Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Anatomik gucludur yapabilir.. Yapamaz mumkun diil diye bir sey yok.

Su ustteki videolar super.

Love cyprus.

Edit: fistan gecmiste body yapti . Eski kaldirdigi kiloya erismesi cok daha kolay tabii.

Edit 2 : bar dahil hep.. Bari kaldirmiyormuyuz :) prolar vs soylemiyor ama siktir et.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

bulka bulasma bence hedefini zorlastirir . once kardiyo arti agirlikla hem kilo ver hemde verirken kaslari alttan inceden calistirip sekillendir. diet isin %80 i nerdeyse onada dikkat tabii. dietten kastim dengeli duzgun beslenme.

once yagdan kurtulun.

ornegin ilk bir iki ay kardiyo %80 olsun, sonrasinda yavasdan bunu 10 dakika isinma, agirlik sonrasi 20 dakika interval kardiyo vb ile destekle.

sonda yapilan kardiyonun etkisi laktik asit vs icinde cok yararli.

kardiyo vaskuler sisteminin gelismeside kas gruplarinin gelismesi adina olumlu bir adim.

%10 lar civarina cekebilirsen yag oranini yardir agirlik zaten. tabii istedigin kasli bir vucutsa. yok ben daha cok atletik ve dinamik bir vucut istiyorum dersen onuda daha dinamik sporlara yonelerek elde edersin.

1 saat kardiyo ustune de 2x10la klasik baslangic seviyesinde agirlik egzersizleriyle araliksiz yardirayim o zaman. Yag yakacaksak agirlik altinda cok vakit kaybetmek istemiyorum. 2 ser setle maksat bi calissin kaslar diyip biraksam sacma olur mu? Hatta sadece 15veya 20 tekrarli tek set yapip biraksam egzersizleri 2x mi sacma olur?
Sosyal ağlarda paylaş

frantic kardiyoyu o kadar uzun tutma bence.. hani ikiye bol en kotu basta ve sonda seklinde. zamanla azaltirsin.

1 saat hep ayni seyi yapma birde.

ornegin

20 dakika yuru/kos
20 dakika merdiven cik , bisiklet , cycling tarzi vs
20 dakika eliptik, veya baska hareket gibi.

arti bunlarida mumkunse interval yap, once 3 dakika egimli bandda yuru sonra indir duz zemine kos 2 dakika bunu tekrarla.

eliptikte once 4 yap sonra 8 e cikar sonra 12 gibi.

yani vucudunu hic bir zaman rolantiye sokmamaya calis.. devamli vucutta bir tetikleme olsun. agirliktada zaten ana amac hep o. devamli vucudu sasirtmak, zorlamak vs ki vucut alismasin yaptigi seye ve degisim gostersin.
Sosyal ağlarda paylaş

OHA lan harbiden ne kadar çok benziyor cocuk bana
3 yıl calisip 20 kilo kas falan alırsam ikizi olurum
yuh
axedice said:

Fistan demişken, ikinci vidyoda soldaki adam fistan.
-Deno- said:

abi inanılmaz samimiler ahah.

izlediğim çoğu video'dan daha iyi. meter de çok düzgün konuşuyo lan. aferim.

http://www.youtube.com/watch?v=oKFT4IDr_iU
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

-Deno- said:

http://www.youtube.com/watch?v=KTvI6fUHf98

ABİ İNANILMAZ SAMİMİ VİDYO YA DSFKSAD VE ŞU DURUMU YAŞIYORUM BAYA DFGD

etik olmaz ama bunu facebooktan paylaşmam asdf

bro science gibi lan dssa kıprıslı versiyonu

abi doğruya doğru da, en temel şeyi söylüyo adam.

bunu bilmeyen de bilgisayar mühendisi olarak takılsın zaten amk
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...