Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

böyle sağlam işsizlik olacak. oturup custom map yapacaksın. senaryo hazırlayacaksın atıyorum lotr moria sahnesi gibi. dm gibi birisi oynatacak bi yandan, yeri geldimi player oynayacak hatta yardım bi kaç kişide yan karakter oynayabilir fln. uo üzerinden masaüstü oynar gibi.. çok zevkli olurdu.

REL POR diye bi server vardi, hala var mi bilmiyorum.

event yapiyolardi, gme page atip katilmak istedigini soyluyodun, mesela event bi sehire deamonlar gargoylelar falan saldiriyo, adam senin chari olduruyo, sana bi ozellik veriyo, gidip o bolgedeki istedigin npc ye tiklaip kendi charinmis gibi kullaniyodun.

bu insanlari yaratiga cevirme isini IPY3 de de yapicaklarmis buyuk roleplayer guildlerin gmlerine vericeklermis boyle bi ozellik, guildinden istedigini donusturebilecekmis istedigi yaratiga, kendileri istedikleri gibi event duzenleyebilsinler diye.

http://yewmilitia.guildportal.com/Guild.aspx?GuildID=49357&TabID=1840720

burda ssleri falan da var, o anlattigim event degil ama, rp guildleri arasi savaslar. ordaki maratti de benim. elimde halberd ya da bowla akiyorum.
The slayer i biri kontrol ediyodu mesela o savasta. acaip keyifliydi
Sosyal ağlarda paylaş

aslında çok güzel bi oyun fikri oldu şu. dm offline olarak map tasarlıcak. yaratıklar koyacak, triggerlar ekleyecek eventlere bağlıcak (mesela horde salma, kapının kapanması, trap, mesaj yani narrator misali vs.) sonra bunu kaydedicek ve lobiyi kurup oyuncular bağlanacak. level sistemi olacak dm tüm oyunu oynatır ve gözlemlerken elle xp vericek veya olaylara göre exp kazanılcak vs.

harika olurdu aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi Ultima Online'ın tadı bence kalabalıkla çıkıyor. Ne bileyim açıkçası ben Nebula'da devam ederim gibi geliyor. Arada lag oluyor ama ileride oyunu bırakanlar falan derken oturacağını düşünüyorum. Run UO'cular Nebula'yı sevmeyecektir ona bir şey diyemem, sonuçta tercih meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nebula devam edilebilicek kıvamda değil. üzerime sadece 90 lık reg crystali alip gogo action hadi denilebilen bi server ya. studded setin hiçbir etkisi, resistin gıdıklamaması falan bunlar büyük etkenler. kalvasla normalde 65 yerken resist varken 75 yiyosun asdjfh
Sosyal ağlarda paylaş

bi dungeona gideyim ne var ne yok dedim 10 dk önce.

vakit geçsin diye markı da yok wrong un koştum. dungeona girdim 10 adım atmadan Great Mummy geldi 2 tane vurdu öldüm. dungeonun girişi daha.zaten lagda var kaçamıyorsun.

page atıyorum..grat mummy nedir arkadaş dungeonun girişinde böyle npc mi olur iki tane vurdu öldüm diyorum.

cevap : ingame olayları page atmayınız..

5 dk dır res taşı arıyorum res taşı yok ne dışarıda ne içeride.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi nebula devam edilebilicek kıvamda değil. üzerime sadece 90 lık reg crystali alip gogo action hadi denilebilen bi server ya. studded setin hiçbir etkisi, resistin gıdıklamaması falan bunlar büyük etkenler. kalvasla normalde 65 yerken resist varken 75 yiyosun asdjfh

üzerime 2 tane 90lık reg kristal alıp gogo yapmaya bayılıyorum
sizin bildiğiniz uoyla bizim bildiğimiz uo farklı biraz. böylesi benim ihtiyaçlarımı karşılıyo
Sosyal ağlarda paylaş

root'dan gm olmaz aga tam bir liseli.

geçen pknın biri kalenin içine kadar girdi kesti adamı. bi i ban thee yazıp atamadı. sonra da benim kalede takılan kaleye friend olmayan karakterime niye atmadın dışarı dio sdfs

bi de üstüne dışarda pk varken beni evden attı ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Fransuxa said:

üzerime 2 tane 90lık reg kristal alıp gogo yapmaya bayılıyorum
sizin bildiğiniz uoyla bizim bildiğimiz uo farklı biraz. böylesi benim ihtiyaçlarımı karşılıyo

gl hf
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

lan önceden oynadığın serverlarda resist direk yoktu zaten havaya mı girdin sdfjkskvjnsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
moriarty said:

ben nebula kapanmadan önceki guildimizi tekrar kurdum. isteyen arts & crafts a gelebilir craft varsa aranızda. hala eski kadro. rp %50 zorunlu.

Şimdi Pati kökenli iki guild mı var? Kubat Damage'den aktif olarak oynayan kimler kaldı? Ona göre bi plan yapıp hareket edelim, bölünmeyelim derim. Loncadaki üye sayısı 10'un altına düşmesinde...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...