Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tartışma ve kavga etme konusu! ^^ (telefon seçimi)

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar sorum gayet açık, iphone 5s mi yoksa z1 mi?

ikisinden birini almayı düşünüyorum bütçem müsait olduğunda, siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.

daha önce ip4 kullandım xperia sola falan kullandım, android cihazları kırasım geliyordu kasmasından dolayı, ama şuan durum aynı değil sanırım.

hani kendimde aslında telekomünikasyon işiyle ilgileniyorum açtım baktım kullandım 2 telefonuda karar veremedim.

halp.

samsung telefon öneren olursa bundan sonra önyargılı yaklaşacak olup, elimden geldiğince laf sokmaya özen göstereceğimi belirteyim.

android vs ios konusunda çok tartışmayalım yinede, cinayete gitmesin sonu ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Sony'nin sofwarei de Samsung kadar leş olduğunu düşünüyorum. HTC One'in en iyi yani bence yazılımı.

Samsung'ta gördüğün, kameraya girince restartlar, Contact'lara girince 2-3 sn beklemeler falan yok HTC'de.

Sense ROM çok stabil. Marttan beri kullanıyorum daha bir kere ne lag oldu, ne de cihaz kendini restart etti. 2-3 kere keyboard FC verdi o kadar.

Bildiğin android gibi değil.

Anandtech Editor Choice Gold ödülünü falan verdi.

http://www.anandtech.com/show/6747/htc-one-review
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben htc one önermiyorum kullanmayan insanlara arkadaşa aldırdım telefonu adam whatsapp safariden pron izleme dışında bişiy yapmıyor.

ama kullanan adam filmlerdeki gibi kullanıyor telefonu. başka telefonun ne chipsetleri ne hızı yetiyor o olayları yapmaya
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

htc m7 öneriyorum ama telefon kullanmayı bilmiyorsan arp spoofing yapıp linux fln kurup aynı anda 3-4 os kullanıp perl scriptleri parçalıcam demiyosan alma çünkü öle alıp 2 sms atılacak telefon degil

ayni anda kaç os kullanıyorsun? Android'ten başka port edilmiş bir OS yok diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...