Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DragonCourt] Süper bir Oyun ya da Dragon Court

Bone

Öne çıkan mesajlar

Quote:
-
2001-08-29 20:07 tarihinde, Spyro yazmış:
eh
bonecrusher bugün hiç gözükmedi
gelince cevaplar
bu arada sen Tower a girebilio musun ?
-

Geldim işte
selam babalar.
Bu arada Tower ile neyi kastettin?

-Lejyoner:
Clan kurmak için minimum baron olmak gerekir. Şu an burdaki tek baron benim. Ve ben de şu an için gerekli görmüyorum. Clanın sayı 2000 gibi bir sayı olmassa, klanın bir işlevi olmaz. Az güç ve az adamlı bir klan kurmak yerine Titan'a girin benim gibi, daha iyi.

-cenx:
Enchant Scroll
Bu büyüyü successful cast edebilirsek, istediğimiz silahı enchantliyebiliyoruz. Yani +1 skill.

-Spyro:
Öldüğün zaman endişe etmene gerek yok.
Sabahları, 7.12 civarında tüm questlerin fulleniyor. Ölsen de ölmesen de.

Berzerk.
Oyunda kaç seviye fightersan, o kadar da seviye berzerk özelliğin var. Berzerk, fighter özelliğidir. Mageler nasıl hipnoz yapıyorsa, fighterlar da berzerk çekiyor. cenx anlatmış. Ama gözlemlediğim kadarıyla, 2. roundda çekebiliyorsunuz.

-Gallant:
Eee, güzel olmasa tavsiye etmezdim. Ben birşey biliyorum da söylüyorum. (anlayan anladı) :-)
Büyücülükte 2. seviyeyim.
Sadece günde 2 hipnoz yapabiliyorum.
Ayrıca quartzın identify yeteneğini keşfettim.
Param olmadığı için, magery veya fightery kasmıyorum.

[addsig]

[ Bu mesaj Bonecrusher tarafından on 2001-08-31 03:28 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

Quote:
-
2001-08-31 03:25 tarihinde, Bonecrusher yazmış:
Quote:
-
2001-08-29 20:07 tarihinde, Spyro yazmış:

eh

bonecrusher bugün hiç gözükmedi

gelince cevaplar

bu arada sen Tower a girebilio musun ?

-

Geldim işte

selam babalar.

Bu arada Tower ile neyi kastettin?

[ Bu mesaj Bonecrusher tarafından on 2001-08-31 03:28 tarihinde editlenmiştir. ]
-

Tower ile castle ı kastettim, o Blackrose un ss ında olan
orası bende çıkmadı hala
ve ayrıca bi iki sorum var :

bi clan a, yani Titan's a falan nası üye olacam ve ben forest a girdiğimde çıkamıyorum, yani sadece oyundan çıkabiliyorum (exit game diyip). Bi fields a , bi de Quests e girebiliorum.... bunu da açıklarsan ii olur... Ve son olarak başkalarıyla savaşma imkanımız yok mu ? Çok eğlenceli olurdu bence...

Cevaplarsan sevinirim

-----
Kris Quicksilver
(Drunk :-p) Healer of Minoc

[ Bu mesaj Spyro tarafından on 2001-08-31 20:55 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

-Spyro:
Castle, belli bir seviye sonra çıkıcak. Mesela sen 5. seviye olunca. Onun tam sınırını hatırlamıyorum. Ama 10. seviye olup da hala çıkmamışsa, bir sorun vardır belki.
Titan a girmek için ilk önce Kaleye girmelisin. Sonra ordaki clan halle.
Forest'a girince fields'e gircen.
İlk başta fields çıkmamışsa, forestta biraz quest harcayın, dolaştıkça yeni yerler çıkıcaktır. Sonra fieldsa gir, bazen direk, bazen birkaç yaratıktan sonra fieldsa geri dönebilirsin.
Fieldsda Quest harcadığın yer Quest oluyor. Diğer yerlerde değişik. Mesela Kalede dunjeon diye bir yer var.
Savaşamassın diye biliyorum ben. Belki bir yer vardır. Ama görmedim ben. Ayrıca klan wars duydum.

-Maverick:
Başta karakter yaratırken ben sırf gutsa yatırmanızı öğütledim puanları.
Noble, noble oluyorsun chatte. Oyunda barlarda indirim oluyor.
Tabii en avantajlısı guts. Oyunda daha hızlı ilerleyebiliyorsunuz.

-FrodoBaggins:
???
Sosyal ağlarda paylaş

Titans bize uymaz ehuehe
kendi guildimizi kursak fena olmaz hani özellikler için değil de bir arada olmak için:-)
Gaza gelip 1 char daha açtım 7 char etti:-)
6 sı 9lvl 1 i 7lvl. Forest harici döğüşmeye cesaret edemiyorum acaip yaratıklar çıkıyor.
Bir de forest taki guild,smithy vs her gün kaybolması ve tekrar ortaya çıkması için 3 quest gidiyor sinir oluyorum :-|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2001-08-26 13:33 tarihinde, BlackRose yazmış:
oharaa!
iyiymiş
ben daha 7 mi 8 mi ne level warrior um, gelen indiriyo geçen indiriyo, bi aptal orcları kesiyom o kadar...

mauah
griffonlarda tahmin yapmak rules
bi kere bilersen hayatın kurtuluo walla
çulsuz çulsuz short sword,buckler ve leather armor vardı ah ulan long swordum olcak die hayaller kurarken griffonun bilmecesini bildim şimdi herbişeyim war :-D
Sosyal ağlarda paylaş

27 yaşında adam oldum!

