Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ya tek alacaksan aynı paraya geliyor. buddy bulurum diyordum ama çekmede vs. sorun yaşayacaksam önemli değil.

200gb kota var. 50mbit internet. daha var, oyun çıktığında kalanı harcamayı planlıyorum. ama işte ps4'ü ay başı aldım, demo çekeyim dedim onda bile 1 saatta fifa 15 demosunun %1'ini anca çekti ki speedtest 50mbit gösteriyordu.

oyunu 3-4 günde çekemeyeceksem kastırmayayım diyorum. youtube kanalına zaten seri vs. yapacağız erken başlamak iyi olur. hem ps4'ün siftah oyunu kutulu olsun bari diyorum :D

dr'den ön siparişle alacağım 185TL'ye geliyor. TRPSN de zaten 190TL oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

TR store ile kiyaslayinca kutulu oyunlar belli yerlerde ayni ya da daha ucuza geliyor. Ama US store ile kiyaslayinca her oyunda ortalama 40-70TL arasi zarar ediyorsun.

Onemli olan oyunu elinde tutmak isteyecegin birsey ise US store her turlu win. Yok oynadiktan sonra satarim diyorsan oyun ciktiktan 1-2 hafta sonra genelde 160TL ye kutulu bulunabiliyor onu alip bitirince 120-140TL arasina elden cikarabilirsin.

Bende 9 tane kutulu oyun var ayni zamanda dijital olanlarini da aldim artik kutulu olanlari elden cikariyorum. Son indirimde olan ufak oyunlar ile birlikte 71 oyunum oldu :P Hardline, Evolve ve COD oyunlarini almadim buyuk oyunlardan onun disinda hepsi var.

Edit: Download sorununa cozum DMZ ve uyku modunda download. Ben genelde hesapladigim saatte bitiriyorum downloadlari max 1 saat fln sapiyor buyuk oyunlarda. Buddy bulurum diyorsaniz zaten dijital en temizi. Benim bu kadar oyun yapmamin en buyuk rahatligi arkadasim ile ortak odeme yapmamizdan.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya tek alacaksan aynı paraya geliyor. buddy bulurum diyordum ama çekmede vs. sorun yaşayacaksam önemli değil.

200gb kota var. 50mbit internet. daha var, oyun çıktığında kalanı harcamayı planlıyorum. ama işte ps4'ü ay başı aldım, demo çekeyim dedim onda bile 1 saatta fifa 15 demosunun %1'ini anca çekti ki speedtest 50mbit gösteriyordu.

oyunu 3-4 günde çekemeyeceksem kastırmayayım diyorum. youtube kanalına zaten seri vs. yapacağız erken başlamak iyi olur. hem ps4'ün siftah oyunu kutulu olsun bari diyorum :D

ne buddymi lazim?
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

ps4 geldi benim bugün. 1tb sshd'i takıcam ama önce içindeki hdd ile bi kere çalıştırayım mı? yoksa direk değiştirip başlatsam sorun olur mu?

ps4'ü hiç açmadan değiştirdim bu arada, direk taktım 1tb sshd'i bu arada. ilk açışta power tuşuna basılı tutup servis menüsüne girdim. initialize ps4 dedim. usb stick'e 800mb'lık ps4 update'ini atmak gerekiyormuş. son ondan farkettim onu iyi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

DarKRideR said:

ne buddymi lazim?

BLOODBORNE ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...