Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

şimdi kimse weight gainer alma demiycek mi arkadaşa? beni mi bekliyonuz

Jaegerjaquez said:

abi yemek yemiyomuş mass alma şöyle yap desek yapmıcak zaten :D

ahah harbi çözmüşsün olayı abi helal.

yiyemeyen adamın olayı gainer malesef. iki shake lıkır lıkır yuvarla. ama ortada bu kadar "yi beni" diyen kalori bombaları varken gainer? /facepalm
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten adam çözmüş. adamın yazısından anladı ne desen de gainer kullancağını. ben de dediğine geldim sonunda

yalnız biliyorum ki tembelliğe kaçıyo adam. 24'te jack bauer kadar meşgul olması lazım hakkaten gainer almanın doğru bir karar olması için. zorla yardım etmeye çalışmaktan pes ettim
Sosyal ağlarda paylaş

geçenlerde bir arkadaşla konuşuyorduk adam spora başlamış İst-Çapa'da bir salonda. hocasına hacimlenmek istiyorum ne yapmam lazım diye sorunca hoca yapıştırmış cevabı; '2 haftada bir kutu protein tozu bitiriceksin'. tabi akabinde 'ben sana uygun fiyata getirteyim hiç arama sağda solda' teklifi de gelmiş asdfasdh
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah konunun gainerlara gelmesi iyi olmus. Tam burdakine benzer konumda olan yakin bir arkadasim var. Kullanma sebebi ve para mevzularini direkt atlayip, urun hakkinda yorum isteyecegim.

Optimum mass gainer onerdim, degerleri fena gelmedi bana. Gaspari ve bsn ile cok yakin, birtek muscletech biraz daha yuksek. Fiyat/performans oraninda optimum iyi gibi duruyor.
Sitedeki benzer urunlerle kiyaslayabilir misiniz? Uzun suredir pek takip etmiyorum fitness&bb ve supleman piyasasini. Yeniliklerden haberim yok dogal olarak.
Neyse link: http://www.protein7.com/urun-optimum-serious-mass-2727-gr-gainer-karbonhidrat-tozu-22-6.html#.U6qsEL2DPqA
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahlari light yogurt ve lifalif yiyorum kucuk bir kase, yaninda da 4 tane yumurta beyazi yiyorum. Oglene kadar 2-3 ceviz yiyorum. Oglen tam tahil makarnasi(yagsiz tuzsuz)ya da haslanmis patatesin yaninda izgara yagsiz et ya da tavuk gogus ya da ton baligi yiyorum. Spor sonrasi 2 olcek protein shake iciyorum. Aksam yemegine kadar 1 meyve yiyorum. Aksam da salata(yagsiz) ve tavuk ya da balik yiyorum. Ama israrla love handlelarim gitmiyor. Alt karindaki yag gitmiyor. Kesicem sonunda o olcak. Haftada 1 cheat mealim var, onu mu biraksam 75 kiloydum diete ve spora basladigimda su an 68 kiloyum ama alt karin hrrr...
Sosyal ağlarda paylaş

Düz taban ayakkabının gözünü seveyim ya, low bar squat ve deadlift'i adam akıllı yapabildim sonunda. Artık bende ortopedik sorun mu var diye sorgulamaya başlamışken, tüm olay yere tam basamadığım içinmiş.

Şimdilik deadlift 100 kg x 2, low bar squat'ta ise low rep max denemedim, bacaklarım sore olduğu için. Şu an için formu doğru yapmayı alışkanlık edinmeye çalışıyorum, 40 kg x 10 yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kirmizi et yerine balik ve tavuk tercih ettim daha az yag orani diye. Tavukta sadece derisiz gogus, izgara yiyorum. Ne yazik ki salata disinda sebzelerle aram yok. Ama yerine yag, seker koymuyorum zaten. Kirmizi et olarak da yine antrikot pirzola vs yemiyorum. Sadece kontrafile ve bonfile. Tavayi kizdirmak icin zeytinyagi bile koymuyorum. Balik olarak ton baligi disinda ne yazik ki mumkun degil. Yemek yapmayi beceremiyorum. Salatanin ya da makarnanin icine atip yiyorum ton baligini.

Antrenmanim 2 workout 1 rest seklinde. Ama hic cardio yok. Sadece weight training + bar hareketleri + karin.
Sosyal ağlarda paylaş

177 cm boyum. Amac bu yaz sonuna kadar six pack cikarmak. Yuklu iddia var ucunda. Yoksa trainerim da diyor once benim kas almam, kilo almam falan lazim diye ama o iste bu iddiayi bitirdikten sonraya kalacak. Iste trainerin iddiasina gore iddia finishlineinda 15 gun Hiit+boxing ve kirmizi eti tamamen kestigim dietle isim olcakmis ama biraz inancimi yitirdim. Bir de buraya sorayim dedim var mi fikri-onerisi olan diye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...