Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oha demek istiyorum / Eve erkek alma fiyaskosu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

incdarkness said:

yazinin basini okuyup cevap vermeye calisiyosun kelime oyunu yapmaya calisiyosun zorda kalincada sacmaliyosun karkikatur etc farketmez
bunun birlesimi = %80 musluman

Türkiye gerçeklerinin farkında olmak Müslümanlık değil.

Ben de isterim ailesinin evinde kız arkadaşımla pozisyondan pozisyona koşayım, içeride halası ziyaret ederken biz içerde çılgınca sevişelim, ailesi de bana vur vur vur vur diye (axedice sdf) tezahürat yapsın ama bu ülke böyle bir yer değil.

evet gerizekalisin bunu cikardik burdan kizin odasinda duzgun bir seks yapmaktan bahsederken sen bakirligin ve ergenismuslugunu on plana cikarip sacmaladin

annen baban da oyle mi yapiyo ? oglum tezahurat nerde kaldi falan mi diyolar?
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

quixef said:

incdarkness said:

yazinin basini okuyup cevap vermeye calisiyosun kelime oyunu yapmaya calisiyosun zorda kalincada sacmaliyosun karkikatur etc farketmez

Ben de isterim ailesinin evinde kız arkadaşımla pozisyondan pozisyona koşayım, içeride halası ziyaret ederken biz içerde çılgınca sevişelim, ailesi de bana vur vur vur vur diye (axedice sdf) tezahürat yapsın ama bu ülke böyle bir yer değil.

evet gerizekalisin bunu cikardik burdan kizin odasinda duzgun bir seks yapmaktan bahsederken sen bakirligin ve ergenismuslugunu on plana cikarip sacmaladin

auheuasheuasu ADRES?.JPG geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

quixef said:

incdarkness harbi okuduğunu anlamıyorsun, aynı şeyden bahsediyorsunuz halbuki.

bak sen ne demişsin, kızın evi varsa anca falan, o da racon derken hangi pozisyonda sevişeceklerini demiyor, ailesinin evinde ailesi gelmek üzereyken sevişmeye çalışmalarına bir itiraz var. ha genel yazım tarzından sevişmelerine toptan bir itiraz da var ama onu çok öne çıkartmıyor.

Ben anlatamadım ben ce sende uğraşma , çünkü okuduklarını anlamıyorlar-anlam vermek istemiyorlar,kafalarındaki düşünceler ile mastürbasyon yapıp duruyorlar

he canim he hala malliga devam et
yaziyi gotunden okuyup delikten cevap veren biri olarak hayatina devam et
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

quixef said:

incdarkness said:

Çocuk senin komik damarını çıkarttılar mı vücudundan? Ergen diyorsun ama atarlı ergenin önde gidip bayrak sallayanısın. İçinde sdf geçen herhangi bir metni ciddiye alıp ciddi cevap yazmak ise zeka seviyelerimiz hakkındaki gerçeği gösteriyor. Üzgünüm.

EDIT: Troll olduğun zaten herkese verdiğin cevaplara bilimum hısım akrabayı dahil etmenden belli, I am immune to trolling, sorry to disappoint.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Bakire olmasını isterim ve beklerim tabiki..

Sonucta aile kurucaksam,cocuk yapıcaksam,kutsal bi olay olarak hissetmek istiyorsam..benden once volkan-emre-can gibi aklında sadece off suna bi gecirsem diyen cigeri bes para etmez ukala bi erkek musveddesinin benim gelecekteki eşimi cılgınlar gibi bagıra cagıra agzına yuzune patlamasını icim kaldırmaz malesef..kızın biraz dirayete sahip olmasını beklerim..

yıl 2098 hede hödö diyenleri külahımla basbasa bırakıyorum..

bide bakire kızla evlenmem ne o abi ögrensin isi önce diyen arkadaslara;siz yollayın gereken kursu veririz dememek icin kendimi zor tutuyorum..

benim görüsümün icerigi bilmem kac cmlik kızın mikrop kapmaması icin bulunan bir zarın parcalanması degil..benim görüsüm eşim olcak kızın kendini gerektigi kadar koruması ve bu gibi degerlere sahip olmasıdır..

atıyorum her yönüyle cok ii bi kız buldum evlenicem..ama bakire degil neden? atıyorum tecavuze ugramıs..o zaman sorun olmaz benim icin evlilik proceeds..ama bakire degil neden? hasanın zevk pompası olmus..forever alone...

bunu yazan adam hala forumda dimi ya yüzsüz gibi fsdfsf

nicki neydi ifşa etsin biri de kale almayayım hiçbir konudaki postlarını.

aluriel koymuş.
yuh ya adam TW'imiş lan.

BEHEY kaliteli moderasyon.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yaşım 35'de olsa, namus namustur.

dünyaya geldiğin andan Allah katına çıkana kadar namus erkeğin hayattaki esasıdır.

20-30 namus
35'den sonra namus önemli değil gibi bir konsept yok

35 de olsa 45 de olsa kadın bakire değilse cinsel ilişkiye girmem, evlenmem.

icurolliniapprovin!
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Black_Hand said:

natural selection olmuş işte.

güzel güzel, böyle böyle azalarak biterler belki.

seleksiyonu bozacak kızlarının kanına girmişler abi kendileri geberip gitse haklısın da...

o çevreden pozitif bir şekilde evrilecek birey zor çıkar diye düşünüyorum.

30 una dogru o kız bir ''müzeyyen teyze'' yada ''hatçe abla'' ya dönüşürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

incdarkness said:

quixef said:

incdarkness said:

Çocuk senin komik damarını çıkarttılar mı vücudundan? Ergen diyorsun ama atarlı ergenin önde gidip bayrak sallayanısın. İçinde sdf geçen herhangi bir metni ciddiye alıp ciddi cevap yazmak ise zeka seviyelerimiz hakkındaki gerçeği gösteriyor. Üzgünüm.

garibanim forever alone um yan odaya kos tezahurata basla bence

kardes isterim kardes isterim diye
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

incdarkness said:

hayir anne baba evde yakalasa cocuga giyin der en kotu ihtimal
ben kiz arkadaslarimda kaldigimda 1 kere bile sorun cikmadi
orgasm icin agzini kapa kizin tam bagrirken sirtina tirnak ile yuklenmesini sagla

hadi sana tavsiyede verdim fenn ;) iyisin yine

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

arcane said:

kermit axedice'lık yapmış ama zevk pompası diyince orjinalliğini kaybetmiş, foyası ortaya çıkmış sdfsdfd.

yazının orjinalinin geçtiği topiği kaçırmışsın pampa

yanlış anlamışsın panpa veya ben anlatamamışım. kermit "axedice stayla" trollüyor ama zevk pompası referansı yüzünden asıl amacı ortaya çıkıyor. zevk pompasını bilen ciddiye almaz o mesajı yani eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

@incdarkness

Bir önceki edit te belirttiğim gibi, insanların ailesini işe karıştırarak tepki çekme amacıyla yazdığın, başarısız bir troll olduğun belli, ancak bende işe yaramaz.

Seni Türk modlarına emanet ettim, bir başkası ile sorun yaşamamanı sağlayacaklarına güvenim tam.

-end of rine
-rine ends here
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

@incdarkness

Bir önceki edit te belirttiğim gibi, insanların ailesini işe karıştırarak tepki çekme amacıyla yazdığın, başarısız bir troll olduğun belli, ancak bende işe yaramaz.

Seni Türk modlarına emanet ettim, bir başkası ile sorun yaşamamanı sağlayacaklarına güvenim tam.

-end of rine
-rine ends here

yavrum benim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...