Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 SENE BOYUNCA VERDİĞİM RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

abi gotu boklu 5 senelik acclerle paticiki tartısmayın lan surda
paticik dediğin olgun olmadı ki hiç
kuruldugunda biz liseli ergendik zaten
ruhunda ergenlik var sitenn

this.. temeline ....tırdık biz..

o değil de şu postu ema görse terlik manyağı yapardı diye düşünüp sansürledim.. söylem çirkin geldi .. ama yine de komik
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

paticik eskiden böyle değildi ya

lafım sana deil müdür önce diyim
şu lafı edebilmek için mesela sam olmanız lazım
sam dışında patinin son haline takılan kimse yok zaten eski tayfadan
ya hiç sallamıyo çoğu
yada kendide eğleniyo

ayrıca üyeler eşit değil diyenlere hep aynı şeyi dedik lan
biz vardık siz geldiniz siz bize uyun biz ne size uycaz
Sosyal ağlarda paylaş

uymassan uyma oda umrumda deil ki
eauhaehueahua
ben ağlayana dedim
git kendi oluşumu kur onnarla takıl
forum içinde dışında
efendi bebeler klübü diye birleşin facede
gelin patide birbirinize
"çok başarılı bir resim"
"çok enfesmişsin arkadaşım"
"dostum bu saatin kayışı kişiliğini tamamlamış"
diye mesaj atın
Sosyal ağlarda paylaş

Kimsenin çıkıp eski üyeleri yalan edip komün forum kuralım diye bi arzusu yok heralde

Ama fikir farklılıklarınn tolere edildiği, acaip acaip adamların oldugu bir froum olsunda 2 tadı olsun

Horaceda olsun prawlerdda olsun chemical olsun ne bilim sequ noyan hatta sam bile olsun ama çetinde olsun

Giriyorum güncele , hep boş muhabbet, lezzetsiz çipetpet

Çok sıkıcı

Daha iyibir forum tecrübesi için hafif mozaikleşmeliyiz

Değişik değişik tipler olsun, sebbaha kadar tartısalım,akla karayı bile konusalım

Hep babs kenks muhabbeti sizi sıkmıyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

uymassan uyma oda umrumda deil ki
eauhaehueahua
ben ağlayana dedim
git kendi oluşumu kur onnarla takıl

abi dediğin her açıdan yanlış olduğu için hiçbişey skimde değil banane'den öteye gidemiyorsun.

ağlayan da ağlar, sana uymayan da uymaz. kural dışına çıkmadığı sürece hiç bir şey de yapamazsın anca uysan da umrumda değil uymasan da diyebilirsin işte ben de aynen bunu söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ne ağlak çıktınız lan. yine başladık eski üyeler şöyle, eskiden böyle vs vs diye. lan millet burda bende dahil senelerdir sürekli bi arkadaş ortamı olayına takıldı. sizin gibi ünide okurken yurttan yada ev arkadaşından paticiği görerek üye olup, sonra 3 5 kişiyle kakara kikiri yapınca samimi oldum arkadaş oldum bunlarla sanırım gibi değil yani.
millet hala can ciğer arkadaş. haftada en az birisiyle yüzyüze görüşüp bir iki bişiler içiyorum. dünyanın en iyi 2 tane dallama ev arkadaşını paticik sayesinde tanıdım. en iyi arkadaşlığı kurdum onlarla. paticikten tanıdığım çevremi oluşturan en az 20 tane adamda hayatımda tanıdığım en gerizekalı ama kral adamlar. paticikten ortam yapmış ehehehe diyenler çıkar şimdide senin mal gibi tophanede nargile içtiğin arkadaşlarından bin kat iyidir lan.
ha ne diyeceğim, ben bu ortamda takılırken "berkay ya ağzına edeyim, ildeniz kafanı silkeyim" diyemeyeceksem samimiyetten, siz rahatsız olcaksanız, cons ile sürekli hakaretler yardırarak birbirimize kavga etmeyeceksek, vinghtor malına mal diyemeyeceksem, sexdice ile meme ucu fotolarımı paylaşamayacaksam, kaedenin oyun zevkiyle dalga geçmeyeceksem, ben paticiğe girmemki ?
kusura bakmayın ama banlanırsam problem olmaz bu yazdığım şeyler yüzünden ama ben bu yüzden paticiğe giriyorum. aquilaya her gerizekalı yazdığımda rahatlıyorum ben.
bu kadar yıl olmuş sizin zevkinize göre hareket etmem, sanmıyorumki kimsede etsin.
bana uzun uzun yazdırdınız allah hepinizi bildiği gibi yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...