Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube'dan ne kadar geliriniz var?

vaperon

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Youtube'dan para kazanılır da ameleliği çok fazla yani. Aklım olsa öğrenciyken keşfederdim bu monetization zımbırtısını.

populerliğine ve izleyici kitlene baglı
kendi contentini yaratıyosan zor
ama en cok para kazanan adamlardan birinin
fred oldugunu dusunursen

su videodan hherifin 32 milyon viewi var
bu videodan adam 120000 dolar kazanmıs demek bu abi
kitlelerinz evkine sıcıyım

http://www.youtube.com/watch?v=m9MA0eW8yyw
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte çeşitli yolları var
one hit wonderlar var
charlie bit my finger gibi
yada sürekli mesela 10 15 k view alıp haftada 50 tane video yapan adamlar var
adam mesela oyun oynuyo
gunde 8 saat her saati video yapıp koyuyo youtubea
aynı anda twitchte yayınlıyo ordanda para kazanıyo felan
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle gezip tozan bi adamsanız güzel şeyler yakalayıp çekip koysanız da bayaa izleniyo ya. Mesela ben almanyadayken bi ICE treninin içini çekmiştim, birkaç yüz bin tık aldı zamanında, ya da cebit fuarında bi robot vardı o aynı şekilde yarım milyon falan izlendi, ne bileyim. O kadar da kasmanıza gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

o zaman bu youtube ünlüleri baya kazanıyo

http://m.youtube.com/user/christellester

300-400 videosu var. ortalama 10k. bazı vidolar 100k üstü ve devamlı izleniyo. aylık 500$ geliyodur.

communitychannel

ben ilk çıktığından beri takip ediyorum

avustralyalı bir kız

çok sevimli

http://www.youtube.com/watch?v=EnahALAp5vc
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
vaperon said:

O estimated'e takılma hacı. Benim estimated de 4$ falan gözüküyor ama 127 yatan. :)

Abi ben hala anlayamadım bu mevzuyu. Youtube'dan giriyorum, son bir ayda estimated'im 7.70, ad earnings'im de 7.70, total 5700 küsür view var.

Google Adsense'a geçiyorum, Hosted Adsense for Content kısmında estimated earning'im sıfır. 93 klik gelmiş, klik başına 0.21 TL diyor ama total estimated sıfır.

Ben anlayamadım, Youtube'dan Adsense'a attırmak için bi hareket mi yapmamız lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

vaperon said:

O estimated'e takılma hacı. Benim estimated de 4$ falan gözüküyor ama 127 yatan. :)

Abi ben hala anlayamadım bu mevzuyu. Youtube'dan giriyorum, son bir ayda estimated'im 7.70, ad earnings'im de 7.70, total 5700 küsür view var.

Google Adsense'a geçiyorum, Hosted Adsense for Content kısmında estimated earning'im sıfır. 93 klik gelmiş, klik başına 0.21 TL diyor ama total estimated sıfır.

Ben anlayamadım, Youtube'dan Adsense'a attırmak için bi hareket mi yapmamız lazım?

Adsense üzerinde ay sonundan ay sonuna girişi yapılıyor youtube yatırılanların. Google adsense ile youtube earrings tamamiyle farklı şeyler. Google adsense üzerinde gözükmüyor. Ama ödeme adsense üzerinden gerçekleşiyor.

Şimdiye kadar olan bu benim acc için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...