Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

sostizm said:

Ben deyince dalga geçiyorsunuz. Bu yabancı sınırlamalı sistemde elinde Sabri gibi adamın olacak. Oynamasa sesi çıkmayacak girdimi herşeyini verecek.

Seni seviyoruz reyiz!

Yabancı sınırı ve gıkını çıkarmaması tamam da, sevilecek tarafı pek yok asfadadasfsda. Reis ise hiç diil. Biri şu astronotları koysun
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sen sevememişsin,seveni çok.

Dün sadece gol mü attı yahu, ayıp. Sahanın en iyilerindendi. Bu bir tür yobazlık. GÜZEL DEİL! neden? ÇÜNKÜ O SABRİ AĞSFS (salyalar akar)

seveni çok? sfhusadhfuash. kişilik olarak belki olabilir sempatik falan filan da. futbolculuğundan bahsediyoruz biz.

Sosyal ağlarda paylaş

ulan dün sabri sahanın nasıl en iyisiydi ya ajsfhalsf gayette kötüydü.yaptığı hiç bir orta yerini bulmadı 2-3 kere atağa çıkarken topu hiç etti gayette kötüydü dün sabri.

koşmak=iyi oyun değil abi.elazığ dediğin ligin en kötü takımı 2. ligde olsa orada bile kümeye oynar
Sosyal ağlarda paylaş

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Profesyonel futbolcu Koray Günter ve kulübü Borussia Dortmund GmbH & Co.KGaA (Borussia Dortmund) ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun eski kulübüne 2.500.000 EUR tutarında bonservis ücreti ödenecektir (Borussia Dortmund ayrıca 2015-2016 sezonunda oyuncuyu 7 Milyon EUR'ya geri alma hakkına sahiptir). Borussia Dortmund'a, oyuncunun sözleşme süresi boyunca 20 resmi maçta oynaması durumunda ilave 150.000 EUR, 40 resmi maçta oynaması durumunda ilave 150.000 EUR ve 60 resmi maçta oynaması durumunda ilave 150.000 EUR daha ödenecektir.

Oyuncunun kendisiyle ise 4.5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır:

2013-2014 sezonu 2.yarısı için : 300.000 EUR sabit transfer ücreti ve 5.000 EUR maç başı ücreti,
2014-2015 sezonu için : 700.000 EUR sabit transfer ücreti ve 5.000 EUR maç başı ücreti,
2015-2016 sezonu için : 800.000 EUR sabit transfer ücreti ve 5.000 EUR maç başı ücreti,
2016-2017 sezonu için : 900.000 EUR sabit transfer ücreti ve 7.500 EUR maç başı ücreti,
2017-2018 sezonu için : 1.000.000 EUR sabit transfer ücreti ve 7.500 EUR maç başı ücreti, ödenecektir.

Ayrıca, futbolcuya 2013-2014 futbol sezonunda 10 resmi maçta oynarsa 75.000 EUR ve sonraki her bir sezonda 20'şer resmi maçta oynarsa her bir sezon için 150.000 EUR daha bonus olarak ödenecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Emre, Terim'in ilk senesinde çok iş yaptı. Özellikle orta alan sıkıştığında Engin ile birlikte deli kademe yapıyordu. Bunları tekrar yaptığı takdirde ilk 18'de her zaman olur, tekniğini sorgulamıyoruz zaten koskoca Galatasaray'da Riera ile birlikte kanattan orta yapabilen tek adamdı

http://www.pespatchs.com/wp-content/uploads/PES-2013-New-Power-Bar-yeni-g%C3%BC%C3%A7-g%C3%B6stergesi.jpg

güç yetmiyor
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Riera yı sadece ben mi beğeniyorum forumda sadece.

Dün Dany güzel oynadı. Defansı 3 lü yapınca bireysel hatalar artıyor olsa gerek. Dün defans genelde iyiydi.

Ben çok beğeniyorum. Şu kadroda benim beğenmediğim oyuncu yok zaten. Elbette hepsinin "daha iyisi" bulunabilir. Ama hepsi düzgün iyi niyetli çalışkan ve yetenekli sporcular.

Lincoln, Lugano, ortega v.b. adam yok takımda bu sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...