Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #2 Beta Açıldı

Certhas

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

Feamer said:

şu videoda ki adamlara itimat ve referans alan adamlar için konuşuyorum

sizin hiç fikriniz düşünceniz yok mu da vasfı kendinden meçhul adamları dayanak alıyorsunuz kendinize

hiç fikrim yok çünkü beta'da o levela gelip pvp'ye giremedim gördüklerimde hoşuma gitti.
ne aptal bi mesaj lan bu ahahah.

kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mesajı çünkü o
Sosyal ağlarda paylaş

pre-order yapan kişilere özel gelen starter pack içerisindeki bir özellik sayesinde istediğin ırk ile istediğin faction'da oynayabiliyorsun. imperial'dan daha iyi bir fayda bu açıkçası.

martta çıksın artık heyecanla bekliyorum level 20 sonrasını hemen görüp, rvr ye bir an önce başlamak lazım.

rvr sürpriz oldu. pve i denerken f2p i beklerim diyordum çünkü content bitince sıkacağını düşünüyordum, ancak cyrodiil'de yapılacak çok fazla iş var ve herhalde minimum 5 ay oyalar. sonrasında da the repopulation çıkıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen o olay guzel..

bende lore kasiyorum neymis arkadas bunun hikayesi dunyasi.

lore a daldikca daha guzel. en azindan ne neymis ha bu suymus diyip dunya gorelim, etraftaki heykeli falan anlayalim.

diger turlu (wildstarda oldugu gibi ornegin onunda loreunu bilmek lazim) ne quest onemli ne dunya ne etrafta olan biten. tek bir quest okumadan hic bir seye ilgi duymadan ok takip edip mob kesip birseylere dokunuyorsun bir manasi kalmiyor adamlarin yillar suren calismasinin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben baya baya beğenmedim nda'den sonra çıkan pvp footageları. gw2'e çok benzer bir tablosu var, zergler oluşup pain train olarak dolaşıyor. skiller genel itibariyle gw2 gibi değil yanlış anlamadıysam yani aoe etkisi support skilleri çok yok gibi (healing değil, support - örnek projectile'a karşı dome, aoe stealth verenler, mesmer buffları, zerg noktasında veya taktiksel olarak gamechanger abilityler vs).

kombat cluster fuck'dan çıktığı noktada bile neyin ne olduğu belli değil. damagelar görünmüyor, hangi swing hit hangisi değil anlaşılmıyor. bazılar hiç damage almazsan bazılar 3 vuruşta falan ölüyor. zaten melee akıllara zarar ezilecek gibi görünüyor o kargaşanın içinde. millet frame atlayarak falan ilerliyor zergde, gl with melee hits.

oynayacak olanlar eğer pvp yapacaksa melee tavsiye etmiyorum hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

Ya bırak bıngıl . Uzun süre daoc ve warhammer oynadık ve biz AvA da her aradığımız combatı buluyorduk. stealth fight, group vs group, zerg, kale savaşı. Sen git uo da 5 charla fishing kas :) Bir-iki aya video koymaya başlaruz, ordan izlersün hacı.

uo oynamıyorum ne alaka ki ilk olarak? oynasam uo ile eso'nun ne bağlantısı var?

daoc ve warhammer oynamanızla benim yazdıklarımın ne alakası var? ben oyunu kendi içinde eleştirmişim. daoc oynamış olman veya warhammer oynamış olmana benim belirttiğim noktaların üzerine bir yorum niteliğinde değil.

videolarınızı merakla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben baya baya beğenmedim nda'den sonra çıkan pvp footageları. gw2'e çok benzer bir tablosu var, zergler oluşup pain train olarak dolaşıyor. skiller genel itibariyle gw2 gibi değil yanlış anlamadıysam yani aoe etkisi support skilleri çok yok gibi (healing değil, support - örnek projectile'a karşı dome, aoe stealth verenler, mesmer buffları, zerg noktasında veya taktiksel olarak gamechanger abilityler vs).

kombat cluster fuck'dan çıktığı noktada bile neyin ne olduğu belli değil. damagelar görünmüyor, hangi swing hit hangisi değil anlaşılmıyor. bazılar hiç damage almazsan bazılar 3 vuruşta falan ölüyor. zaten melee akıllara zarar ezilecek gibi görünüyor o kargaşanın içinde. millet frame atlayarak falan ilerliyor zergde, gl with melee hits.

oynayacak olanlar eğer pvp yapacaksa melee tavsiye etmiyorum hehe.

Bence bu tarz bir eleştiri yapmak için henüz çoook erken. 2. Betası, herkez lvl 15 ne yapıcağını bilmiyor. Ordan oraya koşturuyor. Spesifik kombat değiştiricek class skilleri için henüz çok erken oluyor. Bir sürür oyuna yeni girmiş lvl 15-20 adamları ortaya salarsan. Sürü pisikolojisi ordan oraya zerg olarak koşturur. Eleştirmeden önce bunları da göz önünde bulundurmak lazım.

Bir de genelde rvr içeren oyunlar oynadığımızdan bahsettim.(ör:daoc-warhammer-swtor-gw2 vb.) Bizim hoşumuza gitti,tabii ki seni ilgilendirmez, ama pvp oyuncusunada hitab ettiğini ve tatmin edecek bir AvA sisteminin olduğunu söylemeye çalışmıştım.

Senin Uo oynaman da yazıdaki yeşillik, hafif bir takılmaca. senin hakkında kötü bir söylem içermiyor.Burda çoğumuz sanane'den beri Uo oynamıştır. Hemen alınganlık yapma :P (5 karakterle fishing kasmakta az lamerlık değil hani)
Sosyal ağlarda paylaş

kim 5 tane karakterle fishing kasmış yahu, NERDE OKUDUN? eso'da neden bunun muhabbeti yapılıyor anlamadım hehe.

ben gördüğüm footagelar üzerinden yorum yaptığımı yazdım zaten. yani oyun çıkıp da 6 ay geçene kadar oyun üzerine yorum yapmayalım mı? ben demedim ki end-game'de oyun şöyle kötü böyle kötü diye. şu ana kadar görünen şeyi beğenmedim ve gw2 boyutunda taktiksel bir gameplay'i yok gibi görünüyor dedim. gerçekten de öyle görünüyor yani.

senin veya oynadığın kişilerin neler oynadığı bu durumu değiştirmiyor. "eğlenmek" - "beğenmek" ayrı bir şey. forumda swtor'a en iyi mmorpg diyen adamlar var yani beğenmek, eğlenmek noktasında ama oyunun nasıl kötü bir mmorpg olduğu gerçeğini değiştirmiyor. şunu bir idrak edemediniz ya.

ben gördüğüm kadarıyla gördüğüm özellikleriyle oyun üzerine kritik yapıyorum. beğeni, eğlenmek ayrı bir şey arkadaşlar. kimse size eğlenmeyin veya beğenmeyin demiyor. her negatif yorumun altına savunma yazma gereği görmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...