Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

Bak işte milletin böyle ahını alıyorum sonra çıkıyor aheste aheste.

Priest vs priest, 28-2 ben öndeyim, son bir tane mana crystal kalmıştı onla da power word shield'ı kullandım, draw a cardda holy smite geldi. Kesin yenicem kaçışı yok. Herifin bir tek gurubashi bersekerı var boardda, 3 tane charge minionu olsa ne olcak ki diyorum, herif well played çekip duruyor.

Adam gurubashi berserkera 2 tane double hp attı 28 hp oldu. Üstüne bir de hp'yle damage eşitleyen hede..... Sözün bittiği yer.

http://www.duslerim.net/wp-content/uploads/2013/10/Zaaaaa-%C4%B0brahim-Tatl%C4%B1ses.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tauntlu kart bile vardı elimde ben ehuehe bitti lan gg diye onu değil chargelı kartı oynamıştım falan. Yukarda ss'i de var zaten, arenada rehavete girilmemeli vesselam :p

Ayrıca 3 sayfa önce yazmıştım, bu ilgiye o oyundan çıktıktan sonra buraya yazınca ihtiyacım vardı, yavaş herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

4 gündür arena yapıyorum herhalde bir 7-8 defa yaptım. en fazla 5win yapabilmiştim o da mage ile (Esas oynadığım hero)

Bu gece mecburen sadece 10.level'a getirip bıraktığım paladinle girdim, 6-2 devam ediyorum. 2 kere maçı ucundan çevirdim tek legendary sayesinde. Onyxia wins.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...