Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Razer'in Modüler PC'si: Project Christine

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Porsche kullanmayiverin amk.

Adam fakire ekmek yok diyo. Git A4 al oyna iste. Yetenek varsa onunla da fraglersin

"gamer = rich fag" adamın mantığına göre. orada patlıo abi mantığı işte

rich fag dememin olayı da şu; zengin ama mantıklı adam razer alacağına o paraya daha iyisini alır kurar. yoksa zengin olan olsun laf ettiğimiz yok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Not: razer ı severdim gerçekten. "pahalı ama kaliteli sattığı adamın şimdi" derdim de,

"ucuza satmam çünkü gamer" çok lame bi açıklama ya.

ha aynı mantıksız paragraf içerisinde şöyle mantıksız lafları da vardı dur bakayım nasıldı;

ha şey, "bana ürünlerin pahalı diye laf ediyorlar ama versek kullanırlar"

e ulan, insanlar sana "ürünün kötü" demiyor ki verdiğinde kullanmasın. "ürünün güzel ama benzerlerine oranla pahalı biz de onları kullanıyoruz" diyor

o yazı altına bir sürü kişi bu cevabı da vermiş ama tabii "lalalalalaa duymadım ki" modunda. eee olacak gerçi adamın yükseldiği ve şirketi getirdiği nokta cidden sağlam
Sosyal ağlarda paylaş

abi dümdüz takıp çıkartacam diye %30 40 daha fazla vermeye gerek olacağını düşünmüyorum.

mesela razer blade yine bir nebze güzel bir oyun bilgisayarı hani ona belki değebilir o para da, bu ne ya sjkdsakldjs

bir de tüm parçalar için razer a bağımlı olursa iyice fena. tüketiciyi bağlamak açısından akıllıca ama o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabi ya, yapsinlar bir suru sey, haraketlensin ortalik, biri digerinden apartsin daha iyisini yapsin falan....

Teoride evet su hali ile moduler zaten pc, ama gel gor ki bomba imha eder gibi girismek gerekiyor...

Yapsinlar lego gibi kutucuklar. Razer'in aksine her kutunun icini acip yeni parca koyabilelim, cuzdan rahatlasin, ama sonucta slotlu, lego gibi olsun tamamen, hic hayir demem eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Anakart sabit degismez gibime geldi bu sistemde. Birde millet mal calisan gpu'yu, cpu'yu sokerler boyle lego gibi olursa.
Sogutma sistemini de tam anlamadim su veya yag varsa icinde soktugunde akmasi lazim degilmi? Baglanti noktalari da pek aklima yatmadi.
http://s7.postimg.org/jd1ivqv97/sok.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...