Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

online için psn plus şart mı şimdi ?

ana hesabım uk. fakat kredi kartı veremiyoruz şerefsizlere. üstüne 1 aylık kodu da kullanamıyorum kart kabul etmediği için. hani shoptodan falan kart alarak götürürdüm işi de şu 1 aylıkı kullanabileydim ya.

tr psn açamam şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

çok uğraştırıyor ya. değmez gibi o kadar uğraşa. kırk yılın başı oyun alıp ekleyeceğim fifa gibi fark olan. diğerlerinde o kadar fark yok gibi.

sizler ne yaptınız?

Çok uğraşma yok ki. Bir kere yapıldığında bitiyor.

-VPN ve adresle siteden hesap açıyorsun.
-Amazon hesaba Amerika adresi tanımlıyorsun.

Bundan sonra ne zaman oyun alınacaksan Amazon'dan kendi kredi kartınla kodlardan alıp US PSN hesabına ekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Abiler bu hesap işlerine hiç kafam basmıyor.
Neden hatırlamıyorum Ps3 zamanında gidip UK hesabı almıştım, daha avantajlı oluyor mu demişlerdi. Tam emin değilim. Şimdi Pound vermek koyuyor tabi Fifa 15'i aldım haşırt diye girdi.

Neyse durum şöyle:

- Kardeşimle benim birer tane Ps4'ümüz var. Benim hesap kardeşimin cihazında da tanımlı.
- Benim hesapta PS+ var, kardeşimde yok. Ama buna rağmen nasıl oluyorsa kardeşim online oynayabiliyor.

- Şimdi ben Fifa 15'i dijital olarak aldım UK store'dan. Yeni bir US hesabı alsam, kendi cihazımda Fifa 15 oynayabilir miyim ?

İyice çorba oldu, ne yapayım ne tavsiye ediyorsunuz ?
Bir de kardeşim US'ten aldı oyunu oynayabiliyor şimdi, ben UK'den aldım 3 gün bekleyeceğim ona sinir oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...