Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Log Horizon

Sam

Öne çıkan mesajlar

http://img7.anidb.net/pics/anime/142550.jpg
elder tale adlı mmorpg'nin içinde hapis kalan oyuncular için gerçek dünyaları artık oyun olmuştur. enchanter shiroe, guardian naotsugu ve assassin akatsuki bu dünyada bir maceraya atılırlar.

detaylı işlenmiş oyunun sınıf, yetenek ve kuralları. mmorpg oynayanlar terimlere aşina olacaktır. eğlenceli gidiyor, özellikle mmorpg oynamışlar denemeli.

çok konuşuluyordu ama başlığı yoktu, buyrun. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin

1 - 18

Ilk bölümlerdeki olan olayları sorgulamama ve veletlerin guilddeki gereksiz dramı cok bayıktı.Anlamadığım şey niye direk /gquit yapmadıkları en fazla guilddekilerden reskill yersin veya ben izlerken bir şeyleri kaçırdım.
Ama sonradan hikaye güzelleşmeye başladı (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

ben beklemiyodum.. gercek hayattan bahsediyodu falanya, ama ordada tam bilemiyo gibiydi sanki kızı tekrar aediyo falandı.. of kötü yakaladılar. bende intro ne ayak falan diyodum, yine oyuncular ölücek zorlama dram pınarları akıcakmı diye keyfim kacmıstı

Sosyal ağlarda paylaş

abı asıl olay suki, eleman lvl atlıyomuydu, atlamıyosa bile nasıl bu kadar haberdardı playerların playerlığından, diğer npcler gibi neden tanrısal savascılar! modunda takılmıyodu? hanı ikinci kısım o kadar onemli değilde ilk kısın baya bi mevzu

Sosyal ağlarda paylaş

daha yavas bir sekilde artiyor levellari
onlardan yuksek baslamisti yanilmiyorsam, simdi hepsinin gerisindeydi bir ara ekranlari gosterdiginde

kurtun boynuna atlamak aggro cekmeye yetiyorsa bir o bir bu atlar o sirada heal shield derken ekmeklerini cikarirlardi level niye artmamis senin muhabbetini cevirecek bilincte olsalardi

Sosyal ağlarda paylaş

rudy

evet level atliyor, eskiden giyemiyordu gauntlet'i, su an giyebiliyor. abi her npc farkli karakterlere sahip sonucta. bu da saray palyacosu tadinda takiliyordu, kendi de farkinda onlarin daha guclu oldugunun zaten, ama toparlamaya calisiyor. cok buyuk twist yoktu, kaldiracaklar zaten onumuzdeki bolum. yaratiklarin olunce baloncuk oldugu bi' seriden bahsediyoruz :D

sao kadar iyi degil, daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...