Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Hype #4

toggie

Öne çıkan mesajlar

ÇÜNKÜ 4 KARAKTERIM VAR 4 UDE GUILDE DEGIL
bi gireemdim lan
pk kubatlar gelio
"pati ben vurma ağbi" die yalvarıorm aq
HotLine said:

neyse bukdr kişi oynio madem neden kubat damage de goremiorm kimseyi? catze mesela hic oynamio ne ara girip agapite set ve axe ile dosedin olm adamları. herkez 1 pk char açsa bence eğleniriz yani benim 1 pk pure mage ve 1 warlock mavi charım var
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Archer ile niye sürekli hedefe atış yapmaya çalışıyor dönüp dönüp? ok atıyorum (pvm ve pvp fark etmiyor), bana yaklaşınca geri dönüp uzaklaşayım diyorum ama karakter paso arkasını dönüp atış yapma derdinde olunca kaçamıyorum yaratıktan. anca bow u disarm yapınca gidebiliyorum (h.cbow ile sanırım)

war moddan cıkman lazım
çok sinir bozucu o

bu arada varyor arkadaslar, necro+archer alın, bowlar hasta vuruyor
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

necro nasıl kasıoruz? necro kasarken ne lzm bide?

spellbooku
ilk başta curseweapon var zaten vendorda onunla 50 ye kadar kasılıo
yalnız necroya ph yok gibi, o yüzden cok hızlı gain gelmio
bide kitap elinde olcak buyu atarken ole gain gelio nedense
corpse skin de 40 tan sonra kasabilirsin ama daha cok reg ıstıo

sora 50 den sonra moloch olma buyusu var ama işte speller pahalı benım 55 falandı en son durdum ole
cok para yıyo
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:

okudum da
nebulada pure mage'e kötü diyen adam pvp yapmayı bilmiyordur net

hangi nebuladan bahsediosn? eski nebulada pure magetim ve pvp yapmayı da bildiğimi varsayıyorum. smdi kendimi deşifre etmek istemiorm ama 10 sene sonra gelip evet eskisi kdr iyi oynamio olabilirim fakat okdr da mal degilim yani oyunu avcumun içi gibi biliorm. bir skilli çalıştırcam diye saçma sapan özellikler eklemişler. pure mage'e kötü demedim sadece pure mage in skillerinin işleyişi dandik çoğu skill çalışmıo. en başında resist, eva ve inscription bonusları gelio. halbuki fencer ve çoğu combat skillinde adam hem bonus vuruor hem full bufflı adama crit hit + poison hit ve bonus-hit vs vurabilio. 100 resist olanların bazen 1. seviye büyüleri resistlenir deniodu, karakterimi açtığım gün 7x yaptm ve 7x yaptığım günden beri 1kere resistlemedi. kaldıki nebula degil bu server yani nebulada oynamış bi adam buranın nebula olmadıgını bilir. nebula sizin için sadece bi isimden ibaretse ona bsy diyemicem. benim en son hatırladığım bu nebula scriptlerinin publish edildigi günden kısa bi süre sonra cQ nun da nebula ile ilişkisini kesmesydi ondan sonra silencerin kafasına gore bsyler eklemesi nebulayı yine nebula yapmio yani ztn ondan snra iice sacmalamıslardı yok locus ve quann diye 2 ye ayırmıslardı biton aptalca şey fakat Nebula dedigin serverde bu olaylar yoktu. en son ben oynarken bi faction eklenmişti işte o zamanlarki pvp iyiyidi. bi bronx ve cq nun yaptığı scriptlere bakın bide bu şanzelie kafe apaçilerinin copy paste edip kafasına göre modifiye ettiği scriptlere bakın, en basit mantık hatası evin kapısına bisey koyamıosn o zaman neden ev için dekor esyası yapılıyor? mesela ayı postunu tavana mı asıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

lan ne ağlicam adama bak sanki serverin forumlarında topic açıp ağlıyorum. bi sen eksiktin kafa si.mek için paticiğe şükür onada kavuştuk.

ağladığım tek konu madem hype ayağına geldi herkez niye 1 guildde toplanıp pk olup belli bi yeri işgal edemedik. craft açıp bankada inscription kasmalar fln havada uçuştu yani yarımsaatlik bi pvp aksiyonu göremedik. neyse ben root ve tunca fena takılmadık ama zevkliydi en azından tunca ile beraber farm basıp gebermemiz ve root'un brit bankayı trolleyip bizim kaleye getirmesi eğlendirdi haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...