Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Simit fiyatı yüzde elli artarsa?

Exodous

Öne çıkan mesajlar

bak öncelikle şunu söyleyeyim;

burası arena değil, yani herhangi biriyle kapışmana gerek yok.

ve pati hakkında asıl bilmen gereken gerçek ise, fikirlerini, her ne olursa olsun, sağlam savlar üzerine oturtup, derdini açık ve net bir şekilde anlatamazsan, kimse seni anlamaya kasmaz.

simitin fiyatının %50 artması simitçiyi, ancak o simidi alacak kadar maddi gücü olanı, ve bu güçteki insanları düşünen insanları ilgilendirir.

şimdi ilk 2 seçeneğimiz zaten patide yok, her ne kadar 10 kuruşları toplayıp sigara almış olsamda :P

e bizim odaklanmamız/olmamız gereken 3. insan tipi, ama şunu bulmak için dolaylı bir düşünme yoluna gitmemiz gerekiyor, neden diyeceksin, çünkü burası paticik forumu, buraya insanlar zaten dertlerinden uzaklaşmak için giriyor, ha eyvallah var 1-2 arkadaşımız ferrarim çizildi, evimin duvarları hep cam ısınamıyorum diyen(^^). Durum bu yani.

inan herkesin bir sıkıntısı var, sonra ben bu foruma giriyorum, simit zammı topiği görüyorum sadece açılıp bırakılmış, hayatında kargo göndermemiş, göndermesede işleyiş mantığını bilmeyen insanlar görüyorum.

sen olsan ne yapardın?

forum kitlesi haklı demiyorum bak, diğer taraftan bakarsan şu forumu en okunası kılan insan kim? noyan. e en çok ragei yiyende kendisi. hani zevk alıyoruz açıkcası böyle wota tamam yazmaktan.

herneyse konudan sapmaya gerek yok kusuruma bakma.

uzun lafın kısası, siktir et uğraşma haklı çıkıcam diye, söz konusu olan senin çok değer verdiğin bir konu değil. ayrıca bu düzeltebileceğin bir şey de değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Black-ice said:

dur gitti galba hiç gelmese keşke.

İşte bu kafa turkiyenin son elli yilinda iktidarda olan kafadir. Bakin parti falan demiyorum. Çünkü hangi parti gelirse gelsin bu kafa hep iktidardadir. Bu kafa kendisi gibi dusunmeyen adam istemez. Kimse farklı düşünsün istemez. Burasi benim, ben cogunlugum, o yuzden kimse benim dusuncelerimi elestiremez der. Bir forum sayfasinda, oh gitti keşke hiç gelmez der. Elinde güç varsa -ki vardir- o gücü kullanarak gitmeyeni de zorla gönderir. Ama benim umudum var. Gezi bu umudumu yesertmeme yardimci oldu.

Simdi bu adam aslında haklı benden nefret etmekte. Çünkü ben onun ezberini bozuyorum.

Mesela ona burada küfür edilince edenlerin karşısına dikilyorum.

Bir gün en sevmediği ikinci adam (seko) "kapasitesi bukadar) diyorum. Ama ertesi gün sekonun haksiz banlanmasina karsi cikiyorum.

Başka bir gün sevmediği bir diğer bir adam olan noyzurayla kiyasiya kapisiyorum.

Sonra noyzurayi ba lamayin cunku herkes fikrini soylesin diyorum.

Müslümanım diyorum, ama fettuşla ve diger tarikatlara inanmayin diyorum.

Beni ateist fıkrası anlatarak kirdin diyor. Hakli bulup kendisinden Özür diliyorum.

Örnekler saymakla bitmez.

Dogal olarak yukarida söylediğim kafa yapisindaki adamın ezberi bozuluyor.

Çünkü onun için sadece siyah yada beyaz vardir. Öteki renler onun dünyasını darmadağın eder. Velhasil benden nefret etmekte haklı. Çünkü ben bir gun sariyim oteki gün mor. Ama sarinin da, grinin de beyazin da hakkini korumak için babami bile tanimam.

Ben ve benim gibiler bu zihniyetle savasiyoruz zaten. Ve senin gibiler tarafindan nefret edilmek, igrenilmek bizim için onurdur.

hahahahahahah
ya ne diyeceğimi bilemedim resmen.

işte olayı buraya bağladığın için gitmeni istiyorum zaten forumdan.

yahu ben sequo'nun bile gitmesini bu kadar istemem, banlansın banlansın geri dönsün yönetimin bileceği iş sonuçta ben eğlenceme bakarım ama senin gibi olayları hep bu şekilde dramatize edip balon genç solcular gibi "bana akp'nin yaptığını yapıyorsun işte" diye savlarla karşıma çıkıp duran bir adamı tabi ki de forumda istemeyeceğim

banane fikirlerinden, banane dini inancından. ben forumdaki hal ve tavırlarından nefret ediyorum. her konuyu büyütüp alakasız yerlere çeken o zerreciklerin var ya onların hepsinin yok olmasını istiyorum. istediğini düşünüp istediğin gibi savunabilirsin ama nolursa olsun güzel gerekçelerle karşıma çıkmalısın. çıkmıyorsan da savunabilirsin ben de karşına çıkar ona göre konuşurum bu şekilde çok gereksiz bir adam olduğuna kanaat getirince de gitmeni isterim. fikirlerin farklı diye değil bu konseptte insanlarla tartışamıyorsun diye, tavırların çok şiddetli diye.

