Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

Lan hepiniz de Koray uzmanı kesildiniz, kaç maçta 11 çıktı da kaç maçını izlediniz olm ahah

Aç gibi topluyor GS, batışı daha şenlikli olacak iyi toplasın, ben kenarda çürüyecek gençlere üzülüyorum asıl. Gelişimini tamamlamadan potansiyelle gelip, güdük kalıp geri gidecekler geldikleri yerlere.

Bizim alt mahallede bi velet var 10 yaşında çok cevval top sektiriyor, onu da bi görsün Mancini, belki beğenir kurtarır çocuğun aileyi de zengin eder sdf
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Para verip alanlar düşünsün

Emre FBye ilk geldiğinde çok faydalı oynadı AMye gidene kadar, Alexlen beraber en önemli adamdı ortada. AMden geldi sonra sakatlığı iyice azdı, AMden gelirken 250k gibi bir para ödendi sadece, para mı 250k lol

Siz Emreylen Okanı en deli zamanlarında beleşe kaptırdınız, GS camiasına nekadar koyduğunu herkes biliyor, saçma yani şu dediğin.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Para verip alanlar düşünsün

Bizim GSforex'i yöneten Tacirler Yatırım 13 milyon liraya 4.5 yıllık sponsorlarımızdan biri olmuş. Sponsor akıyor resmen

Abi tacirler yatırımda çalıştım. Şirket eleman çıkartıp duruyodu. Nasıl bu kadar büyük bi yatırım yaptılar bilmiyorum. Fx için tercih edilmemesi en büyük problemiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağlık kontrolünden geçti!
Galatasaray, Borussia Dortmund'dan transfer ettiği genç stoper Koray Günter'i Liv Hospital'da sağlık kontrolünden geçirdi.
29 Ocak 2014 Çarşamba - 12:09 DHA

Bir gün önce gizlice İstanbul'a getirilen 19 yaşındaki stoper ile 4,5 yıllık sözleşme imzalandı. Koray'ın sağlık kontrolü de basından gizlendi. Dortmund'da forma şansı bulamayan ancak gelecek vaadeden Koray Günter için sarı kırmızılılar Alman Kulübüne 1 milyon euro ödedi.

Koray Günter, Alman Milli Takımı'ın alt yaş gruplarında çok kez forma giyerken, bu transferin sarı kırmızılı kulüp tarafından neden açıklanmadığı da anlaşılamadı. Dany'nin Gaziantep'e kiralık olarak geri verilmesinin ardından, Koray'ın sarı kırmızılı savunmada şans bulabileceği düşünülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Endoğan Adili imzaladı ve kiralandı
Galatasaray, İsviçre'nin Basel takımından Türk asıllı Endoğan Adili'yi transfer etti ve daha sonra İsviçre takımlarından Grashoppers'a kiraladı.
29 Ocak 2014 Çarşamba - 14:08 Radyospor

Endoğan Adili imzaladı ve kiralandı
Genç futbolcu Endoğan Adili, İstanbul'a geldi, kendisini sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı ve gitti.

Radyospor'un iddiasına göre; sarı kırmızılı kulüp genç orta saha oyuncusu transferiyle ilgili tüm işlemleri tamamladı. Fakat bu dönem için direkt oynama şansı az olduğundan bir formül üretildi ve genç futbolcu Grasshoppers'a transfer oldu.

Böylece 19 yaşındaki oyuncu hem yarım dönem maç oynayarak tecrübe kazanacak ve Galatasaray'a daha güçlü dönecek hem de Hajrovic'in transferinde kolaylık sağlayan Grasshoppers'a bir jest yapılmış olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Lan hepiniz de Koray uzmanı kesildiniz, kaç maçta 11 çıktı da kaç maçını izlediniz olm ahah

Aç gibi topluyor GS, batışı daha şenlikli olacak iyi toplasın, ben kenarda çürüyecek gençlere üzülüyorum asıl. Gelişimini tamamlamadan potansiyelle gelip, güdük kalıp geri gidecekler geldikleri yerlere.

Bizim alt mahallede bi velet var 10 yaşında çok cevval top sektiriyor, onu da bi görsün Mancini, belki beğenir kurtarır çocuğun aileyi de zengin eder sdf

millete top görse bomba sanar diyorsun, mancini gibi bir futbolculuk kariyeri olan insanı ziklemiyorsun. antu dan geldin heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Manciniye dünya çapında hoca diyorum ben, adama laf etmişliğim yok.
Ancak burası MCity, Chelsea değil. Rezerv takıma 30 tane genç yetenek alıp oraya buraya beleşe kiralayıp senelerce pişmesini bekleyemezsin, sonra 3ü 5i sağlam çıksın da kalanı posa diyemezsin, ne bütçe ne camia ne basın kaldırmaz bunu, patlar bu işler TRde.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Galatasaray, Borussia Dortmund'dan transfer ettiği genç stoper Koray Günter'i Liv Hospital'da sağlık kontrolünden geçirdi.
29 Ocak 2014 Çarşamba - 12:09 DHA

Bir gün önce gizlice İstanbul'a getirilen 19 yaşındaki stoper ile 4,5 yıllık sözleşme imzalandı. Koray'ın sağlık kontrolü de basından gizlendi. Dortmund'da forma şansı bulamayan ancak gelecek vaadeden Koray Günter için sarı kırmızılılar Alman Kulübüne 1 milyon euro ödedi.

Koray Günter, Alman Milli Takımı'ın alt yaş gruplarında çok kez forma giyerken, bu transferin sarı kırmızılı kulüp tarafından neden açıklanmadığı da anlaşılamadı. Dany'nin Gaziantep'e kiralık olarak geri verilmesinin ardından, Koray'ın sarı kırmızılı savunmada şans bulabileceği düşünülüyor.
bu dogruysa genc oyuncular icin en begendigim transfer modelini yapmıs takım iyi olmus
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...