Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar yew'de gezinirken görüyorum adamlar away olarak tame kasiyorlar. recall ile gelip tame edip all stay çekip gidiyorlar. Bir de lastoject Ben nasıl olabileceğine dair kafa patlattım ama bulamadım. easu uo mu çalişiyor yoksa adamlar ghost mouse ile mi kasmiş sizce?
Nedir bunun yolu arkadaşlar?
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

40 myth ingotun cantada isi ne olm.

abi ilk defa set yapıodum myth. hatta çalınmasın diye yaptığım parçayı da üstüme giyiodum üstümde de robe fln, adam nereden gördü etti anlamadım. baktım yanıma geldi "sherwood" diye atlı çıplak biri. direk koşmaya başladım skljdask
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

nebula'dan bir bok olmaz.

adamlar yazılmış scriptlerle server açmışlar, nasıl değiştireceklerini bile bilmiyorlar. değiştirseler bile o kadar çok düzelmesi gereken iş var ki bitmez yani.

ikinci kezdir alintiladim ironik oldu suanda nebulada kullandıkları Scriptler benim paganda yazdigim kodlarin derme catma değiştirilmiş halleridir. o kadarki imla hatalari bile. ayni kalmis. bence nebula 55i acalim direk bu sunucudan iyi olur. 203clinetide basalım temiz temiz
Sosyal ağlarda paylaş

jhelom box alanında kasıyorum ben daha 1 kez bile calınmadı :)

guard macrom bile yok

toggie said:

Scroll satmak icin nereyi tercih ediyosunuz. Soyle hırsızdan nispeten arınmıs bir bolge var mı? Magincia ve Brit korkutuyo beni, Magincia'da çaldırdım zaten 50k. Vesper bi nebze iyi ama daha bosu varsa daha iyi olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...