Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piramit'lerin Gizemi.Bilim ve Fizik tabuları.

Doctorsolo

Öne çıkan mesajlar

jacabo said:

Doctorsolo said:

jacabo said:

ben cok merak ettim 1 metre 0,96m oldugunda ne degisiyor
aciklar misin?

bilsem zaten bu kadar yormazdım kendimi, ama eminim epey şey değişirdi.emin ol çok farklı şeyler olurdu.

dur ben soyliyim cok yorma kendini

bi bok farketmezdi

insanoglu olarak yaptigimiz seyleri dusunuyorsan onlarda farklilik olabilirdi ama genel olarak bi bok degismezdi

ya kardeşim şöyle bir 10 yıl öncesine bak birde şimdiye neler değişti neler ? ben diyorum ki birazda sistemin dışında takılalım da dahada değişsin her şey , evrime inanmayanların şöyle bir kendisine bakmaması gibisin, bir döl parçasıydık şimdi neyiz.bir babalarımızın fotoğrafına bakalım bir şimdiki zamandaki insanların fotoğrafına , evrim oradaki suratta bile var.ha şimdi dicek bunu fizik bilim kabül ediyor.isbatlıyor. ulan isbatlıyor ediyorda neden durmayan bir döngü var onu durdursun önce durduramaz çünkü hala kendisi katı bir sistem sağına soluna bakamayan bir sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

Doctorsolo said:

jacabo said:

Doctorsolo said:

jacabo said:

ben cok merak ettim 1 metre 0,96m oldugunda ne degisiyor
aciklar misin?

bilsem zaten bu kadar yormazdım kendimi, ama eminim epey şey değişirdi.emin ol çok farklı şeyler olurdu.

dur ben soyliyim cok yorma kendini

bi bok farketmezdi

insanoglu olarak yaptigimiz seyleri dusunuyorsan onlarda farklilik olabilirdi ama genel olarak bi bok degismezdi

ya kardeşim şöyle bir 10 yıl öncesine bak birde şimdiye neler değişti neler ? ben diyorum ki birazda sistemin dışında takılalım da dahada değişsin her şey , evrime inanmayanların şöyle bir kendisine bakmaması gibisin, bir döl parçasıydık şimdi neyiz.bir babalarımızın fotoğrafına bakalım bir şimdiki zamandaki insanların fotoğrafına , evrim oradaki suratta bile var.ha şimdi dicek bunu fizik bilim kabül ediyor.isbatlıyor. ulan isbatlıyor ediyorda neden durmayan bir döngü var onu durdursun önce durduramaz çünkü hala kendisi katı bir sistem sağına soluna bakamayan bir sistem.

noyanin muridi misin?

soylediklerinin ne alakasi var?

metreyi degistirdin diye pipinin boyu uzamaz
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

senin gibi boş beleşin biri, azıcık akıllı olun, kalıbınızın insanı olun, biraz şu ülke refahına kafa yorun, beni sinirlendirmeyin. denize de bu havada dalmayın

Bu ülkenin refaha ulaşması için özümüze dönmek gerekir.Yazdığım bir yazıda dediklerimi anlar isen ülkenin refahına ulaşmakta zorluk çekmezsin...yada siniz.

O kadar yukarıdan bakarlar ki , tarih'i olmayan bir kavimin ,tarih yazacağını düşünemezler.Sadece tarihi yoktur denir.Tembelliği ve korkaklığı , insancıl duygularıyla , yalanla örtmeye çalışırlar.Fazla tölerans'ın bedellerini ağır öderler.Hiç bir zaman tek taraf olmadı , olmayacakta. Birileri kendini azınlık birileri kendilerini üste hissedecek.Azınlıkların, azınlık olduğunu kabullenmedikleri vakit...işte o vakit azınlık olan o olacak.Dahasında da yeni bir tarih yaratılmaya çalışılacak .Temeller aynı ,sadece oyuncular farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Doctorsolo said:

kermit said:

bu niye herkese hakaret ediyo lan kafasına göre
dangalağa bak ya

bana hakaret edene saygı duyup eyvallah demem , bu da benim tarzım. göt lalesi seni sen onların avukatımısın ?

oha terbiyesize bak
bununla bilim tartışılmaz lan
bilim dediği terbiye işidir
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Doctorsolo said:

kermit said:

bu niye herkese hakaret ediyo lan kafasına göre
dangalağa bak ya

bana hakaret edene saygı duyup eyvallah demem , bu da benim tarzım. göt lalesi seni sen onların avukatımısın ?

oha terbiyesize bak
bununla bilim tartışılmaz lan
bilim dediği terbiye işidir

var ya daha sen burada ne tartışıyoruz ne yapıyoruz ne ediyoruz onu anlayamamışsın birde üstüne üstlük her boku bildiğini,sanıyorsun.şahsım adıma konuşursan terbiye falan tanımam neden tanıyayım ki ? tanımak zorunda mıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...