Guts:33
Wits:45
Charm:25

Att:14
Def:13
Skill:66
Level:10

Adam oldum, günde bir "Berzerk" üç tane de "Hypnotize" yapabiliyorum... Ama gel gör ki, Allahın deli goblin'i yere seriyor...

Bu sırada yararlı bilgiler: Mandrake Root'u satmayın, kullanın bir quest veriyor! Bazı yaratıkları yiyecekle kandırın çok daha iyi XP veriyor! Okumadan geçtiğim için, belki benim gibi geçenler olmuştur diye: Defans ataktan önemlidir, Atak skillden önemlidir, Skill bir tek dodge yapmanızı sağlar! Haaa. ben kurtuluyorum ama bana bakmayın! Bu sırada Berzerk'ten kurtulan adam var.. Çünkü onun bir hesaplaması var. Senin atağın çarpı üç eksi karşı tarafın defansı, adamın Guts'unu geçmiyorsa, ayvayı yediniz demektir... :-)

Ayrıca çok eğlenceli... Mutlaka oynayın! Oynuyorsanız da mutlaka daha detaylı konuşalım. Acayip hinlikleri var oyunun... :-)
Sosyal ağlarda paylaş

Forest'ta bulacağın Guild'e üye olursan ki (5000 altın) oradan Fighter skill veya Mage Skill veya Thief Skill alıyorsun... Buna bağlı olarak benim günde 8 özellik kullanma hakkım var ve 1000 altındı başta sanırım, mage skilli aldım. Günde bir hypnotize yapmaya başladım. Sonra 2 mage, bir 1 fighter skill daha alınca (paralar gitti yani...) bu duruma geldim.

Thief skill ise backstab veya trade veriyor olması gerek... Ama her aldığın skill örneğin Mage, -2 guts, -2 charm götürüyor... Fighter -2wits, -2 charm, Thief -2guts, -2wits!
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm
Vasmussen, bunları ben daha önce de söyledim gibi geliyor :-) :-)

Goblinlere bulaşmayın.
16. lvl 62 yaşında bir count (peasent, knight, baron, count, viscount diye regenta kadar gidiyor) karakterim var.
Yine de Goblin moundsda zorlanabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim charların biri 23 diğerleri 24 yaşında şu an ort lvl 10 hepsi. Foresttan sıkılıp ip alıp dağa çıkayım dedim çıkmaz olaydım basilisks 5 kere beserk i dodge etti aldı beni aşağı:-) Sanırım bir süre daha foresttayım.
Bu arada mountain deki shopun birinden(adını unuttum) istediğiniz başka birinin charına bakabiliyorsunuz.
Elf bow da max hangi özelliklere rastladınız bu arada? bende +13a +1d var daha iyisi çıkar mı diye merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce beni Unicorn mesmerized etti.
Tam zamanında refresh yaptığım için kurtardık.
Ama daha sonra da Bir unicornla kapıştım. Tek vuruşta öldüremedim.
Kurtardı paçayı.
Forestta herkesi tek vuruşta (weak hit) yere serebiliyorum.
Mountainde de basilisk ve goatı da tek vuruşta yere seriyorum. Ama Unicornları tek vuruşta halletmeden mountaine geçmeyi düşünmüyorum. Bu yavaş level up manasına da gelse.
211.054 param var. İsteyene para verebilirim.
Ayrıca 91 questim var. 71ini forestta harcıyorum, 17sini kalede mingle ve game ile. Son 3ünü de, rütbe artırmak için.
Tabii bazen mingle yetmiyor, kraliçe kabul etmiyor. Rütbe oyunda çok önemli. Şu an countum ve bana hergün +450 gold geliyor. Levelın o kadar önemi yok öğrendiğim kadarıyla. Önemli olan mingle. Benim için şu an 450 gold çok önemli değil. Ama 10 seviye, regent olduğunuzu düşünsenize. Günde siz maksimum bir kaç k para kazanırken, regent olduğunuz için o paranın birkaç katı kadar para size zaten havadan gelcek. :-D

Inventoryden peer ile de başka karakterleri gözetleyebilirsiniz. Zedzed i biliyorum bir tek. O da karakterine hiç bakmıyor herhalde.

Dwarf Axe çok iyi. +9a +1d +1s lik D.A. bulmştum. Sadece sağ elle tutuyorsunuz, ve oyunda karşılaştığım Elf Bowların %80ninden daha güçlü. Sağ ele de kalkan alın. Dwarf Axe [+8a +2d +4s] ve Rams Horn [+3a +6d] var bende. Ve toplamı +11a +8d +4s oluyor. Bunun kadar güçlü bir Elf Bow bulamassınız. O yüzden D.A. ile R.H. tavsiye ederim. Hatta bulduklarımdan bazılarını isterseniz size de verebilirim.
Ayrıca D.A. Lucky özelliği ile geliyor. Giysilerime ve silahlarıma scrollarla değişik özellikler ekledim. Flames, bless, lucky gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yuuuuh..... Bonecrusher bir "bug abuser"! Yuuhhhh.. Refresh yapmış yuuuhh :-)

Çok eğlenceli bir oyun ama çok önemli bir sorunu var! Hergün deliler gibi kassam da, o iki yıl önce başlamış adama ulaşma şansım yok! Bu yüzden de bir limiti olmaması kötü olmuş! (Ultima Online her zaman süperdir ) ;-)

Bonecrusher, sanırım en tecrübelimiz olarak çok daha fazla yardım etmen gerekecek! Yazık sana...

Bu sırada Mandrake Root yiyin demiştim ama fazla yemeyin, hasta olursunuz! Ciddiyim.. Dalga geçmiyorum... Aman yiyin sanki ben olacam hasta. Allahınızdan bulun! Sonra demedi demeyin ama... :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...