Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

blizzard diablo expansionda oyuncuları oyundan cıkartmadan expansiona gecisi saglamıstı. orda yaptıkları ile yola cıkarlarsa burda da cok bisey indirecegimizi falan sanmıyorum.

Diablo'dan önce MoP'da da böyle geçiş yapıldı zaten. Oyunda boş boş beklerken sağ üstte quest belirdi, tıkladık girdik.

O akşamki queue ve ilk zone'lardaki MOB TAG FEST dışında sorun olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşamba'yı Perşembe'ye bağlayan gece, bizim saatimizle 1'de açılıyor. Bu gece nasıl gelsin haftalık maintenance olmadan :)

Blue Post

North America (US) at 12:00 a.m. PST (1:00 a.m. Mountain, 2:00 a.m. CST, 3:00 a.m. EST) on Thursday, November 13

Oceanic will launch at the same time as the US.

Europe at 12:00 a.m. CET on Thursday, November 13

Korea at 12:00 a.m. KST on Tuesday, November 18
Taiwan at 12:00 a.m. CST on Tuesday, November 18
China at 12:00 a.m. CST on Tuesday, November 18

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

madcow said:

blizzard diablo expansionda oyuncuları oyundan cıkartmadan expansiona gecisi saglamıstı. orda yaptıkları ile yola cıkarlarsa burda da cok bisey indirecegimizi falan sanmıyorum.

Diablo'dan önce MoP'da da böyle geçiş yapıldı zaten. Oyunda boş boş beklerken sağ üstte quest belirdi, tıkladık girdik.

O akşamki queue ve ilk zone'lardaki MOB TAG FEST dışında sorun olacağını sanmıyorum.

cata'da da öyle olmuştu, bi de ilk questlerde fazla mob kesmelik şeyler koymamışlar, sanırım bu yoğunluk azalsın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

49 dolar diyor, durmaplay 108 liraya satıyor. vay anasını karar veremedim bir türlü.

49 dolar mı? Ben 30 avroya aldım, az önce baktığımda da 31 küsur görünüyor.

Gerçi zenmatele girip almıştım ben almanya gösterip, ondan da olabilir. Ama sonuçta şu instagamingle aynı paraymış 90 lira, ordan da alınabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...