Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fructose 2.0 (Şişmanlar Buraya)

Soris

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

aktif hiç yürüyüş filan yaptın mı o dönem bedensel aktivite filan

birde cidden izledin mi Senarius yoksa trollüyon mu haha

Abi hayatımda hiçbir değişiklik yapmadım. Normalde hareket ettiğim kadar ettim. Normalde kaç tabak yiyosam yedim. Sadece tatlıları ve şekeri çıkardım. Ama çok fazla çay içiyordum mesela, günde 25-30 küp şeker atıyordum toplam. Ya öğlen ya da akşam yemeğidnde mutlaka tatlı yiyordum. Her gün olmasa bile en az iki günde bir birileri ofise çukulatalar abur cuburlar alıp geliyordu. Bunların hepsini birden bırakınca çok bi değişiklik yaptığımı znnetmiştim. Bu arada 185 boy, 95 kiloyum, göbeği eritmek istiyorum mümmkünse :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç teknik detaya girmeden söylüyorum. Günde 1-2 saat yürüyüş yapman yerek düzenli bir şekilde hareket etmen gerek. İstersen detaylı bir şekilde anlatırımda gerek yok şu an masa başı bir iste çalışıyorsun sanırım kendine vakit yaratman zor olabilir ama yapmak zorundasın bir şekilde. Yoksa çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

1. Protein ağırlıklı beslenilir, unlu mamüllerden kaçınılırsa,
2. Bol su içme alışkanlığı kazanılırsa,
3. Kola ve fast foodtan uzak durulursa,
4. Haftada ortalama 3 gün spor yapılırsa,

En erken 3 hafta içinde fiziksel görüntünüzde değişiklik olacaktır. ( Garanti )
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

günde iki saat yürümenin detayı ne olabilir ki abi?

ayakkabı bağcığı bağlamak falan mı?

yok onu demiyorum hani neden şekeri kesmesine rağmen kilo veremedi ve neden yürüyüş yapınca verebilir metabolik süreçleri filan onun detayını yazmayayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Onda problem yok panpa çünkü lif ile birlikte alıyorsun. Olay işlemden geçirmek meyveyide işlemden geçirsen problem olur tabi mesela meyve suyu gibi. Ama ben düzenli meyve yiyipte şişman olan ve bir oturuşta 1-2 kg meyve yiyen kimseyi görmedim bugüne kadar. Ama bir oturuşta 1-2 kg meyveden alabileceğin fruktozu 1 küçük meyve suyunda bir anda lifsiz bir şekilde hüpletebiliyorsun.

Dr.Lustig i takip ederim Google talk ı filanda var orda bir mühendis sordu günde 5-6 tane meyve yiyorum problem olur mu diye. Ye gitsin problem o değil problem rafinasyon işleminde filan diyordu. Herkesin kafasında o soru var. Peki meyveler zararlımı? Hayır değil sadece suyunu içme ve bir oturuşta 1-2 kg yeme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...