Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

Certhas

Öne çıkan mesajlar

İyi adamlar en azından playerların şikayetlerini göz önünde bulundurup düzeltme olayına girmiş. O değilde ilk gün 10 kişi 1 mobun arkasından koşturmaca olayı "Paha Biçilmez".

2. betadayı rezil eden o loading süreleri ve hala buglı olan 4-5 questlerde düzeltilmiştir umarım. Bu arada Cyrodiile,daoc oynuyanlar bilir Darkness Falls tarzı bir dungeon ekliyorlarmış. Beklenti çıtamı yükseltiyor bu adamlar. Videoda eğer yanlış anlamadıysam, Cyrodiile giriş lvlını da lvl 5'e düşürmüşler. Aynı Warhammerda ki gibi oldu. Çat AvA ya akıver direk.Aynı kaderi paylaşmasınlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların yaklaşımı çok hoşuma gitti; Blizzard gibi sürekli "yapardık ama maliyeti çok yüksek eğer o dediğinizi yaparsak bir raid tier az yaparız" diye milleti tehdit etmemişler. Müşteri velinimettir deyip eksikleri düzeltmişler. Betayı oyunu pazarlama aracı değilde harbiden oyunu test edip eksiklerini giderme aracı olarak görmeleri güzel bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

collision eklemekten ziyade collision'ın ortaya çıkardığı performans sorunu problem. server tarafında fena bir yük oluşturuyor sanırım veya client tarafında - tam emin değilim. pve'de eklemleri bir etki yaratacak mı bir sonraki betada görülür. pvp'de eklememezler zaten, açıklamışlar neden ekleyemeyeceklerini.

diğer taraftan hit register'ın düzeltilip, düzeltilmediği önemli. hala melee swingler 180 derece döndüğünde arkandaki target'a vuruyorsa çok sıkıntılı bir durum. pvp'de deli gibi abuse'a açık bir şey. tatını kaçırabilir kombatın small scale pvp'de.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o adam resmen oyunun en kotu beta yanini kasmak icin cekmis sanki o videoyu, ben denedim beceremedim misal.

zaten o yuk yuzunden pvp de yok collision sadece pve ve npc ler.

aciklamalari yeterli buldum bu konuda.

ilginc bir sekilde bir anda oyun adina cok olumlu, beklentimin ustunde adimlar gelmeye basladi, esohead, addonlar, bu yenilikler vs.

minimap olayinida bilerek koymamislar immersionu oldurmesin, dunyayi gezin diyede bu aciklama mantiksiz geldi o zaman mapde koyma ya da mapde arkadaslarimi questleri gosterme dingo.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...