Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hastaya dokunmayan türbanlı doktor

fenn

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?62,7395991,7396058#msg-7396058
yildirimokur said:

Ben sanmıyorum böyle bi şey olacağını Türkiye'de.

erkek doktor var diye tedaviyi red eden kadınlar var ama buna inanrmısın

Bunu biliyorum, doğum için kadın doktorlar seçilir daha fazla hatta. Tedavi için kadın-tercih tamam da; Ama burada olaya doktor yönünden bakıyoruz. Doktor tanımının ne olduğunu bilen Tıp okuyan bi öğrencinin böyle zihniyette olabileceğine inanamam, yooooooo hayır.
Sosyal ağlarda paylaş

ellememesi anormal olan zaten onu konuşuyoruz

doktor olurum ama ellemem neyin kafasıdır, zaten ellemeden nasıl doktor oluyor o da ayrı bir soru işareti. büyük ihtimal okulu bitirdikten sonra böyle oluyorlar. asistanlık döneminde çıtır çıtır yerler adamı. yapamam edemem dersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

yildirimokur said:

50 küsür senelik jinekolog olan kayınpeder mecburi hizmetini Mardin'in ilçesinde yaparken kara kış kıyamet ortasında bacaklarına kadar kanaması olan bir kadın getirilmiş.Kadının acilen doğuma alınması lazımmış fakat kocası benim kayınpederi görünce,"erkek doktorsa olmaz"diyerek kayınpederin tüm ısrarlarına rağmen kadını alıp başka bir ilçeye götürürken kadın yolda kan kaybından ölmüş.Anlatır hep benim kayınpeder yurdumuz insanlarının kalitesini.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Llama said:

yildirimokur said:

50 küsür senelik jinekolog olan kayınpeder mecburi hizmetini Mardin'in ilçesinde yaparken kara kış kıyamet ortasında bacaklarına kadar kanaması olan bir kadın getirilmiş.Kadının acilen doğuma alınması lazımmış fakat kocası benim kayınpederi görünce,"erkek doktorsa olmaz"diyerek kayınpederin tüm ısrarlarına rağmen kadını alıp başka bir ilçeye götürürken kadın yolda kan kaybından ölmüş.Anlatır hep benim kayınpeder yurdumuz insanlarının kalitesini.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Do%C4%9Fal_se%C3%A7ilim
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

bu tarz şeyleri hep duyurouz
evet
hak ediyorlar valla yapcak bir şey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm diziymiş bu ve adı : Ötesiz insanlar

Perşembe 20,50 de çıkacak 8. bölümü

İzleyemeyen kardeşlerim için önceki bölümlerin linki

https://www.google.com.tr/?gws_rd=cr&ei=q83KUsShMoTDtQbfrIG4Dg#q=%C3%B6tesiz+insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...