Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

LFR Normal HC Mythic farklarını yazan bi yer var mı? Daha doğrusu LFR farkını yazan var mı?

Heroic'de one-shot eden şeyler Normal'de genelde öldürmeyip süründürüyor, LFR'de ise healerlar aşırı patates değilse genelde hissetmiyorsun bile. Ölmek baya zor yani, tankların alması gereken bir damage'ı alman veya OOR falan olman lazım, anca :p Mekanik farkları sadece Mythic'de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Normal ya da heroic zorlukta ne varsa aynı mekanikler LFR'de de var. Ancak bu mekaniklerin verdiği hasarlar son derece düşük.

Yani Kargath'ta çukura düşersen gene ölürsün, ama gidip aktif hale gelmiş totemin içinde yarım saat dursan da ölmüyorsun.

Blast furnace de fixate almış adam gene gidip elementalist yanında durmak zorunda, ancak 2.phase yarım saate sürse bir halt olmayacaktır. Çünkü alınan hasarlar harbi çok düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Ya var da çok az var, dönüşü olmayacak şekilde ölüme götüren hemen hemen her türlü mekanik kapalı sanırım, o kadar. Gerisi heal edilebiliyor.

Ya şimdi eğer Blast Furnace'ta sen fixate alır da primal elementalistin yanına gitmezsen sıkıntı olabilir. LFR'de bu sekilde degilse, normal/hc denendiginde taktigi bilmemek sıkıntı yaratabilir. Mekanik derken sadece aldıgın damage farkı olarak dusunme.

Aynı sekilde pit olmaması da benzer bir durum. Normal girersin, chain hurl oncesi knockback alır kaplanın kucagına oturursun.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

lfrde taktik yok direk dalıyosun hatta discipline dps yapıyorum ben :D Ama warriorla girdim koraghta wipe yedik lfrde. Abukluklar olabiliyor.

lfr'de iq sahibi adam da yok.

geçen twin ogron'da wipe yedik.

yok tanklar nasıl ölüolar lol tanks suck fln diyor biri. baktım 15. dps. ben tank olarak 7. sıradayım, healing vs. bakıyorum yerlerde dedim vay arkadaş ne kafa insanlarsınız siz bıraktım çıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün heirloom olan karakterlerinizle log in olduktan sonra heirloom alın. Direkt update olmuş şekilde gelmiyor heriloom tab. Her karakterle ile girince update oluyor. Boşa para harcamayın.

Sadece LvL 60 heirloomların hepsini almak bile yaklaşık 25k - 30k arası tutuyor. Upgrade etmek inanılmaz pahalı olmuş.

Hangi karakter ile 35 heirloom ach. alırsanız motor onun maile geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada BRF missionlarına dair biraz ön bilgi ve tipler:

- Heroic kill sayısı 15 değil 21 olmuş deniliyor, yani guildinizin karakterinizin 21 HC BRF kill'i olmadan follower'larınızı 660+ yaparsanız Mythic değil, Heroic BRF mission gelecek. İlk mission da follower'ları upgrade eder etmez geldiği ve sonra 2 hafta cooldowna girdiği için, upgrade işini yapmadan önce 21 kill'den emin olun.
- BRF mission'larda counter edilecek 6 değil 7 ability olacakmış, bu da muhtemelen yeni gelen legendary follower'da 3 ability olacağı için. Yani mümkünse Garona'yı almadan başlamamak lazım.

Acele etmeden dikkatli gitmek lazım sonuç olarak follower olaylarında :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...