Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile #3

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Movement speed ve oyun akiciligi acisindan da yakin zamanda 2h oynamayi beklemiyorum.

said:
(1h icin)Hem movement speed daha hızlı, hem atack speed daha hızlı, clunky olan bir cok melee skillini toparlıyor (ki hala yeterli degil meleeler cok kotu durumda range buildlere gore).

said:
2h ile vurunca da 1 shot iniyor hersey 1h ile vurunca da. ama birinde harita 2 dakikada bitiyor oburunde 4.

said:
Eger movement speed sorunu ve skilleri kullanırken clunky hissettirmese 2h melee den baska birsey oynamam su oyunda.

Ben 2h ile movement speed sorununu ve abilitylerin clunky olmasını baya bir mesajdır tekrar tekrar yazıyorum. Ama sen ben AS stacklesem mob kesemem ama zıplarım dedin. Suan kendi karakterlerimin limitlerini bilmedigim icin de bir sey demedim ki yine de anlamsız bir arguman. Cunku oyunun amacı aynı anda mob da kesmek.

Ayrıca da madem bu anlamsız sidik yarısının icine girdik en hızlı karakterler qotf pf ler. Daha hızlı hic bir karakter yok.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=13rplhQ8tP0?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Borlach said:

konuyu çarpıtma.

mobility diye girdin screen clear diye çıkıyosun işin içinden :) ozel olarak hazırlanmıs lab farmer diyerek cıkıyorsun isin icinden

ee tabi dw daha hızlı temizliycek. reave'in hayvan gibi aoe'si var. Tabiki adam daha hızlı kosacak. Karakteri 1231234 ms'li yapmıs

Kendi ilacından vereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

kesinlikle katılmıyorum. her sey mobility de bitiyor. oyunun akıcılıgını saglayan sey mobility. suanki skillerle gerekirse diger elime beyaz silah koyarım yine dw oynarım.

Abi neden 1h/shield değil de illa dw ben bu kısımı anlayamadım? %10 more as dünyaları değiştirecek birşey değil. Onigoroshi ile gayet fast/smooth whirling ile akıp gidiyorsun 1.45 aps ile ve oyundaki en boktan sword baselerden biri. t1 as jeweled foillerle ya da dengi dagger/clawlar ortalama as stack ile uçup gidiyorsun zaten. Sizde durum nedir bilmem ama ttnet gibi boktan internet ile 300ms+ ya da hayvani as stack dw ile sürekli desync oluyorsun hayata küstürüyor. Yine dengesiz olduğundan internet network modu da değiştirmek çözüm olmuyor genelde.

Her neyse yeni content cogzel kim nasıl oynuyorsa oynasın öbtüm gözlerinizden. Ben yattım nn.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 10% dw bonusu multiplicative(increased degil more AS.). Yani tree de aldıgın, jewellardan aldıgın orda burda aldıgın AS bonuslarını da carpıyorsun.

Bunun yanında DW passivelerinin ustunde de iyi AS var. Buildin icin alacagın passivelerden havadan AS geliyor.

Ben zaten temelde melee build oynamayı dusunmuyorum bu ligde cunku melee cok kotu. Ha oynayacak olsam yine yeni yeniden DW oynarım.

Eger stat stickleri nerflerlerse ya da legacy olursa ilk olarak spell buildlerini vurur, arc bv falan. Bow buildleri, quant buildleri yine hic bir seyden etkilenmeyecekmis gibi gorunuyor bu gidisle. Buyuk ihtimal TS buildi oynarım.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1lPspSM6_EE&feature=youtu.be&t=1h33m52s?feature=oembed" width="459">

Bu arada DW buildlerden hic biri uzun suredir meta olmamasına ragmen GGG DW'yi problemli buluyor. Bonuslarından tut, tek weapon attak yapan skillere kadar. Stat stickleri nerfleyip butun melee sistemini de bir yandan overhaulluyorlarsa (ki hic sanmıyorum bu patch icin) ona eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

Dw stat sticklerden sonra çok kullanılmaya başlandı önceden sadece offsette move içindi genellikle. Stat sticklere bi ayar lazımdı. Speller zaten genelde zayıf olduğundan onları attsck skiller kadar imba yapmıyor Bv dışında adam gibi physical spell yok zaten o da attack skillerin yanında MEh zaten.

Ayrıca demin açıkladıkları %physiical nasıl bir mod ya, baya yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

@madcow : biliyorum abi inc vs more farkını bunu bildiğimi belirtmek için sürekli more terimini kullandım zaten.

@Luriel : aslında GC miner/trapperlar stat stickleri dibine kadar abuse edenler. Self cast casterlar tıpkı 2h userlar gibi xD Totem/trapperlar abuse ediyor olan self casterlara oluyor hep.

Sosyal ağlarda paylaş

SSF ranger karakteri kasıyım lig baslangıcına hazırlık olsun dedim, daha once hic leveling uniqueler olmadan kasmamısım, icim darlandı act1 de son boss a 1 saatte gelemedim.

Soyle bi bakındım adam gibi guide da bulamadım. Herkes mi once lab karakteri kasıp sonra currency ile ranger kasıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

split - pierce - mirage archer
lightning bisey (kendi piercelayan)

buildi normal life nodelarından baslatınca olmadı. damage i yok karakterin resmen.

yukardaki damage nodelarından baslayınca 35-40 dk ya indirdim act1 i. yine oyle aman aman degil tabi ama en azından karakter biseyleri oldurebilmeye basladı.

tabi league start simule ediyorum, 0 item, 0 currency ile baslıyorum gibi.

RoA'ya ulasınca rahatlıyor zaten. Bi tek boss damage i biraz eh iste. onun icin de 2x 3l lazım. biri RoA - LMP - added damage olacak oburu barrage - added damage - bisey olacak.

tabi bu arada her yerde frost blade/ms yapın demisler duelist baslayıp sunder mulelayarak ama onla ugrasmak istemiyorum sonra regret lazım olcak falan buildi toparlamak icin.
Sosyal ağlarda paylaş

hiero + soul mantle ile 7 totem konulur bununla 5 yerine. Map temizlemek icin iyi de toplamda deger mi emin olamadım 40% less damage ı dusununce.

Belki bu sayede soul mantle kullanmayıp 4 totemden 6 ya cıkılabilir. ama ozaman da soul mantledan gelen 7th link kaybediliyor. Zaten damage kaybı.

Hmm bilemedim PoB ye koysunlar da bi deneyek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...