Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atanamayan Öğretmen Pınar Yılmaz: Burger King'den Modelliğe

totemic

Öne çıkan mesajlar

olm şu kızın bi maili menejeri sitesi falan yok mu lan noyanın topağı linkleyelim sfsdf belki artık para taşımayı bırakır orda başka yalayacak insanları tiksindirmesin.

ps: noyzura kendi dediği için yalarken kokuyodu tiksiniyodum falan diye yoksa maksadımı aşmak için söylemedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Noyzura said:

neyse farkettim ki patide diğer patilerin sevgilileri hakkında atıp tutmak serbestmiş.. önceden bilmiyorsunuz diye neyse demiştim. Şimdi bazı gerçeklerle yüzleştim..

have fun and enjoy..

elinden geleni ardına koyma, korkacak hiçbirşeyimiz yok.

spark senin orci fotorafların elime geçti.

http://download.ultradownloads.com.br/wallpaper/118037_Papel-de-Parede-Textura-de-bambu_1600x1200.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

public forum diye çirkinliğin sınırlarını zorlamıza gerek yok.. tam tarot seansından çıktım manam azalmışken bu kadar gereksiz yorumu görmek kafamı attırabiliyor. sonuçta mükkemmel olmak ya da melek olmak zorunda değilim . kafam attığında bende sınırlarımı zorlama özgürlüğüne sahibim. En nihayetinde sınırlarını kaldırmış bir deliyim ve benimde insanlar üzerinde dışarıya çaktırmadığım zevklerim olabilir... sonuçta dünya gezegeni burası ve isteyen herkes istediğini yapabiliyor..

Hocam o degil de sen bu enerji yaymayla falan hayvanlari sakinlestirebiliyor musun? Onlarda ise yariyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Exodus <3 Dworgian

Süper bir ikili oldunuz.. birbirinize şanş tanıyın ama en azından başarısız laf çarpmalarınızı duygusal hayatım üzerinden yapmazsanız belki ileride daha iyi anlaşmaya başlayabiliriz.

Ben senin dediğinin doğru olduğunu düşünüyorum. Duygusal hayatın ile alıp veremediğim de yok. İlk geldiğin anki rage den de dediğinin doğru olduğunu düşünmüştüm. Ama tüm ihtimalleri değerlendirerek yazdım yazımı, hani biri bana "bayandan da duydun mu bu bilgiyi?" dese mesela biri, cevabım "evet" olamaz.

Asla insanların ilişkilerine laf etmek gibi bir niyetim olmadı, olmazda. Bunu kendine hakaret gibi algıladıysan özür dilerim cidden. Zira benim sen dahil kimseye, özellikle de bir ilişkiye laf etmek gibi bir niyetim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

olm şu kızın bi maili menejeri sitesi falan yok mu lan noyanın topağı linkleyelim sfsdf belki artık para taşımayı bırakır orda başka yalayacak insanları tiksindirmesin.

ps: noyzura kendi dediği için yalarken kokuyodu tiksiniyodum falan diye yoksa maksadımı aşmak için söylemedim..

koku kısmı senin thread başında ısınmış testislerinden geliyor sanırım. ben sadece para pis birşey ve südyende durduğunda yalayasım gelmiyor demiştim canım. duş almanın vakti gelmiş senin hikayeyi kendi kokunla değiştiriyorsun ;D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kızın özelini anlatırken ilgi toplarken kral,
kızın ilgi toplamak için public resimlere yorum yapıldı mı mağdur.

bir noyan klasiği daha.

git gud

kızın özeli mi ? benim özelim olm hayatınızda kaçınız hayatınızın aşkı tarafından polise tutuklatıldınız ;D ? dünyanın en saçma hikayesi yahu tabikide anlatıcam sonuçta hikayenin kahramanı benim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Noyzura said:

public forum diye çirkinliğin sınırlarını zorlamıza gerek yok.. tam tarot seansından çıktım manam azalmışken bu kadar gereksiz yorumu görmek kafamı attırabiliyor. sonuçta mükkemmel olmak ya da melek olmak zorunda değilim . kafam attığında bende sınırlarımı zorlama özgürlüğüne sahibim. En nihayetinde sınırlarını kaldırmış bir deliyim ve benimde insanlar üzerinde dışarıya çaktırmadığım zevklerim olabilir... sonuçta dünya gezegeni burası ve isteyen herkes istediğini yapabiliyor..

Hocam o degil de sen bu enerji yaymayla falan hayvanlari sakinlestirebiliyor musun? Onlarda ise yariyor mu?

bütün köpekler kankam, en soğuk kediler bile kucağımda.. kadınlar .. mmm yes ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Noyzura said:

neyse farkettim ki patide diğer patilerin sevgilileri hakkında atıp tutmak serbestmiş.. önceden bilmiyorsunuz diye neyse demiştim. Şimdi bazı gerçeklerle yüzleştim..

have fun and enjoy..

elinden geleni ardına koyma, korkacak hiçbirşeyimiz yok.

Korkacak birşey yok zaten.. elimde sana verebilecek tek şeyim japonyadan ithal bir fantazi tuvalet kağıdı ;D son anlarda gözünün olduğu yer önemli sonuçta...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...