Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiralık ev konumu önerisi

dEaThMooN

Öne çıkan mesajlar

dEaThMooN said:

Selamlar,

Yaza evlenmeyi planlıyorum. Ben ITU Teknokent'te çalışıyorum. Kız arkadaşım da 4 Levent'te Metroya 10dk yürüme mesafesinde çalışıyor.

Benim servisim var. Hemen hemen İstanbul'un her yerine ulaşan bir ağı var. Ama kız arkadaşımın servisi yok. (Araba var)

Kira olarak 1250 - 1800 arası birşey düşünüyoruz. Ev depremden sonra yapılmış olacak. Giriş katı olmayacak. Mahalle ipsiz sapsız tiplerin olduğu, Fikirtepe vari biryer olmayacak.

Kavacık'ta çok güzel evler var da sanırım çok fazla trafik problemi var. (Ekşisözlük'ten okuduğum kadarıyla bilgim var.)

Aklınıza gelen muhitler nereleridir acep?

maslak
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

synthesizer said:

depremden sonra kısmı biraz zorlar, onun yerine zemini kayaları da ekleyin.

maslak sizi paklar

Maslak'ta fiyatlar uçuk 3000 tl den başlıyor.

maslakta yeni yapım yerlere bakmana gerek yok. yıkılmamış sağlam temelli yerler var maslak civarında. hem 3.000 ne arkadaş? 1.500 den başlıor ok de 1.800 e kadar bulursun yer.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Göktürkte acayip trafik oluyor ya. Yollar bok gibiymiş o tarafta dediydi bi arkadaş.

Ben olsam vapurla geçilebilen bi yerde otururdum, kadıköy falan. Vapurla sabahları karşıya geçersin, sonra servise binersin en kötü. Güne denizden başlamak insanın yaşam kalitesini artırıyor resmen.

ne trafiği ya, 3 yıldır yaşıyorum, sadece geçen yıl kar yağdığında yol kapandı o kadar. hasdal göktürk arası her daim açık. yol da mis gibi 3 gidiş 3 geliş yol.
maslak'a ulaşmak için de arkadaki cendere yolu var o da gayet düzgün, trafik de sadece tv8in önünde oluyor. onun da çözümü var arada ayazağanın içine girip çıktın mı sorun yok. iş sebebiyle 1,5 ay göktürk-maslak yaptım, 20-25 dakika.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş paklar bence

deprem sonrası olayını bilmiyorum, beşiktaşta var mı hiç. ama deprem sonrası diye illa tutturmak için bence evi alıyor olmak lazım. kira için böle bi şart koşmak çok da mantıklı değil. o zaman seçenekler inanılmaz azalıyor, lokasyonlar uymuyor iş yeriyle falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

Selamlar,

Yaza evlenmeyi planlıyorum. Ben ITU Teknokent'te çalışıyorum. Kız arkadaşım da 4 Levent'te Metroya 10dk yürüme mesafesinde çalışıyor.

Benim servisim var. Hemen hemen İstanbul'un her yerine ulaşan bir ağı var. Ama kız arkadaşımın servisi yok. (Araba var)

Kira olarak 1250 - 1800 arası birşey düşünüyoruz. Ev depremden sonra yapılmış olacak. Giriş katı olmayacak. Mahalle ipsiz sapsız tiplerin olduğu, Fikirtepe vari biryer olmayacak.

Kavacık'ta çok güzel evler var da sanırım çok fazla trafik problemi var. (Ekşisözlük'ten okuduğum kadarıyla bilgim var.)

Aklınıza gelen muhitler nereleridir acep?

oyak sitesi en ideali saydığın kriterlerde
Sosyal ağlarda paylaş

acık daha kıy paraya yeni levent'e gel. sessiz sakin güvenli yer. hanımın yokken eve kız bile atabilirsin komşular çok anlayışlı o konularda umurlarında olmaz. öyle laf atmaymış sataşmaymış... he sitenin gençleri olarak biz yapıyoruz öyle şeyler ama sen tanıştırırsın yengeye yamuk yapmayız. eğer istersen emlakçıyı aradan çıkarır kiralık ev de bulurum sana ama ayda 1 olur 2 ayda bir olur evi 24 saatliğine bana boşaltmanı rica ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...