Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beats By Dr. Dre - Studio Kulaklık

CwzX

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Yaklaşık 6 ay önce Dubai'den aldığım Beats marka kulaklık satılıktır. Dışarıda hiç kullanılmamış, evdeki kullanımı da 6-7 saati aşmamıştır. Sürekli çekmecemde kapalı ve toz almayan bir ortamda, pilleri çıkarılarak muhafaza edilmiştir. Fotoğrafta görünen bir kırmızı ve telefon mikrofonlu bir siyah kablosuyla beraber toplam üç parçadır. Acil ihtiyaçtan satılıktır.

Fiyat pazarlıksız 300TL.

Sosyal ağlarda paylaş

Toz almayan ortamda, her defasında pilleri çıkartarak mı muhafaza ettin?

Konuyla alakasız olacak ama bir hikaye anlatmak istiyorum;
Benim bir arkadaş vardı, mesela kaç defa yurt dışına çıktın diye soruyoruz, adam 17 diye cevap veriyor. Meğerse pasaportu bile yokmuş dingilin asdasda. Neden 15 veya 20 demedin diye sordum, "17 dersem daha inandırıcı gelir küsüratlı falan" dedi keke. Ee zeki adamın hali başka oluyor.

Dinlediğiniz için teşekkürler. Hayırlı satışlar. Fiyat cidden iyi ama. Param olsa alırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

fiyat belirtmek balta olur ama şunu buldum; Temizleme mendilinde ki beats yazısına kadar kopyalamış adamlar ahah. Son açıklamada kopyasıdır yazmasalar anlamaz alırdım.
http://www.dorukstore.com/studio-siyah

ayrıca şu var, bu orjinal demiş ama buda şüpheli olabilir
http://urun.gittigidiyor.com/diger-her-sey/beats-studio-by-dr-dre-orjinal-kulaklik-104325454
Sosyal ağlarda paylaş

baltalamak gibi olmaz zatende, şunun aynısını 15 dolara aldım zamanında 400 liraya sattım kapalı kutu, gümrük fazlası falan anlaşmalı olduğumuz bir toptancı getirmiş 2 tane.

inanılmaz bir kulaklık, hani deneme fırsatım oldu, paranız varsa alın direk, kullanmayacaksanızda alın.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

baltalamak gibi olmaz zatende, şunun aynısını 15 dolara aldım zamanında 400 liraya sattım kapalı kutu, gümrük fazlası falan anlaşmalı olduğumuz bir toptancı getirmiş 2 tane.

inanılmaz bir kulaklık, hani deneme fırsatım oldu, paranız varsa alın direk, kullanmayacaksanızda alın.

5 dolara getirdim ben de. inanılmaz bir kulaklık. 3 doları kargoydu.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Lectre said:

5 dolara getirdim ben de. inanılmaz bir kulaklık. 3 doları kargoydu.

yok ciddiyim ben yanlız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Beats dendigine aklima gelen tek sey, benzer tepki vermistim ben de yillar once fiyat etiketini gorup de ilk denedigimde:

http://www.youtube.com/watch?v=ipZY0qGrA9Y

Yapmayin, 300TL verilir eger bass seviyorsaniz ama buna 700 verenler, cidden yapmayin. V-Moda M100 alin, Momentum alin, UE6000, Bowers & Wilkins P5, Fidelio L1 filan alin. Bunu almayin ama.

100$ alti Aurvana Live, Skullcandy Aviator ve Citiscape Downtown (100$ altinin krallari bu ucu zaten su anda bence) bence daha iyi ses veriyor bundan (saatlerde denedim bu arada su unlu olan Beats modelini), o ayri. Gerci Aviator mesela 250TL Turkiye'de, ben bass olsun agirlikli diyorsa bu satilani tercih edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar,

Baltacılara teşekkür ettikten sonra register önerisine geçiyorum hemen.

Kulaklığın üzerindeki seri numarası için:

Registration ekran görüntüsü için:

Uzun süre kullanmayacağımı düşündüğüm son 3-4 ay akıntı yapmasın diye pilleri harici olarak muhafaza ettim evet.

Sıfırı 700 civarı. Normalde ikinci eli 400. Tabii ilanlarda. Ama satılıyor mu bilmiyorum. Bana sorarsanız 700 liraya satılan bir kulaklık, temizse 350'ye gider. Acil lazım, 300'dür fiyat. Basit.

"Almayın, noolur almayın, öyle kötü, böyle iğrenç" demenin yeri burası değildi. İnceleme bölümlerinde zaten yeterince konuşuldu bu konu. Üstelik bunu tecrübeli patilerin yapması beni üzdü açıkçası.

Referans olarak yaklaşık 10 senedir pati üyesi olan Kendercik ve Solonor okuldan arkadaşlarım olur. Tanıyorsanız referans olacaklardır.

İyi akşamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...