Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Süper bir Oyun ya da Dragon Court

Bone

Öne çıkan mesajlar

Herkese verdigi bilgiler iiçin tesekkürler.
Benim karakterimin adi da Denth

Bir kaç sorum olacak:

1) Kalede çikan mingle game seçenekeleri felan kulis yapip Queen e yavsama midir sadece baska bir ise yarar mi?

2) Knight im Baron olmak için ne gerekiyo? Fame kaç, lvl vs?

3) Büyü nasil yapiliyo, ne tür büyüler var?

4) Tavern ne ise yariyo? Banka görevi disinda, içki içmek, hikaye dinlemek felan

5) Post office var bi de biyerlerde, mail felan atabiliyosun o ne ise yariyor?

Bu arada Türk klani kurulmasi taraftariyim
Sosyal ağlarda paylaş

Denth:
1- yavşama. Baron-Countlara felan da yavşıyorsun bu arada. Experience + Charm alabiliyorsun. Böyle yavşak yavşak dolaşıp, May be I talk with the queen yazınca, 3 quest harcatıp queenla konuşursan, rütbe atlıyorsun.

2- Üstte yazıo.

3- Bir tek ben hypnotize büyüsünü gördüm. Bayaa da işe yarıyor. Ayrıca bazı taşların büyü özelliklerini anlayabiliyorsun.

4- Banka, uyuma, içki çme haricinde bir faydasını görmedim. Burda uyursan quest kaybetmeşsin.

5- Kalede var. Arkadaşlarına item ve para gönderebiliyorsun. Ayrıca pen and paperla yazdığın notu da gönderebilirsin.

Evet ben bug abuserim eheheh
Kaç kere karakterim silindi hatırlayamıyorum. Eğer hiçbiri silinmese hep oynayabilseydim,
kesin bir 50-60 level olurdum.

İsteyene item verebilirim.
Yakında yarışma yapçam. Kazananlara hergün belli bir miktar para vericeğim :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-07 13:31 tarihinde, Denth yazmış:
saol Bone

Tavernde hiç uyumadim, uyursan ne oluyo heal mi oluyorsun?
emerald, opal gibi taslarin parasal degeri d1s1nda baska bi olayi va rmi?

Hayır heali, fieldstaki kulede olabilirsin.
Şöyle diyim. Oyundan çıkmak için iki seçeneğin var.
bir: Forest, Fields gibi yerlerde exit e tıklamak.
iki: Townda Barda uyumak. Eğer barda uyursan, quest kaybın olmaz. Exitle çıkarsan olur.

Taşlardan daha önce de bahsetmiştim.
Taşların gücünü keşfedip onlarla büyü yapabiliyorsunuz. İsterseniz satın. Ben hep satıyorum.
Bir tek identify yapan taşı keşfetti benim karakter.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmeyenler olabilir diye düşündüm (20k ile doşalanlar olduğuna göre :-) ), tavern'de storage var oraya bişeyleriniz birikince koyun ki böyle troll'ler çalmasın, hoş o bölüme giriş de çok tuzlu (250 miydi neydi başta şu anda 550 vererek giriyorum) ama yine de güvenli bir yeriniz oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Kale'ye girebilen ve para isteyen herkese para veririm bir miktar. Kaleye girme usülünü biliyorsunuz. Belirli bir seviye sonra kale, townda çıkacaktır. Sonra ya ordaki guardsları kesin (3 tane felan var), ya da shopdan castle permit alın 5000 papele. Hmm sonra postahaneden gönderip alabilirsiniz istediklerinizi. İsteyenler beni özel mesaj aracılığıyla bulsun.

Bonepart. Sana mecik'in karakterini veriyim istersen. Chatten tanırsın belki :-) .

Az önce Mageryi iki seviye yükselttim. Elimde bir taş vardı. Heal özelliği olduğunu anladım. Elimde bir kaç taş yok. Belki o taşlarda da birşeyler keşfetmişimdir. Ama elimde onlar olmadığı için bilmiyorum.

Karakterinizi daha yeni yapmış olabilirsiniz. Umutsuzluğa kapılmayın. İlk oynamamda da ben aynı tecrübeleri yaşamıştım. Korkulacak birşey değil. Ben de daggerla fare öldürmek zorunda kalmıştım eskiden. Hatta dört kere Scyther (bakınız FAQ) yüzünden karakterim silindi de baştan başladım hep

NOT 1: Sorusu olanlar ilk önce forumun tamamını okusunlar. Hala anlamadığı birşey olursa, bana ulaşsınlar, seve seve cevaplarım.

NOT 2: Lise 3 oldum. Dersane ödevleri, Okul ödevleri, Okul dersleri, Dersane dersleri.. Bir sürü çalışacak şey olcak. Bilgisayar açmam çok zor. :-| Bugün benim son günüm. O yüzden ICQ kapalı olcak. Fakat E-mail adresim ve Forumlar - Özel mesaj ile benimle bağlantı kurabilirsiniz. Her gün bir bilgisayar bulup DC oynamaya çalışıcağım. O sırada forumlara da bakarım. :-)
Sosyal ağlarda paylaş

bende 1 saatonce basladım baya sardı ehe
çingene ve dilenci basta oldurdu beni euhe hıc ummamıstım herıf ıyı bıcak atıyomus kacarken vurdu

Yeni char yaptım ismi Huso :-) her turlu maddi yardımı sizi kırmamak ıcın kabul ederım

bu arada defense harbi cok etkılı oluyo galba cunku basta bırazcık pahalı bı armor aldım 5d lık bısı cogu yaratık hpımı ındıremedı

oynıyan varsa hangı saatlerde oynuyo felan bı yazarsa sevınırım

[ Bu mesaj Popeye tarafından on 2001-09-13 05:09 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

Taşları magery alan fighterlarda kullanabiliyor oyun başında seçtiğiniz mage-fighter-trader olayı sadece ilk özelliğinizi seçmek için konulmuş foresttaki guild den belli para karşılığı öğrenebiliyoruz onun için sorun yok.
Her taş için belirli bir magery skill gerek opal içi 4 tü sanırım. Taşların kullanım alanları etkilerine göre değişiyor.
Quartz-identify combat olmadığı zaman
Opal- heal hem combat hemde normal de
Garnet- cure hem combat hem normal de
Emerald- panic sadece combatta use ederseniz bir sonraki attack ta magic attack yaparak düşmanı panic etmeye yarar tabii başarılı olursa.
Popeye sana para silah vs gönderebiliriz ancak teslim alman için towndan castle a girmen gerek o da sanırım lvl 10 char istiyor(emin değilim).
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-09-14 05:37 tarihinde, deviL yazmış:
said:
2001-09-14 03:08 tarihinde, Popeye yazmış:
4-5 gun sora kale guardlarını gebertıcek duzeye gelırım

iste powerplayer zihniyeti neden gidip soyle mutlu mutlu rp yapmiyorsunuz anlamiyorum ehrhe levellar bahane,.

euheu yok be 5k lazım castlea gırebılmek ıcın
oldurmek daha ucuza gelıyo o yuzden ehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...