Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

JrStorMesT said:

samaella said:

olm ilvl 655 oldu hala priestle vuramıyorum delirecem ya :D heallerken raide sp ler geliyo 20k la oynuyorlar ben target dummy abanıyom 13k anca çıkıyor.

abi o zaman bişeyleri eksik yapıyosun

youtube da highmaul - shadow priest pov diye aratıp videoları izle, adamların rotasyonu nasıl, nerde pot cd acıp abanıyolar dikkat et, biyerleri kaçırıyosun muhtemelen.

abi spike + blast açılınca insanity

20k yapan adamlara da baktım aynı boku yapıyorlar ama benim base dmg nedense düşük.

talent saçmalamış olabilir, deneysel bişiler yapıyordum ama itemler genelde bunlar. Trinket ve kemer düşmedi bi sıçtığımının maulundan. 670 Oh var kargathdan ama main hand düşmedi butcher ve koraghtan ... Imparatordan staf düşse aslında o daha iyi crit için. Bi bak bakalım ne yanlış olan :D

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Samaella/simple
Sosyal ağlarda paylaş

kargath kestik daha, twinsle devam ettik, o da işte dün 20% e düştü ama raidde 1 healer eksikti + 1 tane ilvl 620 falan olan bir adam vardı.

çarşamba twins'i kesip, spore'dan devam.

fightlar tam bir kaos hahaha, özellikle twins yaparken dbm o kadar çok uyarı ve countdown yapıyor ki the fuck seriously dedirtiyor. herkes için skill check var.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kargath kestik daha, twinsle devam ettik, o da işte dün 20% e düştü ama raidde 1 healer eksikti + 1 tane ilvl 620 falan olan bir adam vardı.

çarşamba twins'i kesip, spore'dan devam.

fightlar tam bir kaos hahaha, özellikle twins yaparken dbm o kadar çok uyarı ve countdown yapıyor ki the fuck seriously dedirtiyor. herkes için skill check var.

Sen o dbm yi bide M koragh da gör.
Sosyal ağlarda paylaş

koragh görmemize 2-3 hafta var herhalde ya. guildin biri dağıldı bizimle rekabet eden, onlardan adam alıyoruz. realmde recruiting sorunu var. mythic'te de sağlam 20 adam olmadı mı gitmiyor gerçekten. raidde uyuyan adam oldu abi. mythic progresste uyunur mu lan. guild master falan çok ılımlı. ilk raidden atar sonra guildden atardım tbh.

BFR öncesi imperator kesemeyiz zaten, hiç sanmıyorum. 6/7 yapsak bana yeter zaten, o fighta hiç giresim yok. zevksiz kasıntı ve uzun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mythic brackenspore nasıl bir skill checktir lan böyle

bir kişi hata yapsa 20 kişiden, 1 hatada 7 dk progress gidiyor.

dün 100. wipeımızı yedik. 17% de imkansız bir wave geldi, wipeladı.

ınınııvrıdını rng factor

tectus fighta baktım, bir sonraki hedef o diye, o nasıl bir clusterfuck lan.

mythic çok güzel.

BRF gelmeden 5/7 mythic yapsak süper olacaktı :( ama pek mümkün gözükmüyor. learning curve'ler oyuncu tabanın ÇOKİYİ değilse çok zaman alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...