Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Litecoin satın alma Tutosu [Resimli]

photographer

Öne çıkan mesajlar

ivit,
şimdi sizlere kolay LTC almayı anlatacağımmmmm
1- Öncelikle www.btcturk.com ve www.btc-e.com adlı sitelerden hesap oluşuturuyoruz.
2- BtcTurk' sitelerinde yazdığı gibi para gönderiyoruz. Bu aralar biraz yoğunlukları varmış işlemler geç gerçekleşiyor haberiniz olsun.
3- Sonra bu paraları Bitcoin'e çeviriyoruz mevcut kurdan.
4- BTC-e.com'da Finans sekmesinden girip BTC yazan yerin karşısındaki Deposit'e girip hesap adresimizi kopyalıyoruz.

spo

5-Kopyaladığımız adresi BTCTurk.com'daki BTC çekme adımındaki adrese bölümüne yazıyoruz.

spooo

6-Ve bir yarım saat kadar bitcoinlerin BTC-e deki hesabınıza geçmesini bekliyorsunuz.
7-Gelen bitcoinleri Trade adımındaki LTC/BTC bölümünden Litecoin'e çeviriyoruz. Bu durumda 1 Bitcoin 0.01 gibi bişey yapıyor.

Spooooo

8-Buy dedikten sonra dua ediyoruz ki Litecoin artsın da artsın :)

Satış için de bu işlemlerin tam tersini yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Payeer'dan ödeme yapılırken ben hesaplamıştım hatta bir kere de gerçekleştirdim.

Misal 1000 dolar yatırdım Payeer'a oradan 900 olarak filan btc-e'ye geçti oradan BTC alıp BTCTurkte satarak komisyona rağmen bi yüzde 10-15 kazandım.

Bu şekilde iyi yürünür. Ama gel gelelim btc-e'ye düzgün para atma yöntemi bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

24change.com to BTC-E

BTC-E den hesap alıyorsunuz.
Sonra 24change.com'dan da bir hesap alıyorsunuz.
24change'den exchange diyip Visa/MC USD seçip, gidecek yeri de BTC-E seçiyorsunuz. Adımları takip edip parayı çekince, yatırmak istediğiniz miktarın felan bulunduğu ekranda girdiğiniz mail adresinize BTC-E redeem code geliyor(order "completed" olduktan sonra bile gelmezse spam kutunuza bakın, yine gelmezse PROFIL'den tikcet açın, gönderiyolar), o kodu btc-e'ye girip FINANCES kısmına basıp An Altın 1 üstündeki "BTC-E CODE" kısmına giriyorsunuz, Redeem'e basıyosunuz. HEsabınıza para birimini yatırıyor. SOnra onunda yine BTC-E'nin TRADE kısmından dilediğiniz coini satın alıyosunuz.

AL-SAT yapacaksanız da. Yukardaki adımlardan sonra, BTC aldıktan sonra yani, yine FINANCES kısmına girip BTC TÜRK'de size tahsis edilen(artık onu da bi zahmet YATIRMA kısmına girip ordaki adresi e bulun canııım) adrese BTC tuşunun karşısındaki WITHDRAW tuşuna basıp adresi girerek gönderiyorsunuz. Size BTC-E'den bir mail geliyor aktrmayı onaylamanız için, onaylayınca bikaç dakika içinde dünyanın herhangi biryerindeki minerlar transferi(en az 3 onay) onaylıyor ve BTCleriniz BTC TÜRK hesabınıza geçiyor. Orda pusuya yatıp, sizin için uygun kurdan bozduruyorsunuz. Ve dilerseniz al-sat a ordan devam ediyor ya da TL hesabııza aktarıyorsunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

btc-e deki kur sizin icin bir gosterge olmamali , payeer falan demissiniz bunlar hep 100 200 dolarlik odeme yontemleri , ciddi yatirim yapamazsiniz zaten bu yuzden boyle kur dusuk btc-e de.

wire + swift ile minimum $500
garanti bankası ile internetten swift çekilebiliyor 1 günde ulaşıyor para.

diğer bankalar için çok pahalı swift, internet şubesinden yapılamıyor.

komisyonu da daha düşük
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

RaidenXelRu said:

btc-e deki kur sizin icin bir gosterge olmamali , payeer falan demissiniz bunlar hep 100 200 dolarlik odeme yontemleri , ciddi yatirim yapamazsiniz zaten bu yuzden boyle kur dusuk btc-e de.

wire + swift ile minimum $500
garanti bankası ile internetten swift çekilebiliyor 1 günde ulaşıyor para.

diğer bankalar için çok pahalı swift, internet şubesinden yapılamıyor.

komisyonu da daha düşük

bak gene tekrarliyorum hayvan gibi komisyon oduyorsun arti zaten ufak rakamlar o 1 gunde gecenler. ne support topicleri var millet agliyor, 10000 dolar yollayan var , para 5 gundur ortada yok diyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...