Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kardeş Payı (2014) - Star Tv

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
muratla ahmet artık patates resmen hiç gülmüyorum nerdeyse. şükriye-ali-yiğit üçgenide godoşlukta yeni kapılar açtı. saçma y ani güldürecez diye de saçmalamanın anlamı yok. malzeme kalmamış resmen dizide, yan karakterler ilginç bir şekilde çok iyi ama. kıvırcık saçlı liseli tip mesela, her seferinde yarıyor beni. sezai ve recai çok iyi mesela. ama biter bu dizi yakında, cumartesiye alınmış zaten bir kere.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci sezona iyi başladılar ama temposu çok düştü. dünyayı kurtaracak motoru yapıyorlardı ilk sezon, uluslararası bir şirket engellemeye çalışıyordu hatta. sonra ikinci sezonda bir anda araba ortaya çıktı, engelleyenler ortadan kayboldu. motor yapılınca dünyayı kurtarma planı falan da unutuldu. öyle sahne sahne geyik yapmaya döndü iş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

https://instagram.com/p/0vk35PKBuB/?taken-by=ipekustaaa

eda gitmiş daha izlenmez

said:
... nedenine ise "özel" diyelim.

1nb4 "zengin koca buldum ama dizi ayağına elin herifinin beni kucağına almasını falan yemiyor, o yüzden benden bu kadar valla bulamayanlar düşünsün artık"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kardeş Payı'ndan izleyicilerine kötü haber geldi. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Kardeş Payı final yapma kararı aldı.

Ntc Medyanın yapımını üstlendiği ve StarTv'de yayınlanan Kardeş Payı dizisi final kararı aldı. Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın rol aldıkları Kardeş Payı dizisi 4 bölüm sonra final yaparak ekrana veda edecek.

Geçen sezondan beri özellikle sosyal medya izleyicisinin göz bebeği olan Kardeş Payı son haftalarda özellikle gün değişiklikleri ile izleyenlerin tepkisini çekmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...