Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

herkes downtrend bekliyor gene çok sağlam resistance olur bu sefer, 750'lere falan gelince vurabilirler yukarı bence geçen crashta olduğu gibi. 560'lara gelmişti aha 300'e gidiyoruz derken 660'a çektiler bir anda

öğle alibaba haberi çıktığı gibi düşüş başladı. taobao zaten alibabanın divisionı dünkü haberin tekrar servisi ama çinde biri osursa btc düşüyor abi. o haberi duyduğum gibi satıcaktım

btcchina için direk game over oldu ondan böyle düşüyor. voucher satamıyorlar artık sanırım taobao kullanıyorlarmış. diğer exchangeler sağlam rüşvet vermişler herhalde onlara dokunulmuyor henüz
Sosyal ağlarda paylaş

abi barajı görmeden 796, barajı görünce 804'ten aldım 830'a geldi ahahah. çinlilerde tık yok

830'dan sattım 3 dakika içerisinde oh be

çin uyanınca yukarı gidermiyiz acaba? adamlar yatmadan satıyolar sanırım bir haber çıkarsa bir yerimize patlamasın diye
Sosyal ağlarda paylaş

valla içimden bir ses buralardan bir yerden yukarı patlayacak diyor bugün aşağı götüremezlerse uçarız bence yada manipülatif bir haber falan çıkmazsa işte. bitcoin perma-bullish birşey. higher low'lar çok daha önemli bence. direnç gösterir, sabit olursa bull'lar devreye girer. bull'lar her zaman kazandı bitcoinde

güzelce düştü işte herkes gel gel diyince gelmiyor dsdsf. 780'e indiğinde herkes down trend yeavv çekmişti iki gün sonra 990 gördük ahaha

730'dan aşağı inerse akıllara ziyan demiştim işte. karın kaymağı yendi bu seviyelere gelmesi haftaları aldı abi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...