Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Hype #4

toggie

Öne çıkan mesajlar

RaidenXelRu said:

say .free yada whisper .free

cast spell cure - wait for target - targetself
cast spell heal - wait for target - targetself
cast spell agility - waitfortarget - targetself

bu arada bandajin delayinin olmadigi bir yer hayal etmek istemiyorum acikcasi. ozaman kim neden olsun :P

eski nebulada bandaj attığın zaman at ile koşabiliyordun. sana bi delay koymuyordu paralayze cast etmiş gibi. tabiki arka arkaya bandaj kullanmaktan bahsetmiyorum, yanlış anlaşılmasın. mesela bi pure warrior bandaj attı pure mage ile kapısırken herif geri kosup an ex por atabilir. bu adam ne yapsın? magic reflection pot mu var ki o an counter yapsn mage in hamlesini. yoksa bu kazık elven bowlardan mı alıp fizzle etmeye calıssın. tp yi geçtim tp ye sonra geliriz. ilk basta bu hamleyi nasıl fizzle ettirceksin. cnkü adam ona geri kosup yakalayıp vurana kdr ztn mage kosup onu paralize e alabilio.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

su anda zaten bandaj atmissan buyu atamiyorsun :S
ki hep dedigim birsey var wrestlingsiz warriorlara warrior demem :P

ya anlatamadıysam kusura bakma tekrar deniyim, bak smdi pure warrior ile mage pvpsinde herifin tek heali bandaj dimi? bandaj attıgı zaman bu adam kosamıyor ya freeze delay girio ve herif kosamio. bu sırada bunu gören mage rangeini alıp paralyze atior mesela bu adam nasıl counterlasın bu olayı ondan bahsediorm :)) yanlıs anlasıldıysam sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela wrestler mage imle 1v1 puremage le kapisicaksam hic ugrasmiyorum spell cast etmekle basliyorum tokatlamaya garibim uus jux falan anca atabiliyor , baska birsey atma sansi yok cunku surekli cast spell agility target selfdeyim , adam innox cast etmeye calistimi tokati yedigi icin manasi gidiyor yok yere, manasi bitince basliyor show :Dsdfsdf yada stun tokati yerse
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

RaidenXelRu said:

ya anlatamadıysam kusura bakma tekrar deniyim, bak smdi pure warrior ile mage pvpsinde herifin tek heali bandaj dimi? bandaj attıgı zaman bu adam kosamıyor ya freeze delay girio ve herif kosamio. bu sırada bunu gören mage rangeini alıp paralyze atior mesela bu adam nasıl counterlasın bu olayı ondan bahsediorm :)) yanlıs anlasıldıysam sorry.

Freeze bitince diger tarafa kos
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

ben mesela wrestler mage imle 1v1 puremage le kapisicaksam hic ugrasmiyorum spell cast etmekle basliyorum tokatlamaya garibim uus jux falan anca atabiliyor , baska birsey atma sansi yok cunku surekli cast spell agility target selfdeyim , adam innox cast etmeye calistimi tokati yedigi icin manasi gidiyor yok yere, manasi bitince basliyor show :Dsdfsdf yada stun tokati yerse

wrestler mage ın bana buildini + statlarını yazarmısın? ve bonus ile macroları da yazarsan bi inceliyim bakalm.

benim pure age söyle abiler:
100 mage medit heal anatomy poi eva resist
hani pure mage in baska buildi nasıl olur mrk ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla gecen gun warlockdaydim bi eleman geldi 15 cutlass silver set bide deadly surmus , goz yaslarina bogdu valla dar alandaydik dungeonda, az kaldi kellemi aliodu sdfsdf
misal 4 gun once bitane dandik copper setli lumberjack eleman geldi ben bunla dalga geciorm falan , herifin elindeki baltaya hic dikkat etmemisim noob muamelesi yapiorm, adam bir vurdu abi... vurdugu yerde guller acti yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

HotLine said:

RaidenXelRu said:

Freeze bitince diger tarafa kos

sen kosarken herif de kosmaya baslio ikisi hemen hemen aynı zamana düşeş gelio iyi baglantı varsa ztn paralayse yiosn yani eğer arada ağaç taş bina kapı duvar gibi range i kesicek detaylar varsa yırtıosn tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

Archer ile niye sürekli hedefe atış yapmaya çalışıyor dönüp dönüp? ok atıyorum (pvm ve pvp fark etmiyor), bana yaklaşınca geri dönüp uzaklaşayım diyorum ama karakter paso arkasını dönüp atış yapma derdinde olunca kaçamıyorum yaratıktan. anca bow u disarm yapınca gidebiliyorum (h.cbow ile sanırım)
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

RaidenXelRu said:

wrestler mage ın bana buildini + statlarını yazarmısın? ve bonus ile macroları da yazarsan bi inceliyim bakalm.

tamam canim buildinde bi problem yok gayet iyi iste :D biraz pratik lazim sadece galiba :p

wrestler mage soyle :

90 mage 90 medi 80 eva 80 heal 80 poi 100 anat 100 wrest 80 armslore
100 str 75 dex 50 int

statlar biraz experimental ama memnunum, bitek 90 str 75 dex 60 inti bi test edicem okadar
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Archer ile niye sürekli hedefe atış yapmaya çalışıyor dönüp dönüp? ok atıyorum (pvm ve pvp fark etmiyor), bana yaklaşınca geri dönüp uzaklaşayım diyorum ama karakter paso arkasını dönüp atış yapma derdinde olunca kaçamıyorum yaratıktan. anca bow u disarm yapınca gidebiliyorum (h.cbow ile sanırım)

peace/war yapman gerekio ki aggrodan kendi aggrona aldığın yaratıktan peace yapıp war moddan cıkıosn kısacası onun için uo default macro keyi TAB tuşu olması gerekio. sürekli taba basıp kaçıcaksın kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

valla gecen gun warlockdaydim bi eleman geldi 15 cutlass silver set bide deadly surmus , goz yaslarina bogdu valla dar alandaydik dungeonda, az kaldi kellemi aliodu sdfsdf
misal 4 gun once bitane dandik copper setli lumberjack eleman geldi ben bunla dalga geciorm falan , herifin elindeki baltaya hic dikkat etmemisim noob muamelesi yapiorm, adam bir vurdu abi... vurdugu yerde guller acti yani..

Ben miyim ki o acaba 5-6 kere tek vurusta adam oldurdum cunku setimde agapite, copper a benziyor diye sallamiyolar :-)
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

HotLine said:

RaidenXelRu said:

tamam canim buildinde bi problem yok gayet iyi iste :D biraz pratik lazim sadece galiba :p

wrestler mage soyle :

90 mage 90 medi 80 eva 80 heal 80 poi 100 anat 100 wrest 80 armslore
100 str 75 dex 50 int

statlar biraz experimental ama memnunum, bitek 90 str 75 dex 60 inti bi test edicem okadar

80 armslore ne işine yarıor?
Sosyal ağlarda paylaş

nereye koydun kankım? bana small houselu bi pk wingman lzm. akşama gircem. captain hookun kafasını verene 100k vericem lan. serefsiz her geldiginde pure mage ile oyunda oldugum icin bsy yapamıodu. herif geçen bi alt ile yakaladı geldi kapıyı açtk misafir edelm diye kesti heuehue böle bi afrikalı görmedim. captain phillip deki somalilerin kaptanı gibi aç bi kaptan. hiç kaptan vasıflarına sahip değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...