Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

eskiden tp var diye güvenip paralyze field üstünde yürüyenler vardı pıtır pıtır patlıyodu bu sefer tp dmg'dan ölüyordu, .free seklinde macro yapacaksın olay çözülecek :)

yakalanınca da attan inip go dersen yan karene, duvar atsa bile at engeller.

az önce lumberjack karakterimi test ettim inanılmaz crit'ler atıyor öle böle degil ama lag'dan öldüm ben de sinir oldum cıktım, craft kasıcam sanırım..
Sosyal ağlarda paylaş

bende uniondaydım masteri Thief(Onur idi). sonradan staff oldum.
serverin tek sıkıntısı ilgilenen yoktu.
kin2002 ilk kez uo oynamış biri ve sadece page bakıyor.
ownerin nickini unuttum.oda haftada bi giriyordu.
bi page atıyorsun 50-60 page var senden önce.
beni aldılar stafa bende gm olarak bişi yapamıyorum.
bi kaç etkinlik yapıyordum arada bir elimden geldiğince.
buglar vardı.düzeltemediler falan.
millet dağıldı gitti.

2 guild vardı zaten biri union.bi tane daha vardı action 2 guild arasında dönüyordu.

staff nickim Majesty idi ama player i hatırlayamadım Nejla mıydı neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Skalia yı bilmiyorum askere gitmiştim HG de bir yıl oynadıktan sonra. Guildde bir arkadaş gm di. Ama bir yıl sonra öğrendik :) Adam gizlice oyun oynuyordu. Tek gp faydası olmadı bize, zaten ne biz isterdik ne o verirdi.
Wisdom - United savaşını hatırlıyorum, çok güzeldi, birbirimizin köylerini basardık. Zaten bütün oyuncular belliydi, herkez isim olarak karakter olarak biliyordu birbirlerini, aileler vardı. Levelli uo nunda güzelliği bu oluyor işte, çoluk çocuk ecüş bücüş insan pek olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Skalia yı bilmiyorum askere gitmiştim HG de bir yıl oynadıktan sonra. Guildde bir arkadaş gm di. Ama bir yıl sonra öğrendik :) Adam gizlice oyun oynuyordu. Tek gp faydası olmadı bize, zaten ne biz isterdik ne o verirdi.
Wisdom - United savaşını hatırlıyorum, çok güzeldi, birbirimizin köylerini basardık. Zaten bütün oyuncular belliydi, herkez isim olarak karakter olarak biliyordu birbirlerini, aileler vardı. Levelli uo nunda güzelliği bu oluyor işte, çoluk çocuk ecüş bücüş insan pek olmuyor.

la hardgamer daki tüm para bizdeydi darkspadeler olarak sadasdas
edit deeldik ama biz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...