Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

True Detective (2014) - HBO

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

"HBO'nun seçtiği castler" diye birşey yok. istediğiniz zeka settingine alın, okuyun:

said:
Pizzolatto began contemplating the lead roles while he was still pitching the series to various networks in early 2012.[7] True Detective '​s anthology format allowed him the freedom to employ film stars "because they'd only be committed to one season".[11] Matthew McConaughey and Woody Harrelson were among a handful of actors Pizzolatto had in mind for top billing, although McConaughey, who had recently finished filming Killer Joe (2011), was contracted well before the series was greenlit by HBO
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 3 sene önce sorsanız, matthew mcconaughey için de saçma romantik komedilerin gereksiz oyuncusu derdim, ama adam 3 senede öyle bir kariyer çizdi ki meğersem baya baya oyuncuymuş.

o yüzden belli olmaz, belki colin farrell da işi iyi kıvırır, bekleyip göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

colin faruk değil de vince vaughn insanı düşündürüyor. komedi, romcom olmayan herhangi bi film için düşündürür yani. adamı eğlencelik olmayan herhangi birşeyde gördüğümü hatırlamıyorum. kendini oynamadığı birşey de hatırlamıyorum sdfsdfsd.

aslında onun profili mcdonalds'ın patlamadan önceki profiline benzer ilginç bir şekilde.yazar vince'e sırıtmayacağı, altından kalkabileceği bir rol yazmıştır gibi geliyor bana. öbürleri taşır. taylor kitsch mesela bi HBO filmi vardı orada çok iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

"HBO'nun seçtiği castler" diye birşey yok. istediğiniz zeka settingine alın, okuyun:

said:
Pizzolatto began contemplating the lead roles while he was still pitching the series to various networks in early 2012.[7] True Detective '​s anthology format allowed him the freedom to employ film stars "because they'd only be committed to one season".[11] Matthew McConaughey and Woody Harrelson were among a handful of actors Pizzolatto had in mind for top billing, although McConaughey, who had recently finished filming Killer Joe (2011), was contracted well before the series was greenlit by HBO

senin harbiden okduğunu anlama sorunun var. ben castten bahsetmiyorum bak. bu projeyi alan onlar oluyo sonunda neden? cunku öngörüyolar bi şeyleri. tüm yazdıklarımı iyi okursan ne demek istediğimi anlayacaksın ama hala boş boş boş hayır castı su yaptı bu yaptı diyosun.

işin sonunda her şey hboya geliyo. hbo olmasa yayınlanmayacaktı seninde haberin olmayacaktı bile bunlardan. olay bu. neden hbo onu düşün. bu çarkında bi işleyiş şekli var. ve bu kadar bu kadar müthiş işlemesinin sebebi her departmanındaki yüksek talentları. bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Anhora said:

Dizinin ruhunu bozdular. Bence dizinin çekici tarafı kayıp davalarını çözmek değil, Cohle'un kendine karşı ve topluma karşı eleştirel sorgulamalar yapması ve bununla birlikte gelişen olaylardı. Ve bu tipe uyan adam: Matthew Mcconaughey'di.

olm bunda olmayacağını nereden biliyorsun. hadi oldu kendi dilinde başka bir karakter olmayacağını?
Sosyal ağlarda paylaş

Anhora said:

Dizinin ruhunu bozdular. Bence dizinin çekici tarafı kayıp davalarını çözmek değil, Cohle'un kendine karşı ve topluma karşı eleştirel sorgulamalar yapması ve bununla birlikte gelişen olaylardı. Ve bu tipe uyan adam: Matthew Mcconaughey'di.

Ben 2. sezonun 1. bölümünü izleyemedim daha ama sen bitirmişsin galiba sezonu bir yerden bulup.
Sosyal ağlarda paylaş

3. bölümde mi 4. bölümde mi ne o meşhur sahneden sonra biri MEMİNTOLAR DA TOMBİKTOYMUŞ dedi

onun üzerine topicin traffici %450 arttı, ondan sonra sayfalar sayfaları kovaladı

YEMEYİN OĞLUM ŞİMDİ BİRBİRİNİZİ, BİR MEMİNTOYA BAKAR BUNU BİLİYORSUNUZ
Sosyal ağlarda paylaş

trailer'i izledim de vince vaughn kral adam ya

su shit tier jewish american komedyenlerden en sevdigim. role de yakisio gibi duruyor bence.

zaten oyuncu yonetmenin eline bakiyor abi. owen wilson'dan bile adam yapiyor wes anderson misal. bu dizinin yonetmeni yapimcilari da yardiricaktir ilk sezon gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...