Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

 

yazuach

Guild Wars 2 - By Looking Back, We Divine the Future

Öne çıkan mesajlar

As we announced back in December , we’re down to just four releases to go in the current storyline of living world. The first of those four releases is nearly upon us, and we wanted to help take a moment and look back at the key moments that have brought us up to this point as a refresher before we dive-head first into countdown to the big finale:At the very beginning of 2013, trouble arose from the depths as the dredge and Flame Legion charr worked together to begin production on sonic based, magically infused weapons in an underground facility. On the heels of their defeat, a new threat arose from the very heart of Lion’s Arch: ruthless sky pirates led by Mai Trin known as the Aetherblades assassinated a member of the Captain’s Council in hopes of stealing his seat to further their nefarious schemes. In the aftermath of the assassination, we discovered that the Aetherblades, using Inquest holo-technology and advanced engineering, were building a fleet of airships in the midst of Lion’s Arch itself! Though the Aetherblade’s plots were foiled, questions arose – was there someone lurking in the shadows orchestrating the chaos that plagued Tyria? Who could bend these unlikely allies to their will? At this point, we didn’t know why she was amassing sonic weapons and an air fleet, but the question was on the minds of Tyrians everywhere.
These questions were quickly answered when Scarlet Briar crashed Queen Jennah’s jubilee celebration, taking control of the queen’s very own watchknight defenders and stealing herself an army of clockwork foot soldiers. She added them to her twisted army and begin an on-going assault against the people of Tyria, testing there defenses to see how they reacted to large scale attacks. Though Divinity’s Reach was saved, Scarlet herself vanished. We heard rumors of Scarlet’s origins , how she looked deep into the eternal alchemy ignoring the warnings of the pale tree and saw something that changed her forever, warping her and turning her into what she is today.In the search to find her after her escape from Divinity’s Reach, we discovered an Aetherblade military training base nestled inside of the Twilight Arbor of the Nightmare Court, where she was stockpiling armaments and training soldiers. But for what ends? Soon after, Scarlet and her courtier allies bribed the cruel and xenophobic krait with their fabled obelisk shards to enlist their help in growing a massive, noxious plant tower in Kessex Hills, which covered the land in a sickening toxin. Though we were able to bring down the massive structure, Scarlet seemed to have gained the knowledge she was looking for from it before its destruction, what did this tower of nightmares and its powerful toxin gain her?
In the Thaumanova reactor fractal, we discovered that Scarlet and her Inquest cohorts discovered a form of ley lines, magical energy crisscrossing the world that seemed tied to the research being done in the reactor. But what do these ley lines mean?Finally, as Wintersday celebrations approached, more and more probes labeled “do not touch” began to appear around the world. Seemingly built using the technology garnered from the dredge and flame legion Molten Alliance weapon facilities, we know now what their alliance helped build – but the question remains: What are these probes meant to find?
Looking into 2014 and back on the plot of the main story of 2013, many questions remain: why did Scarlet brings these groups together? What did she see when she looked into the eternal alchemy, and how did it change her? What is she trying to accomplish? Is she just nuts, or is there something far more sinister going on? How do each of these moments through 2013 tie together?
The answer to all of these questions await in our four upcoming releases in 2014: and lead to one final moment that will change the face of Tyria forever.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
video özeti işte

ben dün girdim dolaştım biraz engineer'ımla, oyun baya iyi ya. neden oynamamışım bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
@yekeyeke

İşim gücüm yok bide çevirseydim türkçeye... Herkez siteye girip blog yazılarını okumuyor. Görmeyen vardır diye koydum. Çok meraklıysan sen çevirebilirsin.

tl dr isteyen videoyu izlesin.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Abicim madem tercüme etmeyeceksin ki etme zaten, iki kelam et c/p lediğin şeyle ilgili. Şu bölümde farklı bir paylaşımın olsun, madem öyle yazıyı da koyma link ver git.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
@dreagloth

