Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam In-Home Streaming

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

o zaten var.. pc de oynadigniz herhangi bir oyunu streamingle android apple vs tablet telefonda oynuyorsunuz zaten. ha ne kadar oynanir orasi ayri tabii. tus yok bir sey yok anca ekran da tincore benzeri programlarla ikonlar yaratip onlara atayabilirsiniz ama zor tabii.

ya da tablete telefona takilan bluetooth vs li gaming controllerlar var, onlarla eger stream edilen oyunun controller destegi varsa, bir nebze daha basarili olabilir.

splashtop veya kainy oneririm.

pc den stream ile oyun icin.

veya bunun baska bir seklide miracast dongle lar ile direk oyunu tv ye gondermeklede oluyor. pc den tv ye stream birde wireless controller tamam. pc on tv. bitti gitti.

Steamin kendi android applicationindan diyorum ben yoksa her makineden her makinedeki stream edilebilio biz de biliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

cepten yazdıydım onu fazla okumadan atar gibi olmuş sdf pardon kanuni abi. 2 3 komutla oynanabilecek ama dandik tablet ve telefonların işlemci ve gpularının yetmesi imkansız oyunlar var, direkt steam mobil clientından sync yapabilirse güzelolur. şüphesiz yüce gaben bunu düşünmüş ve uygulamaya almıştır
Sosyal ağlarda paylaş

bende dahil oldum beta'ya. yatak odasında ki pavillion g6 laptopa stream edip onun üzerinden hdtv'ye veriyorum. yatakta yayılıp oynamak güzel oluyor.

bide üstüne, xbox controller wireless alıcınısını taktım laptopa, tadından yenmeyecek.

laptopun wireless bağlantı hızı 45 Mb/s - 55 Mb/s arasında geziniyor, görüntü aktarımı oldukça tatmin ediciyi herhangi bir lag vs yaşamadım.

Direk açtım loadout oynadım, hiç sıkıntısız. Ses aktarımında küçük artifactler oluştu ama düzelir herhalde.

tek gördüğüm sıkıntı, client laptopta bigscreen'i açınca, host makina da açtı ve bigscreen sesi iki bilgisayardan birden vermeye başladı evi gümbürdetti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
laptopı taktım tv'ye sonra wirelesstan denedim biraz. Hoşmuş. Nidhog oynarken biraz controller lag oldu ama.

Sonra Battle.net laucnherı attıydım steame. Onu açıp ondan Heartstone açınca onuda streamledi

ama bi süre sonra stream yapan pc mavi ekran verdi kapadı kendini, gerçi streamingle alakası yoktur büyük ihtimalde sdf.

çok gerekli bir şey değilmiş ama bi civilization flm güzel olur harbi böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...