Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

riot açıklaması
"Durumu araştırdık ve bu durumun BJK'ya herhangi bir avantaj sağlamamış olduğunu tespit ettik. Oyunculardan telefonlarını en başta almamak konusunda hata yaptık, ancak hakemler tüm telefonların kapatılmış olduğunu onayladı. BJK herhangi bir ceza almayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adc kasıyorumda... Tr de kesinlikle alınmayacak bir rol :D kimse korumuyor beni. Laneden 8 kille ayrıldım ve hani damage yapan yok benden başka beni korumuyorlar embesil gibi saldırıyorlar asdfa sakın adc oynamayın ya yanınızda tanıdığınız yoksa

Sonra karşı takım laf ediyor ya ayar oluyorum ulen siz kimsiniz götü boklu plat diamond görünümlü bronzelar. xd
Sosyal ağlarda paylaş

kanser olucam yakında bunun yüzünden zaten.
biraz önce oyunu kazanırken karşıdan o.çocuğunun biri drophackle düşürdü herkesi oyundan.

drophackler, scripterlar arasında diamond promolarını oynuyorken 1 hafta önce; şimdi p4'e düşmemeye çalışıyorum.

ama tabi dünyanın en çok para kazandıran koduğumun oyununda replay bile alamıyoruz buna rağmen sevgili riot support scripter reportları için bizden kanıt istiyor. be a.kodumun evladı beni 3rd party program kullanmaya zorlayacağına çalışanlarına bi replay özelliği koydurtsana.
Sosyal ağlarda paylaş

abi senelerdir herifler replay koymadı, drophackler scriptler çıktı millet hayvan gibi abuseluyor ve hala koymuyorlar

dota da mmrı sistemi hedesi falan aynı kafa, anca yeni cosmetic çıkarıyorlar

sırf bu yüzden hotsun kısmen başarılı olmasını, riotun valveın BİR DAKKA NOLUYO LAN demesini istiyorum, yoksa adamakıllı bişey yapacakları yok ikisinin de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...