Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Expertise

maxrep

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
of bu kadar kötü istatistiklerle oynamaktan sıkıldım.

patch öncesi heroic raidlerde 200-220k dps'e çıkmaya başladım diye seviniyordum,
patch sonrası 160-170k dps'e düştüm. abartı nerf mü geldi ben mi hata yapıyorum onu da anlamıyorum.
herkes 350-400k'da takılıyor, ben gittikçe geriye düşüyorum.

biri el atsın şuna ya, en azından 250k'ya çıkartsın beni, oyun felan hediye edeyim sdf...
Sosyal ağlarda paylaş

ilvl in zerre önemi yok warlock ta. 5/7 mythic kesen lock bir adam 835 yüzük takıyor hala sırf haste verdiği için. varın yoğun haste olacak abi crit 3. sırada görünüyor ama onun bile çok önemi yok. demon lockla git gide keyif alarak oynuyorum. ortalama 300k dps le. bosa göre değişiyor çok sabit bir dps i yok lock un. ama 100 küsürlerde diyorsan biraz sıkıntı var gibi
Sosyal ağlarda paylaş

ya destruction warlock için haste>critical>versatility/mastery deniyor.
itemları özellikle haste ve crit seçtim, %31 haste, %20 crit, %47 mastery oldu.
ama bunu yapmama rağmen doğru düzgün dps almakta zorlanıyorum.

dediğim gibi aynı rotasyonla aynı itemlarla 7.1 öncesi 220k alıyorken şimdi 7.1 ile 170k'ya düştü dps'im.

bu kadar ağır nerf gelmemiş olduğunu varsayıyorum destroya...
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

nerf falan gelmedi ki destroya?

patch notlarında nerf yok zaten ama ninja nerf geldi diyorlar. destro açısından bir şeyler tuhaflaştı biraz çünkü. özellikle Roaring Blaze rotasyonundan çok şikayet duydum.

neyse karakter biraz toparladı, Xavius heroic'te 245k dps'e çıkabildim dün gece.

yalnız hala çözemediğim bir şey var.
birileri diyor ki Haste>Crit>Versatility>Mastery, her eşyanda mutlaka Haste olmak ve ench+gem ile desteklemek lazım,
birileri diyor ki, %25'in üstünde Haste anlamsız, bu yüzden Mastery'e abanmak gerekiyor.

şunun arasında kıyaslama yapan bir yer de bulamadım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bu videoda ne diyor anlamadım ben. chaos bolt buff'ı arasında bol bol incen atın mı diyor?

tek anladığım artifact weapon özelliğinin ve petlerin bufftan yararlanmadığı, o zaman çok daha matah bir özellik değil sanki?

https://www.youtube.com/watch?v=LISLxSohv_g
Sosyal ağlarda paylaş

ya pyormancerı salla ya adam destruction warlockın tek yüzü ama iyi bir warlock değil kendisi de dio zaten top guildderden adam yok destro contenti yapan die

neyse kısacası dio ki eradictionı up tutmak için 5 saniye boyunca o %12 damage buffını. Chaos bolttan sonra araya incin sıkıştır dio sonra tekrar chaos bolt at ki sürekli up dursun. Veya araya 2 tane instant cast sıkıştırabilirsin dio.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden haste mi daha iyi crit mi daha iyi, hangisine ne kadar yüklenmeli vs gibi şeyler hesaplanır detaylıca ortaya dökülürdü de, şimdi o tip şeyleri ya görmüyorum ya da yapılmıyor. Pyro'yu o yüzden takip ediyordum ama daha iyi şeyler sunan varsa ona da bakabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

destroda ne yazık ki yok öle biri.

Demon ve affliction için yippz i izleyebilirsin baya ii herif.

https://www.youtube.com/watch?v=Jsak0_bvetI&t=67s

ama o tarz theorycrafting vs kısımlarını takip etmek istiyorsan warlock discorduna gir. Yani gidip sesli muhabbet yapmiosun zaten chatten dönüo herşey oradan takip ediosun herşeyi.

https://discord.gg/JWFqj
Sosyal ağlarda paylaş

abi relic/int/talent çok değiştirio

bende anlam veremiyorum benden düşük ilvl adam 350 yapıo
ben 874 ilvl la single target 325 ile başlayıp 250k ile bitiriyorum

ki bide pawn var ilvl yüksek item deilde bis itemla 874

%30 haste %30 crit var %40 mastery

29lvl weapon..

bişileri yanlıs yapıorum sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

abi o nasıl mesaj ya , pawn zaten sana simulasyonla optimum verim alabilmen için çıkartılmış stat değerlerini veriyor, giriyorsun onları sonra düşünmüyorsun 500 haste vereni mi giyeyim yoksa crit vereni mi diye, tooltipin altında pawn sana söylüyor upgrade ise yüzde kaç diye.

edit: değerleri pawn vermiyor yanlış anlaşılmasın, sen o değerleri icy veins olur class discord'un olur buralardan temin edip pawna giriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

su basarılı baya:
https://docs.google.com/document/d/1pW5mWY9nkfWoRCOHfoXqeeGb8s-jMoSVy-g8uveUv4c/preview

simcraft ve addonunu indirdim
talent/trinket varyasyonları denedim hep
ilk halimi run ettimde ben 250k ydi
varyasyonları deniyerek 318k ya kadar cıkardım...

addondan talent ve itemların id lerini copy pastele simulate import edip run ediyosunuz dummy de amelelikten kurtarıo kısaca güzel tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

demek ki haste soft cape falan denk gelmiş. Addon diyor ki diğerlerine aban yeğeeen. Ama işte orada bir saçmalık oluyor mesela +%10 dediği bir item var ama senin haste ve masteryi düşürüyor. Ulan nasıl %10 o zaman !'^!^'!^ Haste düşüyor gene simc yapsan bu sefer haste kas diyecek vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...