Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Aiko said:

psn de nickim adım soyadım gozukuyor. nickimin gozukmesini istiyorum. nası yapıyoruz

Ad-soyad görünmesi olayı yetkilere bağlı, sadece yetki verdiğin kişiler görüyo ve default'ta kendin hariç başkası yok bildiğim kadarıyla ve dolayısı ile sen kendi ekranında adını soyadını görüyosun ama başkasının ekranında nick'in görünüyo.

Yine de Settings > PSN > Privacy Settings kısmına bi bak. Tamamen kapama olayı yok bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

alpha gelse denesem.

Avrupa'ya gelmiyormuş sanırım. Hesabım US ancak IP'den bakarlarsa gg.

Videonun yarısına kadar izledim, gelirse oynarken ben göreyim diye. Dikkatimi çekenler;

1-Framerate çok mu düşük yoksa kamerayı çevirince oluşan blurdan dolayı mı öyle geldi bana anlamadım. Umarım kapatılabiliyordur.

2-Oyunda yanlış anlamadıysam diğer oyuncularda vardı ancak bir görünüp bir kayboluyorlardı. Tamamen online değil mi oyun? Bir de sıfırdan başlamadı bölüm seçti adam en başta öyleyse multiplayer olayı nasıl yürüyor anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Aiko said:

psn de nickim adım soyadım gozukuyor. nickimin gozukmesini istiyorum. nası yapıyoruz

Ad-soyad görünmesi olayı yetkilere bağlı, sadece yetki verdiğin kişiler görüyo ve default'ta kendin hariç başkası yok bildiğim kadarıyla ve dolayısı ile sen kendi ekranında adını soyadını görüyosun ama başkasının ekranında nick'in görünüyo.

Yine de Settings > PSN > Privacy Settings kısmına bi bak. Tamamen kapama olayı yok bildiğim kadarıyla.

aydınlandım. tşkkırler
Sosyal ağlarda paylaş

kasım ortasında amerikaya gidiyorum, bugüne kadar hep pc pc pc derdim, şimdi 400$'ı playstation4'e yatırayım diyorum, pc değiştirmekle uğraşmicam.

washington dc'de nereden alınır? neye dikkat etmek lazımdır? oyun da orada ucuz mu? orada alıp burada çalışmama durumu var mı? garanti fln, bu tür bilgileri nereden alabilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...