Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

abi çektiğin kaynaktan razor eğer uyarı veriyorsa oradan kurmaz orjinal kaynağından çeker kurarsın. eğer orjinal kaynaktaki dosyada herhangi bir virus / trojan vs. varsa zaten herkeste probleme sebep olurdu. binlerce belki onbinlerce insan kullanıyor dediğin programı. eğer virus vs.'li olsa insanlar çeker kullanılır mıydı :)

emekle albay'lardan bahsetmiyoruz, internet kullanan oyun oynayan adamlar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sizin sikintiniz ne biliyormusunuz , oturup bir suru gereksiz craft falan kasmaniz :) atiyorum tailormis bs mis minermis hepsi gereksiz ph oldugu ortamda :) su ortamda para eden tek craft alchemy, hele tinker ve carpenter kasanlari anlamakta gucluk cekiyorum. hatta atiyorum ipy de de boyle olur bu cunku ordada provocation cok baskin, risk daha yuksek dogal olarak ama zaman yatiriminiz geri donusu gold olarak daha iyi tum craftlara oranla ..
tabi nebula gibi olmazda.

yaptiginiz zaman yatiriminin geri donusu (return of invesment :P ) basarili deil. nebula live olduktan beridir karakter kasiosunuz 45 tane. butun o sure boyunca 1 tane adam gibi inscription + lockpick karakter yapsaydiniz zaten olay tamamdi. miner kasio edio set yapio para ediomu ? tailor ote yandan bes para etmez ice/fire robe disinda..
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

bahsettigim karakteri kassaydin paran hayli hayli yeterdi bende onu kast ediyorum zaten ana fikir o

da işte bunun için de devamlı scroll yaz bayıyor. mesela 200k para var bende şuan inscriptiondan gelen. kas kas nereye kadar ama

bi meyc robe 9k dan satılıyor ortalama. devamlı ölüyoruz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

cihant said:

Mojito said:

Kasa açmadan +lı hayal gibi maalesef...

Lockpick le cok basit üşenmeyin kasın. Kutunun içinden 6 - 7 yaratık çıkıyor en guclusu mummy. Bi vortexe tertemiz oluyor ortam. :)

Hangi dungeonlarda var o kasalar?

Abi bu kasalar dungeonlarda random çıkıyor ama deli gibi aramadan 5 dk gezdinmi görüyorsun... Yani nerdeyse her dungeonda karşına çıkıyor.

Bu server değiştirme olayına neden bukadar takıldınız yahu? Herkesin skill kasması bitti bu saatten sonra topluca keyfine guzel pvpler atarız. Nebula iyidir, bir alchemist char pot için yeterli diğerleri ziyan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...