ama malesef öyle "ateistin ateistliği uçak sallanıncaya kadar" tadında yetersiz yan mahalle yobazlarının laflarıyla karşıma çıkabilmene kadar yetecek bir zeka seviyen olduğu için ne desek hemen "inancım kabul görmüyor beni dışlıyorsunuz" diye rage'e bağlayan bir adamsın. ben de ne yapsam sana tayyip ve hatta hocası erbakanın değişiyle "zenci" muamelesi yapmış oluyorum.

ayrıca o kadar haksızsın ki kendi kendini patlatmışsın.

otur ve tek bir noyanın forumdan gitmesine destek verdiğim post bul ben gelip nerede oturuyorsan senin elini öpeyim :) bulabilecek misin bakalım?
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Ben ve benim gibiler bu zihniyetle savasiyoruz zaten. Ve senin gibiler tarafindan nefret edilmek, igrenilmek bizim için onurdur.

Abi bu ne ya okudukça kendimden geçiyorum.

Paticik forumunda olduğumuzu unutuyorum bazen senin yüzünden chrome eklentisini silip turuncuya mı çevirsem yine temamı acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Black-ice said:

dur gitti galba hiç gelmese keşke.

İşte bu kafa turkiyenin son elli yilinda iktidarda olan kafadir. Bakin parti falan demiyorum. Çünkü hangi parti gelirse gelsin bu kafa hep iktidardadir. Bu kafa kendisi gibi dusunmeyen adam istemez. Kimse farklı düşünsün istemez. Burasi benim, ben cogunlugum, o yuzden kimse benim dusuncelerimi elestiremez der. Bir forum sayfasinda, oh gitti keşke hiç gelmez der. Elinde güç varsa -ki vardir- o gücü kullanarak gitmeyeni de zorla gönderir. Ama benim umudum var. Gezi bu umudumu yesertmeme yardimci oldu.

Simdi bu adam aslında haklı benden nefret etmekte. Çünkü ben onun ezberini bozuyorum.

Mesela ona burada küfür edilince edenlerin karşısına dikilyorum.

Bir gün en sevmediği ikinci adam (seko) "kapasitesi bukadar) diyorum. Ama ertesi gün sekonun haksiz banlanmasina karsi cikiyorum.

Başka bir gün sevmediği bir diğer bir adam olan noyzurayla kiyasiya kapisiyorum.

Sonra noyzurayi ba lamayin cunku herkes fikrini soylesin diyorum.

Müslümanım diyorum, ama fettuşla ve diger tarikatlara inanmayin diyorum.

Beni ateist fıkrası anlatarak kirdin diyor. Hakli bulup kendisinden Özür diliyorum.

Örnekler saymakla bitmez.

Dogal olarak yukarida söylediğim kafa yapisindaki adamın ezberi bozuluyor.

Çünkü onun için sadece siyah yada beyaz vardir. Öteki renler onun dünyasını darmadağın eder. Velhasil benden nefret etmekte haklı. Çünkü ben bir gun sariyim oteki gün mor. Ama sarinin da, grinin de beyazin da hakkini korumak için babami bile tanimam.

gericiysek gericiyik arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Benim aklıma Alman simidi diye de bilinen bretzel geldi. Hem susam olmadığı için fiyatı sabit kalabilir.

iğrenç ötesi bişey lan bu tuzu falan lanet olsun öyle şeye

konserde 5 dolar verip ısırık bile alamadan atmıştım, başka da yicek bişey yoktu koca iron maiden konserinde
Sosyal ağlarda paylaş

@Black-ice, o ne öyle ya küçük kızlar gibi gitmeni istiyorum, yok olmanı istiyorum, banlanmanı istiyorum.

Hayatta her istediğinin olması mümkün değil. Ya sevmediğin insanlar hep var olacak hayatta. Ama sen bunları söylerek anlatmak istediğim kafa yapısına sahip olduğunu bir kez daha gösterdin.

Özür dilenmiş bir konuyu hala gündeme getirerek aslında karakterinin ne kadar zayıf olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Eminim sana annenle ilgili şeyleri söyledikten sonra özür dileyen kişiye bile yapmamışsındır bunu.

İnancımdan dolayı beni dışlıyorsunuz demedim, hele hele rage hiç yapmadım.

Ben sana noyanı banlatmak istiyorsun demedim hiç. Ama madem hatırlattın sana annen üzerinden hakaret eden kişiyi şikayet etmem için Ö.M attın. Noyzurayı banlamayın diye ben bugün yazdım zaten. o konunun seninle alakası yok. niye üstüne alındın anlamadım.

Karakterin okadar oturmamış ki, birilerini balon solcu diye aşağılayabiliyorsun.

Ve paticikte bazı konuları çok ciddiye alıp sonuna kadar mücadele edebilirken, bemin yazdığım ciddi bir cümleye 'paticikteyiz' deyip gülebiliyorsun.

Hater gördüm ama senin kadarını görmemiştim. Hayat sürprizlerle doluymuş
Sosyal ağlarda paylaş

simit zaten aşırı pahalı ama siz fark etmemişsiniz. 10 sene önceki simitlerle alakası yok şimdikilerin, utanmasalar simit diye poğaça koyacaklar önümüze. kalite çok bozdu olm, bildiğiniz gibi değil.

http://img03.blogcu.com/images/l/e/z/lezzetiderya/simit_1245487499.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...