Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

0.x'ler dert degil ya. Benim gibi 2-3 haneli coin kaybedenler var, onlara yazik esas. =)

Baska dertler var benim de basimda. O yuzden umursamiyorum pek coin olayini. Acisi daha vurmadi ama damacanayla su aldim eve, evdeyken vurursa icine buz atar icerim diye. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 2 haneyle kaldim neyseki. Ortalamaya vurunca $160/coin ediyo da iste baya bi para sonucta. Miktarlari demeyeyim hic ama iste coin * 600 dolar degil nihayetinde.

Sadece sunu diyeyim, o coin'ler ordan bi cikarsa. bi aktarirsam baya baya koyarim cocugu. =)

Bir de dedigim gibi baska sikintilar var basimda, daha acisi vurmadi coin'lerin ya da giden paranin.
Sosyal ağlarda paylaş

mtgox said:

To anyone concerned

Mark Karpeles
Representative Director
MtGox Co., Ltd.
Shibuya 2-11-5

Shibuya-ku, Tokyo

ANNOUNCEMENT REGARDING AN APPLICATION FOR COMMENCEMENT OF A PROCEDURE OF CIVIL REHABILITATION

An overview of the situation should be published here shortly (probably on March 3, 2014 (Japan time)).

Contact information

A call center has been established to respond to all inquiries. The call center is planned to start on March 3, 2014. All inquiries to MtGox Co., Ltd. should be made to the following telephone number:

Telephone number +81 3-4588-3921
Working hours Monday to Friday 10am to 5pm (Japan time)

Please refrain from contacting the office of the supervisor/investigator.
Sosyal ağlarda paylaş

Callcenter'i aradim dun gece Turkiye saatiyle 5 civarinda. 10dk bekledikten sonra Japon bi teyze acti, japonca biseyler dedi, "Do you speak English?" dedim, "yeş" dedi. '-_-

Neyse adimi soyadimi almasi ve telaffuz etmesi de bi 2dk surdu. Sonrasinda GOX kullanicisi oldugumu, GOX kullanicilarinin bitcoin'lerini ve paralarini nasil ve ne zaman alacagini sordum, karsiliginda bana kesin bir cevap veremeyeceklerini ve fakat talebimi/sorumu alakali kisiye/bolume yonlendireceklerini cevabini aldim. Bir de, benimle iletisime gecilecegi konusunda garanti veremiyorlarmis. Bunu bi 3-5 kere tekrarladi, haliyle dayanamayip "call center'in amaci/gorevi ne o zaman?" diye sordum. Yine talepleri alip alakali yere iletmek seklinde cevap aldim.

Peki dedim telefon mu istersiniz mail mi ? * insert the same statement here, we cannot guarantee ... *

Peki dedim donus yapacak olursa bir sekilde ilettiginiz kisi nasil iletisim kuracak ? Telefon ve mail alayim dedi. Telefonu verdim, yanlis yazdi. Tam duzeltirken hat kesildi.

Sabahin 3'u oldugundan bi guzel sovdum yattim.

Yine de aramak isterseniz Skype'in rate'leri inanilmaz dusuk Japonya icin. Arayip sansinizi deneyebilirsiniz.

Bi sonuca ulasirsaniz burdan yaziverin size zahmet, biz de bilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...