Laf söylemeden önce bir zahmet videoyu izle. Anladık okumaya bile üşeniyorsunuzda 2dklık videoyu izleyin bari. Çok zor olmasa gerek? Sadece videoyu koyacağıma forumdaki yazıyı iki tuşla alıntılayıp buraya yapıştırıyorum. İlgilenmediğiniz, herhangi bir update yapıp en ufak bir bilgi bile vermediğiniz bir bölümde oyunu oynayan ve blog updateini görmeyenler için konu açıyorum ve burun kıvırıyorsunuz.Bas bas bağırarak duyurdukları şeyler değil bunlar. Çoğu kişi blog yazılarını bile takip etmiyor.

Bide sanki maaşlı elemanmışım gibi yaptığım işi beğenmiyorlar asdgdagd.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gaz mı istiyorsunuz!

http://moarpowah.com/wp-content/uploads/2013/01/Hype-Train-TRAVIS-1.png

http://www.youtube.com/watch?v=n234PUzYaak


spvp
http://www.youtube.com/watch?v=frOypsJEiqQ

world pvp
http://www.youtube.com/watch?v=y972JOjlYOk


densiz bildirdi, teşekkürler.

http://www.electricfeast.com/wp-content/uploads/2013/07/SF25-Taiwan-Yoshinori-Ono-and-Kayo-Sato.jpg

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben de bugün bir gireyim bakayım dedim char mühendisim ile :) pvp'de yine zerg kurtarıyor diyeceğim. ama bir yerde kesin hepimizi katlettiler derken biz adamları öldürdük. tabi hemen kendimden pay biçtim. iyi ki charzokayı çekmişim dedim.

ilk zamanlarda oynayıp sonradan bırakan ben size objektif özet geçeyim.

1) eskiden mobların zorla bin rica minnetle düşürdükleri inscription yapmakta kullanılan eşyalar şimdi çok daha rahat ve sık düşer olmuş.
2) WvWvW'de 1 saat oynadım. 6 bonus veren inscriptionlu bakır rengi 2 eşya düştü. tabi ben medium giyiyordum düşenler hep light armor idi.
3) Eskiye nazaran WvWvW'de çok rahat para kasılır olmuş. 1 saatte 1 gold kazandım.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
yazuach said:

@yekeyeke

İşim gücüm yok bide çevirseydim türkçeye... Herkez siteye girip blog yazılarını okumuyor. Görmeyen vardır diye koydum. Çok meraklıysan sen çevirebilirsin.

tl dr isteyen videoyu izlesin.Evet işin gücün yok, işsizin önde gidenisin. Günde 10 saat gw2 oynayıp, oyunla ilgili haberleri c/p yapmaktan başka birşey başarabildiğin de yok. Dreagloth bile sana iki kelime et diyorsa, halin kötü.
Ha bir de oyunu bazı insanlar sırf beğenmiyor diye oturup karşılık olarak wot yazan bi işsizsin bak onu söylemeyi unuttum.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
@JestersTear

dreagloth vb. insanlarla tartışılabiliyor bu forumda ki cevap yazıyorum. Ancak senin gibi bir troll ile tartışacak kadar salak değilim. Çok şükür o kadar düşmedim. Daha önce seni ciddiye alıp tartışmaya çalıştığıma yanıyorum sadece ki dreagloth uyardığından beride dikkate almıyorum seni artık. Bu forumda benim nasıl biri olduğumu, ne yaptığımı ne ettiğimi çok şükür bilen biliyor. Senin gibi bir gerizekalıyada kendimi anlatmak zorunda değilim.

Edit(Yumuşattım biraz postu. Fazla sert kaçmışım.)

Haa bu arada yinede söyliyeyimde aralık başından beri bir kere bile Gw2'ye girmedim. Şu söylenen 4 living story bitip adam gibi kalıcı content gelene kadar girmeyi düşünmüyorum. Şuan sadece Eve ve Dayz oynuyorum akşamdan akşama.


