Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Gaikai ile Witcher 2 oynamistim epey eski bir makinede, Bilkent Uni netiyle. Epey epey iyiydi. US sunucusuydu ustelik. EU sunuculari olursa, ki sadece PS degil, tablet-PC filan da diyorlar, devrim olur.

OnLive kotuydu, sistemleri calismiyordu dagru durust. Gaikai hep cok iyi bir platform hem de arkasinda Sony var.

Uye olurum ben. Sonra da buyuk ihtimalle zaten uyelik var diye Vita alirim. Vita'yi sattirmanin yolunu buldular sonunda. Gerci iPad'a gamepad takinca da olacaksa almayabilirim de.
Sosyal ağlarda paylaş

Killzone'u denedim bugün 4K TV'de, HARİKA görünüyor. inFamous, Uncharted falan gelsin efsane birşey olacak.

Morfare "stoklara 17'sinde girecek gibi görünüyor şimdilik" dedi.

EDİT: Birde bu 4k furyasından korkuyordum çünkü ileride PS3'ün şuan yaşadığı 1080p'de çamur gibi 720p görüntü olayını 4k'da da yaşarmıyız diye ama 4k'da 2k Killzone gayet müthiş görünüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş bu neyin kafası :) sanki gaming'te tekelmişsin gibi bir fiyat çekip, bir de arttırıyorsun.
ps3 te bilgisayar + konsol mantıklı bir yatırım olduğu için benim gibi konsolla alakası olmayan insanlar da aldı. hatta ps3ün fiyatının on katını move'du eye'dı zarttı zurttu derken çevre ürünlerine saçmıştır.
ama bilgisayar parasına ps 4 mü? yok sağol :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...