mcdonalds 2de kapanıyor :<

bigos 11de kapanıyor :<

son siparişler iyi geliyor kenk :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...