Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Oyundan cikip girince bir oyun devam etmeli en azindan 1 dakika versinler sana reconnect icin. boyle bug oldu su oldu bu oldu derdinden kurtuluruz ama oyle bir sistem yapmamis adamlar

aynen ya
dotadaki gib çıkınca bi miktar pauselasa
yada en azından bizim sıramız bitene kadar beklese
atla deve olmasa gerek programlama açısından
adam afk olsa 3 turn bekliyosun
ama düşünce direk kaybediyosun
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya pack almam zaten oyuna yeni başladım daha 1 hafta olmadı constructed oynamak için çok erken arena takılıyorum şimdilik.

ayrıca evet bağlantı kopması durumunda kaldığımız yerden devam ettirmeli sistem, hatta günlük 3 hakkı olsun 1 kişinin falan abuselamasınlar.
ulan naruto-arena'nın flash oyununda bile vardı o hak bunda olmazsa abv blizz.

bi de benim bağlantım da kopmamıştı o oyunda öyle kaldı her şey süremin bitip adamın 2 el üstüste oynayışını izlettirdi bana oyun. o ip yanıp tutuşurken nasıl sövdüm belli değil sdf.

releasele beraber wipelıycaklarsa eyvallah beta der geçerim de hem wipelamayıp hem böyle buglarla play at your own risk diyorlarsa da bsg derim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Masticore said:

Oyundan cikip girince bir oyun devam etmeli en azindan 1 dakika versinler sana reconnect icin. boyle bug oldu su oldu bu oldu derdinden kurtuluruz ama oyle bir sistem yapmamis adamlar

aynen ya
dotadaki gib çıkınca bi miktar pauselasa
yada en azından bizim sıramız bitene kadar beklese
atla deve olmasa gerek programlama açısından
adam afk olsa 3 turn bekliyosun
ama düşünce direk kaybediyosun

O afk muhabbeti çok saçma. İki turn atlasa oyunu kurtaracak şansın olmuyor zaten direk win vermesi lazım o an. Boşu boşuna bekletiyor insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kadar murloc kartı varsa at desteye

1-2 tane hungry crab at

warlock isen 2x power overwhelming + 2 void terror çak, blood impi de boş geçme.
shamansan bloodlust + flametounge , crowdcontrol için de lightning storm + forked lightning falan koy , gg.

paladin için de şu summona +1/+1 veren silahla iyi işler çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen duruma göre kullanıyorsun zaten, olabildiğince tutmak mantıklı tabii ki.

sallama bir warlock destesiyle rank 15 oldum dün, genelde de bu kombo kazandırdı diyebilirim. bir kaç örnek versem daha açıklayıcı olur sanki.

karşımda mage var, cone of cold ile 6. turda boarddaki 3 minionu dondurdu. yaratıkların 2si 4 hp altında olduğu için,7. turda atacağı flamestrike'a hazırlık olduğu bariz, board temizlenecek.

polymorphlardan birini de harcamıştı daha önce, buna da güvenerek imp'e power overwhelming attım, 7/5 oldu. yanında succubus vardı 4/2 , voidi koyunca oldu 14/10, ağzına vurdum ben de bir sonraki tur.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

Mantıklı gibi bir de bunu buldum 2 faceless yerine birinin yerine leeroy konulur sanırım.

http://www.hearthhead.com/deck=175/mrgrglgrlg!!!!-warlock-murloc-aggro-deck

faceless manipulator hala daha mantıklı. leeroy sadece ofansif, ama manipulator ile karşının ragnarosunu da kopyalayabilirsin, ya da boarda bir old murk eye dhaa inebilirsin. daha esnek bir kart olduğu için çok daha etkili.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...