Edit :Lan yeni fark ettim ha sen şu başka forumlardan beni takip edip saldıran adamsın asjkdgdslaşhgsd Bende ciddiye alıp cevap veriyorum of. Kim işsiz belli oluyor gerçekten.

http://forum.paticik.com/read.php?96,6774821,6945447#msg-6945447 asdjdsakghdsklajşhds

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
adam daha "herkes" yazamıyor türkçe çeviri beklemişsiniz.

neyse...

var mı cidden ya.

ben hayatımda bu oyundaki kadar yalnız kaldığım bir ortam hatırlamıyorum. 1 ay oynadım 1 tane arkadaşım olmuştu o da quest yaparken yardım etti diye ekleyip peşinden gitmiştim konuşmadan :(

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bu kadar terbiyesizlik olmaz gerçekten. Görende siz açtınız konuyu bende girdim içine ettim sanacak. Bir daha hiçbir şekilde konu filan açmam zaten mutlu olursunuz sizde. Zaten üç beş kişi oynuyor topu topu şu forumda oyunu, iyiki haberdar edelim dedik. Sanki bir çıkarım varda spam filan yapıyorum. Ne bu be. O nefret ettiğim donanımhaberde bu kadar terbiyesizlikle karşılaşmadım şu yaşıma geldim ya...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
@JestersTear
Abi lütfen hiç olmazsa 1-2 tane gw2 konusunu bulandırma. Yazarak bir yere varamıyorsunuz, skype vb. birşeyden konuşun, belki daha iyi gelir. Hatta kanka bile olabilirsiniz. Büyük aşklar nefretle başlar.

@dusuncelihayvan
Bu oyunda noob çekilmiyor ya. Dota gibi, lol gibi... Yanında oynadığı karakteri beceremeyen insanla gezmek cidden çok kötü oluyor. Rast gele skill basmalar, rast gele dodge atmalar... seni de zora sokuyor. Legendary alıpta oynadığı karakterden doğru düzgün haberi olmayan insan bulmak bile kolaydır.

Haliyle insanlar gruplaşıyor. Belli bir yerden sonra oluyor ama grup işleri.
tabi benim düşüncem :P. belki yanılıyorumdur.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
dusuncelihayvan said:

adam daha "herkes" yazamıyor türkçe çeviri beklemişsiniz.Ortaokul mezunu gibi yazı yazan adamdan beklenir abi, yapacak bişey yok.


Yazuach git lan buradan, kimse sevmiyo seni.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben senin başlıklarınla takip ediyorum gw2'i valla, sallama sen onları. forumda çok fazla gereksiz tip ciddiye alınmayacak. her birine kızar tepki gösterirsen yapıcı şeylere vakit ayıramaz hale gelirsin. merak ettiğim bir şey olursa c/p'lediğin ingilizce texti okuyorum, ilgimi çekmediyse* skimleyip geçiyorum. 2014 yılında ne çevirisi allahasen.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
valla okudum topici, yazuacha ayıp etmişsiniz cidden.

ben link verilince girip okumayabiliyorum, fakat şimdi buraya pastlendi die az buçuk okudum videolara bakıp.

ne zararı var. kelime mi yakıyor.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
adamın niye bu kadar uzerine gidildi anlamadım. hadi JestersTear zaten forumun saklabanı, 2 haftaya kalmaz ban yer. ama digerlerinin ne gıcıgı var lan? "herkez" yazdı diye trip atan bile olmus amk.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
alti ustu aciklama koymamis adam, neden atarlanildi bu kadar?

100 tane troll topicin arasinda 1 tane oyun contenti iceren topic gormek agir geldi herhalde.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Abi cevap vermeyin demedim mi şu çocuğa, ben görünce siliyorum gereksiz mesajlarını ki hepsi öyle, yarına ban lenmiş olur büyük ihtimal.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsinizHemen giriş yap

×
×
  • Yeni Oluştur...