Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkcell iPhone 5s kampanyası hakkında

scorch

Öne çıkan mesajlar

Turkcell'den kontratlı 5s almayı düşünüyorumda en son sadece platiniumlulara veriyordu tcell.

halen bize fakir piç muamelesine devam ediyor mu? yoksa artık herkese açık hale gelmişmi? kampanya detaylarını yazmamışlar sitelerine ama satın alınabilir gözüküyor bilgisi olan varmı diye merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cihaz alımlarını faturalılara yapıyor ve cihaz ücretinin % bilmem kaçı kadar son altı ay içinde fatura ödemiş falan olman gerekiyor. Sonrasında ödeme düzenine tarifene geciktirip geciktirmediğine bankadan kredi alırmış gibi bakıp öyle veriyorlar.

(Benim arkadaşım ipad alacaktı ödemeleri düzenli olmadığı için vermediler mesela senelerce faturalı kullanmasına rağmen.)
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

vodafoneda 30 liralık genç avantaj ekstraya 85 tl yansıyor arkadaşlar 500 dk 5k sms 500 net.

dilerseniz red classic var 70 tl vodafone sabit hat sınırsız 1k + 1k + 1k bunada 95 yansıyor.

ankaradaysanız ulaşın ömden yardımcı olayım :)

ben bunu aldım vodafone'dan 2 hafta önce

35 liralık genç avantaj ekstra'ya geçtim

ayda 90 liraya veriyolar işte

peşin fiyatına taksitli almış oldum. cihaz güzel, vodafone'da iyi

yalnız alacak arkadaşları şimdiden uyarayım

genç avantaj ekstra'ya geçerseniz herhangi bir internet paketi satın alamıyorsunuz, aklınızda olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

senelerdir vodafone kullanıyorum. bi numarasını görmedim zaten anasını satayım.
adamlar internet paketimin bittiğini 2 gün sonra smsle bildirdiler. turkcellde anlık sanırım o olay. 2 gün içinde göte giren girdi tabi. kilobayt başına 45 kuruşmu ne alıyolardı bide.
gezi olaylarında her atılan twitteki resme tıkladığımı düşünün bide asfasdasd
sonra neden böyle yapıyosunuz dediğimde gerizekalı bi kadın "anında atıyoruz beyfendi" dedi
he tamam dedim kapadım.
mal gibi telefon aldım kontratlı, kapatamıyorumda. az bişi kaldı bittiği anda turkcelle geçicem. 20 30 fazla öderim adam gibi çekimi olan operatöre geçerim.

ha bu arada konuya gelirsek alma kontratlı falan sakın
mallıktan başka bişi değil.
onun yerine borç al birinden hatta kredi çek 2 bin tl
12 ay vade yapıyolarsa (miktar düşünce sanırım bazı bankalar en az 24 ay geyiği yapıyolardı) 2500 öde kafan rahat olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

anlık falan atılmıyor bebeğim
hatta tek tek baktım
bana sms 1.5 gün sonra geldi benim limit aşımımdan
aynısı ablamın başınada geldi hatta. o 50 60 tl fazla ödedi ama yinede saçma.
bu dediğim olay tabi haziranda oluyor.
dünyanın en büyüğü falan ama türkiyede boktan kusura bakma
eski işyerimde odam sırf arka tarafta diye ne internet çekerdi nede telefon.
lokasyon soran olursada eski iş yerinin teşvikiye camii karşısı
çok büyük şirket lol
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

avea ve vodafone sadece fiyat konusunda turkcell'e laf atabilir. onun dışında herşeyde geride kalmışlar. az para verip telefonum çekmiceğine biraz daha fazla para veririm ama telefonum internetim heryerde çeker.

abi bende şunu anlamıyorum, 1,2 ukela dışında hiç bir kullanıcıdan şöyle bir feedback almıyoruz, hayır kendimde kullanıyorum, farklı şehirlerde bulunuyorum, 1 kere bile çekmediğini görmedim.

tabi olabilir haksızsınız demiyorum ama turkcelle 100 lira ceza ödeyip vodafonea geçtim bende, kişiden kişiye değişiyor demekki.

hani vfunun şöylede bir uygulaması var, tam adres ve kat verip çekmiyor dediğinizde en yakın baz istasyonuna direk ekipler gönderilip ayarlanıyor 1 hafta içinde, 1 müşteri bile değerli bizim için.

turkcell müşteri memnuniyeti konusunda bir şey yapmıyor, alabileceği maksimum ücreti alıp karşılığında size eeh silkerim bende geçicem zaten turkcelle durun iş değiştiriyorum :P

ama vodafone iyi gerçekten, avea ile hayatta kıyaslanamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

senelerdir vodafone kullanıyorum. bi numarasını görmedim zaten anasını satayım.
adamlar internet paketimin bittiğini 2 gün sonra smsle bildirdiler. turkcellde anlık sanırım o olay. 2 gün içinde göte giren girdi tabi. kilobayt başına 45 kuruşmu ne alıyolardı bide.
gezi olaylarında her atılan twitteki resme tıkladığımı düşünün bide asfasdasd
sonra neden böyle yapıyosunuz dediğimde gerizekalı bi kadın "anında atıyoruz beyfendi" dedi
he tamam dedim kapadım.
mal gibi telefon aldım kontratlı, kapatamıyorumda. az bişi kaldı bittiği anda turkcelle geçicem. 20 30 fazla öderim adam gibi çekimi olan operatöre geçerim.

ha bu arada konuya gelirsek alma kontratlı falan sakın
mallıktan başka bişi değil.
onun yerine borç al birinden hatta kredi çek 2 bin tl
12 ay vade yapıyolarsa (miktar düşünce sanırım bazı bankalar en az 24 ay geyiği yapıyolardı) 2500 öde kafan rahat olsun.

Turkcell bitmeden önce kalan x miktarı bile söylüyor o derece...
Sosyal ağlarda paylaş

kutahya'da 6.2 deprem oldu butun ogrenciler panikledi ailwlerine haber veremediler avea vodafone cokmustu mesela turkcell catir catir ariyo
3 ay vodafone kullaniyordum 150 metrekare evin 50 metrekaresinde cekmiyo asdf
turkcell pahali ama guzel 300m madene indik gecen orda bile cekti
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

anlık atılıyor mesajlar bebeğim.

dünyanın en büyük operatörünün alt yapısına çirkefleşen kurbağayıda ilk defa görüyorum :P

1 malbuş vereyim barışalım

Global'le bir alakası yok ki buradaki vdfn'un. Almanya'da büyük olması da bize yaramıyor. Hani biraz strateji babında iş paslasalar neyse, kendi yağında kavruluyor buradaki.

Çekmediğini söylediğinde tcell de dikiyor baz istasyonunu. Bok atma hiç. Ama bu tür talepler genelde bölge halkının şikayeti üzerine kapatılan baz istasyonları yüzünden oluyor. Yoksa zaten tcell'in çekmediği pek bir yer yok. Bazen otobanda calldrop olur o kadar; vdfn "çekme" muhabbetinin biraz ötesine geçip calldrop'larla ilgilense belki mantıklı bir yerlere gelebilir.

Öteyandan vdfn'da anlık yansımıyor faturaya. Takip eden x saatte yansır. Tcell'de anlık yansıyor faturaya.

Çekme muhabbeti de genelde şöyle, bir yerde eğer hizmet kalitesi düşüyorsa zaten uyarıları trend'ler vs. çok daha öncesinde farkedilip seyyar baz istasyonları yollanıyor.

---
ukela hiç hoş olmamış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...