Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

bir ben mi takılıyorum şu kalite farkına?

http://i.imgur.com/twCBTAm.jpg

yemin ediyorum fikirtepe varoşlarından farkı yok horde garrison'un.

binalar bile aynı birbirinin ne ne asla anlaşılmıo

Kesinlikle haklısın. Horde genel olarak öyle abi. Alliance direk kalite.
Sosyal ağlarda paylaş

Orijinal orclar da dark portaldan dilenmek için geçmedi, azerothun karısına kızına zorla el koyup herkesi Legion ın kölesi yapmak için girdi.

Buna modern dünyadan örnek bulamadım ya, şeytanla anlaşan ordu yok bildiğim. Tarihi metaforlarla Atillanın hunları ya da cengizin Horde u diyecektim ama delirip avrupaya dalan sonra akıllanan almanlar da olabilir lan.

Ama bu arada sen hep iğfal edilip edilip son anda büyük güçlerin yardımıyla kendine gelen fransa oluyorsun. Mehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

abi biraz kültürleyelim artık horde ırklarını. gerçekten mülteci kampları gibi bütün yerleşimler. içim baydı 12-13 yıldır. Blood elfler bir el atsın diyecem ama onlarda persian gibi duvardan duvara halı yaparlar. troll desen olmaz, tauren desen olmaz, orc desen zaten hiç olmaz. UD'i söylemiyorum bile. kültürel kalkınmayı tetikleyecek bir ırk gelmeli horde'a. Belki ogre?

tihihihihi

horde'a katılacak en kültürlü grup sanırım o

tihihihihih
Sosyal ağlarda paylaş

Hikaye ve konsept kaynaklı derme catma orc tarafı evet. Ben daha cok seviyorum bu halini. Alliance mimarisi kalite falan değil. Cata sonrası Orgrimmar'ı sevmesem de bence Stormwind'den on kat daha yaratıcı ve etkileyici atmosferi var. Stormwind cok daha guzel tasarlanabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten tembellik orada, yeni design yok sanırım , zaten var olan binaları alıp içini biraz döşeyip kullanıyorlar. Ondan başka mimarileri yapmak yemedi çünkü yok, blood elflerin outlandde 1-2 binası ve silvermoon hariç bir yapısı yok, baştan kasmaları lazım oda yemiyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Free Game Time Promotion
If you are thinking about coming back for Warlords of Draenor, a free week of game time went out today. It appears to work for everyone right now, adding a week of game time to active accounts.

The Iron Horde invasion has begun! Rush to the defence of Azeroth today with 7 days of FREE* game time, and prepare for the arrival of Warlords of Draenor™ on November 13, 2014. Act fast, this offer expires on Nov 5th!

Girin oynayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...