Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ferzan ile Harun! OHA diyorum.

Patice

Öne çıkan mesajlar

Okudum hepsini
ablanın roportaji dahil.

Tamamen psikopat bir annenin oğlu üzerindeki çok ciddi baskısı sonucu yaşanmış bir hadise bu. Aynı şekilde kızını da aynı psikopatlık içerisinde yetiştirmiş bu yüzden abla ve anne birbirine çok benziyor.

İşin garibi ilk defa erkeklerden kaynaklanmayan ve kadınların yol açtığı bir aile içi facia görüyorum uzun zamandır.

O annenin ve ablanın yatacak yeri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Benim kocamın Harun Özal'ın ailesi köklü bir ailedir ve benim ailemde köklü şerefli namuslu biz böyle şeyler görmediğimiz için çocuğumun boynunda kara çürük gördüm emilmiş olarak utandım ben kırk yıllık kocamın boynunu emmiş insan değilim ve yapmadım yapmam da. Böyle yapanları da ahlaksızlıkla kınıyorum. Halen daha mezardan çıkarıp bakabilirler boynundaki morluğa.. Zzaten ben istesem de ferzanı benim kocamın sülalesi istemezdi. Benim gelinim var zaten. 2 gündür mezara gidipgeliyoruz.. Gurur duyuyorum ben kızımdan. Lütfen anımızı kirletmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

said:
Benim kocamın Harun Özal'ın ailesi köklü bir ailedir ve benim ailemde köklü şerefli namuslu biz böyle şeyler görmediğimiz için çocuğumun boynunda kara çürük gördüm emilmiş olarak utandım ben kırk yıllık kocamın boynunu emmiş insan değilim ve yapmadım yapmam da. Böyle yapanları da ahlaksızlıkla kınıyorum. Halen daha mezardan çıkarıp bakabilirler boynundaki morluğa.. Zzaten ben istesem de ferzanı benim kocamın sülalesi istemezdi. Benim gelinim var zaten. 2 gündür mezara gidipgeliyoruz.. Gurur duyuyorum ben kızımdan. Lütfen anımızı kirletmeyin..

NEY NEY?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

said:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...